Lekarze Wrocław

Dietetyk

Gabinet dietetyczny
Kotsisa 14/1
Wrocław

Trafiłam do pani Ewy w związku z nadciśnieniem tętniczym,nowotworem piersi i dna moczanową. Dietę która mi zaproponowała stosuje do dziś z bardzo dobrymi rezultatami. Wyniki badań poprawiły się i samopoczucie tez.Zmiejszone mam dawkowanie leków bo juz niectrzeba tak duzych co również wpływa na ogólna kondycję organizmu. Polecam panią Ewe nie tylko jako dietetyka ale rowniez jako"psychologa" a jest to bardzo ważne bo podchodzi do pacjenta indywidualnie i proponuję rozwiązania korzystne ...
Opinia dodana przez: Asia

dr n. med. Krystyna Gietkiewicz

Alergolog

gen. Pułaskiego 42g
Wrocław

Profesjonalizm Pani Doktor i wyjatkowe podejscie do pacjenta moim zdaniem zasluguja nawet na "szostki". Pacjentka z Walbrzycha .

lekarz Magdalena Baker

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

ARTIDENT Gabinet Stomatologiczny
ul. Kard. S. Wyszyńskiego 144C-146A
Wrocław

bardzo sympatyczna i miła osoba. Zrobiła mi bardzo szczegółowy przegląd oraz wypełniła ząb, który się ukruszył. Plomba jestładna, co do trwałości wypowiem się za parę lat :)

lek. dent. Łukasz Zienkiewicz

DENTAL SALON SP. Z O.O.
E.Horbaczewskiego 53a
54-130 Wrocław

Mam bardzo doświadczone zęby, dlatego jestem przewrażliwiona na punkcie dentystów. Miałam przez dra robione wtórne leczenie kanałowe (spartolone przez kogoś innego), które zaczęło się od cierpliwego wyjaśnienia przebiegu, a jak się zaczęło, to cały czas było wiadomo co się dzieje, jaki jest postęp. Bardzo duża kultura osobista, poszanowanie pacjenta przez cały czas, nawet taki detal jak gumowa klamerka umożliwiająca trzymanie otwartej paszczy przez 2,5 godziny. Najważniejsze: udało się wszystko poprawić, ...
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Jarosław Chrebor

Lekarz medycyny pracy

Dent-a-Medical S.A. Niepubliczny Zakład Opieki Zrowotnej
Horbaczewskiego 53A
54-130 Wrocław

Wspaniały lekarz, kompetentny i rzeczowy. Zbadał mnie dokładnie, aż chce się chodzić do takich lekarzy. Dziękuję i polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Krystyna Agopsowicz

Centrum Okulistyczne we Wrocławiu
Powstańców Śl. 73-95
53-332 Wrocław

witam . pani doktor Agopsowicz jest bardzo dobrym specjalistą, traktuje pacjentów indywidualnie dużo czasu poświęca nie tylko na badanie ale na tłumaczeniu tematyki leczenia i postępowania w trakcie leczenia .ma bardzo dobre podejście do dzieci, jest miła serdeczna i bardzo ciepła.Jest godna polecenia . Gdyby wszyscy lekarze byli tacy jak pani doktor Agopsowicz to nasza służba zdrowia byłaby na bardzo wysokim poziomie.
Opinia dodana przez: Krystyna
Narazie miała jedną operację zaćmy i czeka mnie jeszcze jedna. Operację prowadzi dr Marszałek. Jak zdjęłam opatrunek po operacji to już widzę bardzo dobre efekty. Dr Piotr Marszalik jest jak anioł. Ratuje mój wzrok i są efekty. Wszystkim polecam właśnie tego lekarza. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Norbert Zapotoczny

Zakrzowska 19a
51-140 Wrocław

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam! Warto było jechać ponad 200 km :) Bardzo miły, rzeczowy i kompetentny, poświęcił mi odpowiednią ilość czasu.
Opinia dodana przez: Ewa Czapla

lekarz Andrzej Klusek

Lekarz rodzinny

Nowodworska 53B
Wrocław

Ten czlowiek jest poprostu niesamowity,cierpliwy,spokojny,uprzejmy,pacjenci go przez to wykorzystują,a pielęgniarki robią złą robotę malo mu pomagają

dr Stanisław Potoczek

Hematolog

ZOZ
Pastera
Wrocław

Świetny specjalista i szlachetny człowiek. Oprócz fachowej wiedzy, ma odpowiednie podejście do pacjenta - słucha i informuje. Poza tym, ma wysoki poziom kultury osobistej. Serdecznie polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Luiza
Dr Krzysztof Gietkiewicz stawiając trafną diagnozę na pewno uchronił mnie przed niepotrzebnymi zabiegami.Operacja chorego płuca została wykonana bardzo profesjonalnie i bez komplikacji. Po tygodniu mogłem wrócić do domu bo czułem się dobrze. Pan dr po zabiegu kilkakrotnie w ciągu dnia sprawdzał jak się czuję aż do wyjścia ze szpitala. Polecam tego lekarza bo jest bardzo dobrym fachowcem, rzeczowym i dobrze dba o swojego pacjenta. W ogóle opieka w szpitalu na ...
Opinia dodana przez: Leszek

