Lekarze Wrocław

Bożena Poteraj-Kubicka

Rezedowa 95
54-515 Wrocław

Mojego synka wyciągnęła z ciężkiej sepsy, a córeczka idąc na wizytę przesyła pani doktor buziaczki. Polecam!! kompetentna i rzeczowa, bardzo dokładnie bada dziecko i zwraca uwagę niemal na wszystko.

Anna Dąbek

MEDICOR - Ambulatoryjne Świadczenia Zdrowotne
Trzebnicka 88
50-231 Wrocław

Bardzo kompetentna i przyjazna pani stomatolog, oraz co jest również istotne ceny nie rujnujące kieszeni, polecam.
byłam u pana doktora dopiero 2 razy, ale już na pierwszej wizycie sprawił bardzo pozytywne wrażenie. mam spore problemy, które były zupełnie bagatelizowane przez moich poprzednich lekarzy... a Pan Żołnierczyk od razu dał mi skierowanie na badania i wytłumaczył co i jak. gorąco polecam!!

lekarz Andrzej Dumański

Chirurg naczyniowy

Wrocław

Do dr Andrzeja Dumańskiego trafiłam z polecenia. I miałam wielkie szczęście, że to właśnie on rozpoznał mój przypadek. Jest to lekarz profesjonalny, empatyczny i wyrozumiały. Wytłumaczył co mi dolega i jak postępować. Dziękuję. :)
Opinia dodana przez: anonim

lek. dent. Paweł Żmuda

EVADENT 2 Centrum Stomatologii Laserowej i Protetyki
ulica Brynicka 17
51-214 Wrocław

Polecam z czystym sumieniem! Ogromnie bałam się wizyty, za każdym razem gdy ktoś wspominał o wizycie u stomatologa miałam ciarki na plecach... Wizyta przebiegała w pomimo wszystko przyjemnej atmosferze. Doktor wszystko wytłumaczył, każdą czynność po kolei. Odpowiadał na wszystkie moje pytania. Zero strachu na fotelu. Następne wizyty nie będzie poprzedzał strach i panika
Opinia dodana przez: Magda

dr n. med. Joanna Urbanowska

Neurochirurg

Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Rudolfa Weigla 5
50-981 Wrocław

3 lata mijają od operacji guza mózgu, dzięki pani Doktor szybka trafiłam na stół operacyjny. Przed operacją i rozmowie z panią dr. byłam spokojna i wierzyłam ,że będzie dobrze , tak jak mnie uprzedziła skutkiem ubocznym był zez. Po 3 miesiącach sam ustąpił. Polecam Panią Doktor bo jest rewelacyjna pod każdym względem. Korzystałam też z konsultacji przez internet . Zawsze uzyskiwałam fachową poradę. Dzięki tym konsultacjom nie musiałam jeździć do ...
Opinia dodana przez: Danuta

mgr Marcin Pochojka

Masażysta, Fizjoterapeuta

Pracownia Zdrowia
ul. Spiska 1
Wrocław

Po wypadku samochodowym, podczas którego miałem typowe dla tego typu kolizji uszkodzenia odcinka szyjnego, oraz dość poważne odcinka lędźwiowego usłyszałem od ortopedy i chirurga, że mogę już zaprzestać trenowania sportów, z moich pleców nic nie będzie. Dla 22 latka studiującego na AWFie to jak wyrok. Wtedy znajomy polecił mi Marcina. Bardzo szybko naprawił mi to, co miało być nie do naprawienia w lędźwiówce. Po 2 zabiegach mogłem podnieść plecak z ...

lekarz Magdalena Miś-Michałek

Stomatologia Malik
Bulwar Ikara 10D
54-129 Wrocław

Pani Doktor w pierwszej kolejności jest niezwykłym człowiekiem. Cudowna, wrażliwa, empatyczna, taktowna, zawsze skupiona. Jako lekarz jest bardzo zaangażowana w sprawy pacjentek, poświęca tyle czasu, ile wymaga tego dana sytuacja. Spokojna, delikatna, merytoryczna, poszukująca najlepszych rozwiązań, z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Znam Panią Doktor od ponad 20 lat i nigdy nie było inaczej. Jest jedynym ginekologiem, którego zawsze polecam z zamkniętymi oczami. Wszystkie kobiety, które poznały Panią Doktor, pokonują b. ...
Opinia dodana przez: Roma

lekarz Leszek Spytkowski

Dolnośląskie Centrum Medyczne "DOLMED" S.A
ulica Legnicka 40
53-674 Wrocław

Po wizycie u Pana Leszka Spytkowskiego mogę powiedzieć że jest profesjonalistą. Odpowiada na każde pytanie i wyjaśnia wszystko . Stawia diagnozę na podstawie badania , dobiera odpowiednie leczenie . Na pewno skorzystam jeszcze kiedyś z wizyty u Pana doktora .
Opinia dodana przez: Dorota

mgr Izabela Nowak

Psychoterapeuta, Psycholog

Prywatny Gabinet Izabela Nowak Wrocław
Ul. Świdnicka 39, II piętro
50-439 Wrocław

