lek. dent. Joanna Zemlik

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

2,9

NIE POLECAM !!!WIZYTY U TEJ PANI. BRAK PODEJŚCIA DO MAŁEGO PACJENTA BYŁAM TAM RAZ Z MOJĄ CÓRKĄ I WIĘCEJ NIE PÓJDĘ!!!

Nie mam zdania na temat kompetencji Pani Doktor bo na wizycie pojawiłam sie tylko raz z moim dzieckiem i wiecej tam nie pojde Sposob traktowania małego pacjenta, diagnozowanie, sposób rozmowy z rodzicem - katastrofa. Pani Doktor jest nieuprzejma, niedelikatna i katastrofizuje.

Witam Super stomatolog rewelacyjne podejście zarówno do dzieciaka jak i do rodzica. Poprzedni komentarz to chyba jakaś pomyłka. Tą Panią polecają wszyscy, chociażby pediatrzy z Polikliniki.

Witam

Odradzam wszystkim rodzicom!Stomatolog dziecięcy,a zero podejścia do dzieci,niekontaktowa,nieuprzejma,niedelikatna,a co najważniejsze niekompetentna.Absolutnie nie posiada żadnych cech dobrego stomatologa,a już na pewno nie dziecięcego.Jej diagnozy są wyśmiewane przez innych stomatologów jako skrajnie absurdalne.Niepotrzebnie straszy rodziców i dramatyzuje.

jako skrajnie absurdalne.Niepotrzebnie straszy rodziców i dramatyzuje.