Lekarze Wrocław

Bardzo kompetentny lekarz. Doskonałe podejście do pacjenta - tak dorosłych jak i dzieci. Z czystym sercem polecam.

mgr Anita Pociecha

Neurologopeda, Logopeda dziecięcy

ul. Bobrza 12/30
Wrocław

Zdecydowanie Tak, Pani Anita kompleksowo podchodzi do swoich pacjentów. Serdecznie polecamy wszystkich niezdecydowanym

dr n. med. Przemysław Jaźwiec

Radiolog

Lecznictwo Szpitalne 4WSKzP
ulica Weigla 5
50-981 Wrocław

Doktor Przemysław Jaźwiec to bardzo miły, kompetentny lekarz. Z tak serdecznym, miłym i kulturalnym lekarzem się jeszcze nie spotkałam a w ostatnich latach odwiedzam ich sporo . Pan doktor nie tylko jest super specjalistą w swojej dziedzinie ale także wrażliwym, wyrozumiałym i ciepłym człowiekiem. Nie wyobrażam sobie robienia badań u kogoś innego. Szkoda, że nie można klonować ludzi, bo przydałoby się więcej takich lekarzy. Bardzo bardzo polecam :-)
Opinia dodana przez: Urszula
Serdecznie polecam Pana Profesora bardzo bardzo miły i sympatyczny, odpowiada na każde pytanie i jest bardzo skupiony i zaangażowany w sprawy pacjentów i pacjentek. Pan Profesor na pewno pomoże. Ponadto nie trzeba długo czekać na wizytę . Serdecznie polecam wspaniały przy pierwszej wizycie.
Opinia dodana przez: jmaksymowicz

Michał Sidelnik

Masażysta, Fizjoterapeuta

Thera Plus
Zaporoska 39a
Wrocław

Z reguły nie bawię się w takie fora, ale tu zrobię wyjątek, bo wreszcie ktoś zdiagnozował mi kolano, a w zasadzie skąd bierze się ból. Chodziłem do różnych fizjoterapeutów, ortopedów, nawet ortopedów sportowych i wszyscy po jakimś czasie rozkładali ręce. Przyszedłem na pierwszą wizytę i po badaniu nic nie było iwadomo... Pan Michał spytał kiedy ten ból się pojawia, więc odpowiedziałem mu, że po około 5km biegu ;) na co ...
Opinia dodana przez: Stachowiak

mgr Ewa Błażej

Psycholog, Psychoterapeuta

Gabinet Leczenia Bólu i Akupunktury
Wita Stwosza 28 pokój 200
Wrocław

Rozmawiałam dziś ze znajomym. Po tej rozmowie postanowiłam napisać to, co poniżej. Mówił o słuchaniu o problemamch innych, relacjach rodzinnych, dźwiganiu nieswojego do pewnego momentu życia krzyża. Słusznie wspólnie zauważyliśmy, że wystarczy tak niewiele, aby samemu z pewnymi rzeczami dość do porządku i jest to tak zaskakująco proste - ale stwierdzić tak można jedynie wówczas, gdy się już tę wiedzę posiada i jest się na pewnym etapie życia! Jedni do ...
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Ewa Nojek

Położna, Ginekolog położnik

Indywidualna Praktyka Lekarska W Miejscu Wezwania Nojek Ewa
51-354 Wrocław

Pani doktor Nojek jest rzadkością ( niestety) wśród dzisiejszych lekarzy. Kompetencja, dobroć, delikatność i empatia to pani doktor Nojek. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: beata

Wojciech Wilczek

Dietetyk

Centrum Dietetyki Klinicznej
dojazd do pacjenta
Wrocław

Pan dietetyk dopasował mi jedzenie do moich chorób. Czuje się super, schudłam już 17kg bez suplementów. Warto się zgłosić.

lek. dent. Natalia Kościelska

Dolnośląskie Centrum Medyczne "DOLMED" S.A
ulica Legnicka 40
53-674 Wrocław

Cudowna Pani doktor. Byłem z 6 letnim synem na pierwszej w życiu wizycie związanej z naprawą ubytków. Pani doktor poświęciła dużo czasu, żeby oswoić syna z przyrządami i tym jak będzie wyglądał zabieg. Naprawiła synowi zęba, całość przebiegła w spokojnej atmosferze. Syn wyszedł zadowolony.
Opinia dodana przez: Tomasz

lek. dent. Paweł Tryczyński

Poradnia Stomatologiczna BADENT
Dembowskiego 22/1a
51-670 Wrocław

W pełni zgadzam się z poprzednimi opiniami. Pełna kompetencja, profesjonalizm. Dużo tłumaczenia, a przede wszystkim implanty i usuwanie 8 mogą nie boleć. Szczerze polecam
Opinia dodana przez: AniA

lek. dent. Krzysztof Mól

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Krzyckie Centrum Ortodontyczno - Stomatologiczne "OrtoDent"
ulica Skarbowców 122b
53-025 Wrocław

