dr n. med. Joanna Zabel-Olejnik

Laryngolog, Pediatra

Z całego serca polecam. Mój problem laryngologiczny pani doktor rozwiązała szybko i niedrogo. Bardzo istotny jest też dla mnie fakt, że pani Zabel-Olejnik to osoba nie tylko kompetentna, ale i przemiła. Znalazłam swojego laryngologa :)

Wczoraj moja córka(4 lata)miała zabieg wycinania trzeciego migdała.Jestem bardzo zadowolona,pani doktor jest kompetentna,rzeczowa,w dodatku ma wspaniałe podejście do dziecka.Po zabiegu wszystko tłumaczy,odpowiada na każde pytanie rodzica.Polecam Panią doktor z czystym sumieniem wszystkim rodzicom.

Cirpliwa, bardzo dobre podejście do dzieci, kompetentna. Polecam

Cirpliwa, bardzo dobre podejście do dzieci, kompetentna. Polecam

Pani doktor dziala bardzo sprawnie i stara sie poznac pacjenta. Ma doskonale podejscie do malych dzieci gdyz sama jest mama. Jesli chodzi i leczenie jedyne co moge zarzucuc to to ze trzyma sie swoich ulubionych lekow i przepisuje znaczne ilosci lekow co niekiedy przeraza ile musimy ich podawac naszym maluchom. Ponadto jest rzeczowa i generalnie polecam leczenie wlasnie u niej. Odbiera telefony, jest z nia kontakt takze w czasie leczenie co jest wazne.

Miła, tłumaczy każdy lek, odbiera telefon, byłem bardzo zadowolony, widac że chce pomóc pacjentowi. Poprosiła mnie zebym zadzwonił po 3 dniach jak się czuję!