dr n. med. Joanna Zabel-Olejnik

Laryngolog, Pediatra

Miła, profesjonalna. Przyjechała w niedzielę do gabinetu i zapłaciłam jak za normalna wizytę. polecam!

Lekarz w publicznej słuzbie zdrowia, który jest uprzejmy, nie sprawia wrażenia, że mu przeszkadza pacjent, wypytujący dokładnie o przebieg choroby i - wreszcie! - ustalający właściwą dignozę to prawdziwa rzadkość. Przy tym świetne podejście do dzieci. Polecam

Od dawna nie spotkałam tak mi lej i rzeczowej lekarki - wszystko wytłumaczy, bada nie tylko gardlo ale ocenia całego człowieka. Polecam!!

Z całego serca polecam. Mój problem laryngologiczny pani doktor rozwiązała szybko i niedrogo. Bardzo istotny jest też dla mnie fakt, że pani Zabel-Olejnik to osoba nie tylko kompetentna, ale i przemiła. Znalazłam swojego laryngologa :)

Pani doktor dziala bardzo sprawnie i stara sie poznac pacjenta. Ma doskonale podejscie do malych dzieci gdyz sama jest mama. Jesli chodzi i leczenie jedyne co moge zarzucuc to to ze trzyma sie swoich ulubionych lekow i przepisuje znaczne ilosci lekow co niekiedy przeraza ile musimy ich podawac naszym maluchom. Ponadto jest rzeczowa i generalnie polecam leczenie wlasnie u niej. Odbiera telefony, jest z nia kontakt takze w czasie leczenie co jest wazne.

Takiego lekarza to trzeba szukać z świeczką. Naprawdę Pani doktor jest super lekarzem, kontkretna,słucha, pyta, wyjaśnia. Rewelacyjne podejście do małych dzieci. Jestem bardzo zadowolona. Jesteśmy w trakcie leczenia i nie mam zamiaru zmieniać lekarza!!!

Bardzo dobry specjalista. Miałam problem z uszami od kilku miesięcy. Byłam nawet na pogotowiu ale niestety wymyślili inna chorobę niż była. Dopiero jak trafiłam do p. Doktor wyleczyła mi uszy. Polecam

Wczoraj moja córka(4 lata)miała zabieg wycinania trzeciego migdała.Jestem bardzo zadowolona,pani doktor jest kompetentna,rzeczowa,w dodatku ma wspaniałe podejście do dziecka.Po zabiegu wszystko tłumaczy,odpowiada na każde pytanie rodzica.Polecam Panią doktor z czystym sumieniem wszystkim rodzicom.

Pani doktor miła, rzeczowa, z super podejściem do dzieci. Bada dokładnie i spokojnie, słucha pacjenta. Syn miał usuwany III migdał i jestem bardzo zadowolona. Polecam!

Nareszcie mmmmmmmądry, cierpliwy i skuteczny laryngolog - polecam!

Nareszcie mmmmmmmądry, cierpliwy i skuteczny laryngolog - polecam!