lek. dent. Waldemar Jarosiewicz

Protetyk, Stomatolog

ul. Wyścigowa 49/2
53-011 Wrocław

Lekarz bardzo komunikatywny z pozytywnym nastawianiem do pacjenta. Znalazł optymalne rozwiązanie, które w jasny sposób wyjaśnił. Byłam informowana o kolejnych etapach zabiegów stomatologicznych. Komfortowe warunki leczenia bez bólu. Wysokie kompetencje poparte doświadczeniem. Polecam.
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Mateusz Głód

I Klinika Chirurgii Ogólnej, Gastroenterologicznej i Endokrynologicznej
M. Skłodoskiej-Curie 66
Wrocław

Bardzo miły, a zarazem profesjonalny i kompetentny lekarz.przed zabiegiem wszystko fajnie wytłumaczył i nawet narysował co będzie robić. W trakcie zabiegu świetnie informował o wszystkim,przez co nie stresowałam się.
Opinia dodana przez: Małgorzata
SUPER ATMOSFERA POMIMO WIADOMEGO STRESU ŻADNEGO ODWLEKANIA ZBIEGÓW-ODPOWIEDNIA OSOBA NA ODPOWIEDNIM MIEJSCU -POLECAM

lekarz Rafał Szulc

Chirurg onkolog

Wrocław

Trafiłam do Pana doktora nie mając wielkiej nadziei na cokolwiek. Mój pierwszy lekarz się poddał po jednej nieudanej probie. Doktor Szulc nie poddał się pomimo, że pierwsza operacja niestety nie pomogla, dalej starał się mi pomóc, chociaż ja już nie wierzyłam, że moje życie może się zmienić. Doktor zoperował mnie po raz drugi i pomimo tego, że mogłam zostać okaleczona, Pan doktor zrobił co w jego mocy żeby uratować moją ...
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Małgorzata Perlicka

Neurolog

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego
ulica Koszarowa 5
51-149 Wrocław

Pani doktor Perlicka jest bardzo dobrym lekarzem. Potrafi empatycznie podejść do problemów zdrowotnych pacjenta. Nigdy się nie śpieszy ,cierpliwie wysłuchuje pacjentów i adekwatnie diagnozuje i udziela pomocy. Przez ostatnie lata pod Jej opieką byliśmy razem z mężem. Nieodżałowana szkoda, że nie będzie już pracować w Przychodni na Nowym Dworze. Ewa G.
Opinia dodana przez: Ewa Golec

Robert Stalewski

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

Sophia-Rehabilitacja
Kamienna 2
53-308 Wrocław

Polecam gorąco,pierwszy specjalista( a zwiedziłam prawie pół Wrocławia), który wreszcie mi pomógł. Po pierwszej sesji już czułam ogromną ulgę i poprawę, a po następnych jestem jak nowo narodzona. A do tego bardzo kulturalny i sympatyczny człowiek. Hanna

lekarz Cezary Kucfir

Gogolińska 9 lok. 6
52-019 Wrocław

Wysoka kultura osobista, cierpliwość, kompetencja w podejściu do pacjenta, lekarz z jakim dawno się nie spotkałam, aż przyjemnie być iść na wizytę.
Opinia dodana przez: Liliana

lekarz Katarzyna Drozdowska

NZOZ Centrum Stomatologiczne "ESTETICA"
Wrocławczyka 40/1
50-375 Wrocław

Pani doktor jest bardzo profesjonalna, uprzejma i wszystko dokładnie tłumaczy. Obawiałam się bardzo efektów leczenia, Pani doktor wykonywała u mnie licówki bez szlifowania zębów - mój uśmiech wygląda pięknie i jestem na prawdę bardzo zadowolona z wykonanej pracy.
Opinia dodana przez: Weronika

dr n. med. Bogdan Dubiński

EKG, Internista

POMOC WYJAZDOWA
Wrocław

Jestem nowym pacjentem Pana doktora. Od czasu pierwszej diagnozy zajmuje się mną i choroba bardzo szczegółowo. Po wizytach u wielu lekarzy wskazał właściwą diagnozę oraz leczenie. Cały okres bardzo interesował się moim przypadkiem. Jest nie tylko bardzo dobrym lekarzem, ale i człowiekiem. Jestem bardzo wdzięczny i każdemu polecam Pana doktora. Jestem szczęśliwy ze na niego trafiłem. Wszystkie zlecone badania potwierdziły diagnozę. Dziękuje.
Opinia dodana przez: Waldemar