Z całego serca pragnę polecić Panią Izę dla osób, które potrzebują pomocy oraz wsparcia, zwłaszcza podczas trudnych przeżyć i wydarzeń w swoim życiu, ponieważ Pani Iza jest osobą niezwykle zaangażowaną w sprawy swojego pacjenta, do których podchodzi zawsze, bez wyjątku z ogromnym ciepłem i otwartością. Pani Iza bardzo mi pomogła w niezwykle trudnym momencie mojego życia, pozwoliła mi spojrzeć na wiele spraw z nowej perspektywy, dając mi od siebie ogromnie ...
Opinia dodana przez: Jowita
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Psycholog
                                       mgr Agnieszka  Kiełbik

mgr Agnieszka Kiełbik

Psycholog, Psychoterapeuta

Wrocławskie Centrum Psychoterapii
Klimasa 37b/6
Wrocław

U pani Agnieszki przechodzę swoją już drugą terapię. Powiem szczerze, jestem już prawie rok w terapii i widzę i czuję jak zmienia się moje życie, jak odnajduję siebie. Pani Agnieszka zawsze mi tłumaczy to co mnie nurtuje i pomaga mi zrozumieć to co się ze mną dzieje i dlaczego. Jestem za to bardzo wdzięczna, bo to po prostu pomaga. Dziękuję!
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Emilia Jaśkiewicz-Burnejko

Laryngolog

4 WSK Wrocław
ul.Weigla
Wrocław

w czerwcu moja 16-letnia córka w szpitalu wojskowym miała wycinane migdałki.cały zabieg został wykonany fachowo. córka bardzo szybko wróciła do zdrowia,

lekarz Alicja Łydka

Laboratorium Diagnostyczne "AMED" Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Eluarda 2
54-019 Wrocław

Pani dr jest osobą bardzo kompetentną i zorientowaną na pomoc dzieciom. Polecam szczególnie dla niemowląt i noworodków.

lekarz Ryszard Jadach

Estońska 23
Wrocław

Pan doktor ma wspaniałe podejście do dzieci. Poświeca dużo czasu pacjentowi. Opanowany i sympatyczny.

lekarz Wojciech Durek

ulica Bacciarellego Marcelego 10b/8
51-649 Wrocław

Byłam u Pana Doktora na gastroskopii, badanie przeprowadzone bardzo sprawnie i szybko.Wspaniały człowiek i lekarz z dużym poczuciem humoru.
Opinia dodana przez: Dorota
Super lekarz . Otwarty na świat i nowości. Nie zamyka się w schematach.Bardzo otwarta i kontaktowa . Lekarz z powołania.

mgr Iwona Gryszkin

Dietetyk

Profilaktyka Zdrowia Iwona Gryszkin
Zatorska 49/13
51-215 Wrocław

Jestem bardzo zadowolona z usług świadczonych przez panią dietetyk Iwonkę Gryszkin. Dzięki niej zrozumiałam na czym polega zdrowe odżywianie i że dzięki samozaparciu można wiele osiągnąć. Jest profesjonalistką w tym co robi. Dieta, którą dostałam nie tylko umożliwiła mi utratę wagi, ale również znaczną poprawę wyglądu mojej skóry, włosów i paznokci. Pani Iwonka jest bardzo dobrym dietetykiem ale moim zdaniem ma również świetne podejście psychologiczne do pacjenta. Nie dość, że ...
Opinia dodana przez: Pacjentka

Urszula Kowszyn

Ziemowita
ul.Ziemowita
Wrocław

bardzo polecam pania doktor jest wspaniałym lekarzem zeby wiecej takich lekarzy było

lekarz Ewa Sołecka

ulica Horbaczewskiego 21/34
54-130 Wrocław

Przede wszystkim bardzo kompetentna. Trafia z diagnozą. Ma niesamowitą intuicje wynikającą z doświadczenia. Przepisuje niedrogie leki, jeśli jest taka możliwość. Bardzo ciepła, taktowna, życzliwa - nie tylko do dziecka ale też do rodzica. Widać, że bardzo lubi swoją pracę. Mój Synek Ją uwielbia :)
Opinia dodana przez: Tit

dr Martyna Liss-Kaczmarek

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

ulica Obrońców Poczty Gdańskiej 28
52-204 Wrocław

Do Pani Doktor udało mi się trafić zupełnie przypadkowo w gabinecie w Bierutowie i uważam, że był to traf szczęśliwy. Uważam, że jest bardzo dobrym i kompetentnym stomatologiem, wzbudza moje zaufanie i mam zamiar nadal kontynuować u niej leczenie. Jak najbardziej polecam Ją innym pacjentom