dr n. med. Joanna Zabel-Olejnik

Laryngolog, Pediatra

nigdy nie polecę pani dr ,ponieważ leczyła mnie na ucho a okazało się,że to zapalenie przynosowe zatok.mało tego to jeszcze skierowała mnie na usunięcie migdałów...oczywiście nie usunęłam...zapisuje antybiotyk co wizytę,a problem był inny.

Dawno nie spotkałam się z tak miłym lekarzem w przychodni. Córka też był zadowolona. Słucha pacjenta, nie ma się wrażenia że się niecierpliwi albo spieszy. Leki jakie zapisała pani doktor były niedrogie i od razu pomogły. Polecam

Pani doktor sprawia ogólnie dobra wrażenie natomiast patrząc po owocach (dziecko bardzo płakało podczas badania i długo dochodziło do zdrowia) następnym razem spróbuję u kogoś innego.

Od dawna nie spotkałam tak mi lej i rzeczowej lekarki - wszystko wytłumaczy, bada nie tylko gardlo ale ocenia całego człowieka. Polecam!!

nie powiem ,ze jest dobra,ale słabo leczy

nie powiem ,ze jest dobra,ale słabo leczy

Lekarz w publicznej słuzbie zdrowia, który jest uprzejmy, nie sprawia wrażenia, że mu przeszkadza pacjent, wypytujący dokładnie o przebieg choroby i - wreszcie! - ustalający właściwą dignozę to prawdziwa rzadkość. Przy tym świetne podejście do dzieci. Polecam

Bardzo dobry specjalista. Miałam problem z uszami od kilku miesięcy. Byłam nawet na pogotowiu ale niestety wymyślili inna chorobę niż była. Dopiero jak trafiłam do p. Doktor wyleczyła mi uszy. Polecam

Nareszcie mmmmmmmądry, cierpliwy i skuteczny laryngolog - polecam!

Nareszcie mmmmmmmądry, cierpliwy i skuteczny laryngolog - polecam!

Pani doktor miła, rzeczowa, z super podejściem do dzieci. Bada dokładnie i spokojnie, słucha pacjenta. Syn miał usuwany III migdał i jestem bardzo zadowolona. Polecam!

Takiego lekarza to trzeba szukać z świeczką. Naprawdę Pani doktor jest super lekarzem, kontkretna,słucha, pyta, wyjaśnia. Rewelacyjne podejście do małych dzieci. Jestem bardzo zadowolona. Jesteśmy w trakcie leczenia i nie mam zamiaru zmieniać lekarza!!!