Trafiłam do doktora Mola trochę z przypadku bo szukałam pilnie pomocy a tylko on mi w okolicy przyjmował wtedy i udało się do niego szybko wbić. Okazało się, że konieczna jest kanałówka bo ząb był w takim stanie że inne leczenie nie wchodziło w grę. Dobra diagnoza szybkie leczenie i już po pierwszej wizycie wróciła do domu z wielką ulgą, bez takiego ostrego bólu z jakim do gabinetu trafiłam
Opinia dodana przez: anna

lekarz Sylwester Gerus

Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci
aleja Wiśniowa 36
53-137 Wrocław

Wspaniały, empatyczny, profesjonalny lekarz, operował mojego wnuka już 2 razy, teraz trzeci. Bardzo polecam Pana doktora jak i klinikę chirurgii dziecięcej.Pełen szacunek i podziękowania.
Opinia dodana przez: Eea

dr n. med. Kamila Fudalej

Opolska 121c/4
52-013 Wrocław

Z całego serca polecam dr n. med. Kamilę Fudalej. Nigdy wcześniej nie spotkałam tak zaangażowanego i profesjonalnego lekarza specjalisty! Od dłuższego czasu doskwierał mi ból pleców i nie mogłam dojść do sprawności fizycznej po 2 ciążach, mimo aktywnego trybu życia. Gdy problem się nasilił, szukałam pomocy konsultując się z różnymi specjalistami. Zdiagnozowano u mnie przepuklinę pępkową i spore rozejście mięśni prostych brzucha. Los tak chciał, że trafiłam na konsultację do ...
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Małgorzata Zierkiewicz

Radiolog

MEDIX I
Grabiszyńska 37/39
53-501 Wrocław

Wizyta odbyła się szybko ,sprawnie o czasie. Miła obsługa w recepcji. Pani Doktor b. mila. kompetentna i empatyczna. Otrzymałam poradę i leczenie.
Opinia dodana przez: Dorota

dr n. med. Jerzy Śpikowski

Kardiolog

ks. Bończyka 5
Wrocław

Wladyslaw ,Olesnica,12.12.2014 Mialem to szczescie,17-lat temu trafilem pod opieke lekarska pana doktora.Pomimo powaznych schorzen,przez caly ten okres skutecznie mnie leczyl.Mam do niego pelne zaufanie,kompetentny i konktretny.Do kazdego przypadku podchodzi wszechstronnie wykraczajac poza kardiologie.Wizyty prowadzi w posob fachowy i zawsze moge liczyc na wyczerpujace wyjasnienia i trafny dobor lekow.Duza role w poczuciu bezpieczenstwa odgrywa fakt, ze jest mozliwosc kontaktu telefonicznego.Dzieki fachowej opiece mimo podeszlego wieku ciesze sie dobrym zdrowiem.Zdecydowanie polecam pana ...
Opinia dodana przez: Wladyslaw

mgr Marek Gawron

Laryngolog

ulica Kard. Wyszyńskiego Stefan 64/13
50-331 Wrocław

lekarz wyjątkowy na nasze czasy, zaangażowany dobrze znający temat, a jednocześnie jest zainteresowany pacjentem nadzwyczaj starannie przeprowadza zabiegi.Podejście do dzieci cudowne, wprowadził mojej córce do nosa metalowy pręcik do koagulacji nawet nie zająknęła. Polecam jako Nr 1 we Wrocławiu!!! ZZ
Dołączam się do w/w opinii. Znam Panią Doktor z dawnych lat i podtrzymuję, że jest miła i kompetentna. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Karol Senenko

lekarz Dagmara Witkowska

Dermatolog

Potockiego 2
Wrocław

Pani Doktor Witkowska jest bardzo konkretną lekarką. Przede wszystkim Jej podejście do pacjenta jest godne pochwały. Nie wygania z gabinetu po 5 minutach, nie ogląda skóry z daleka, zza biurka, by się przypadkiem "nie zarazić", jak to często robią lekarze z postawą ignorującą i nastawieni na zysk. Zostałam przyjęta o wiele lepiej niż w niejednym gabinecie prywatnym. Uważam, że mit, który mówi, że jak zapłacisz, to zostaniesz lepiej przyjętym to ...

lekarz Marcin Świder

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

Żeromskiego 75/12
50-312 Wrocław

Pan Marcin to super lekarz i człowiek. Robił mi Vaser ponad miesiąc temu i wszystko pięknie się pogoiło, a ja wróciłam do życia jak nowo-narodzona :)
Opinia dodana przez: loczek

lek. dent. Michał Chrobak

Limed Specjalistyczne Centrum Ortodontyczno-Implantologiczne
Inżynierska 49/U26
52-288 Wrocław

Polecam każdemu. Prawdziwy profesjonalista z ogromną wiedzą. Wspaniały człowiek delikatność i opieka nad pacjenta godna naśladowania przez innych lekarzy. Wizyta u Pana Doktora to prawdziwa przyjemność . Nie spotkałam we Wrocławiu lekarza o tak przyjaznym nastawieniu do pacjenta. Fachowość, profesjonalizm, delikatność, sumienność i ogromne serce w podejściu do pacjenta te cechy charakteryzują tylko wspaniałych lekarzy których w chwili obecnej szukać ze świecą. Stefania
Opinia dodana przez: Stefania