lekarz Jolanta Danninger

Pani doktor jest fantastyczna !!! do innego nie pojde :) a do tego za komplet badan tylko 150 zl gdzie niektorzy torunscy lekarze zycza sobie 250 zl ... super podejscie o nic nie musialam pytac sama wszystko mi wytlumaczyla i odpowiedziala na kazde pytanie ,moze faktycznie wyglad pani doktor moze nie jednego zaszokowac ale mnie nie przeszkadzalo to poniewaz jest nieslychanie mila uprzejma osoba bardzo dyskretna i delikatna :)polecam! Lekarz z powolania:)oby takich wiecej!

:)polecam! Lekarz z powolania:)oby takich wiecej!

Byłam pacjentką pani dr Danninger do czasu, kiedy okazało się że mam puste jajo płodowe. Będąc na usg u dr Danninger nie zauważyła, że ciąża rozwija się nie prawidołowo, stwierdziła, że ciąża musi być wcześniejsza ( nawet gdyby była wcześniejsza to na ostatnim usg byłam w 6tc i powinien być już zarodek) Nie zauważyła nic, kazała mi brać leki na podtrzymanie w wyniku czego zemdlałam, pogotowie zabrało mnie do szpitala i stwierdzili martwą ciąże od 4 tygodni( usg u dr 3 tyg od wylądowania w szpitalu), tzn puste jajo płodowe. Gdy zadzwoniłam do pani dr i ją o tym poinformowałam stwierdziłam, ze on to wykryła i mnie skierowała, gdy powiedziałam że nie to st, że musiała być wcześniejsza ciąża. Pani dr miła i uprzejma, ale niegdy więcej mnie nie zbada.

Polecam ta Panią chodzę do niej już parę lat i jestem zadowolona zawsze można na nią liczyć. Fajnie wytłumaczy dany problem. Miło się czuję w trakcie wizyty i nie mam do niej żadnych zastrzeżeń. Powiedzcie mi czy nadal te nr są aktualne bo nie mogę się dodzwonić?

Powiedzcie mi czy nadal te nr są aktualne bo nie mogę się dodzwonić?

Bardzo sympatyczna pani doktor, która faktycznie przejmuje się losem pacjentki i jej malucha.

Pani Doktor jest boska!byłam u niej pierwszy raz i od razu wzbudziła moje zaufanie oraz sympatę. Bardzo ciepła, rzeczowa, cierpliwa lekarka. Polecam każdemu ją z czystym sumieniem. Fachowo, rzeczowo i sumiennie wyjaśniłą wszelkie wątpliwości odnośnie mojego stanu zdrowia. Poświęciła mi bardzo dużo czasu i uwagi. Planuję zajść w ciążę i Pani doktor skierowała mnie na badania, powiedziała co powinnam teraz robić i jak się przygotować do niej. POLECAM

Bylam juz u roznych ginekologow, ale zaden nie spelnial w 100% moich oczekiwan. Po przeczytaniu w internecie pozytywnych opinii o pani Danninger postanowilam sie do niej wybrac i nie zaluje. W koncu znalazlam idealnego ginekologa :) Bardzo polecam pania doktor. Kompetenta, cierpliwa, wszystko dokladnie tlumaczy. Wizyta przebiega w milej atmosferze, bez stresu. Badanie zupelnie bezbolesne. Po badaniu pani doktor wszystko dokladnie objasnia, bez pospiechu. Koszt wizyty 120 zl + 30 zl za cytologie, wiec uwazam, ze cena jest przystepna.

dzięki Pani dr pozbyłam się urazu do lekarzy tej specjalności. badanie przebiegło szybko, sprawnie i bezboleśnie. Do tego miła i sympatyczna rozmowa. Wszystko tłumaczy, podpowiada jak czuć się dobrze ze swoim ciałem. polecam

Byłam u Pani ginekolog w ostatni piątek. Była to moja pierwsza wizyta. Bałam się jak nigdy. Miałam już zrezygnować. Okazało się, że te wszystkie moje obawy są bezpodstawne. Pani doktor okazała się bardzo miła i delikatna. Wszystko dokładanie mi wytłumaczyła - jakie badania wykona, dlaczego i jak będą one wyglądały. Rozmowa przebiegała swobodnie, mimo że jestem nieśmiała i myślałam, że będzie ciężko rozmawiać mi na "te" tematy. Polecam gorąco, bo naprawdę warto.

Bardzo miła, delikatna, uśmiechnięta, nie krzyczy jeśli się dawno nie było na badaniu ginekologicznym,rzeczowa. pacjentka z Torunia

pacjentka z Torunia

Bardzo mila i przesympatyczna osoba a do tego kompetentny i wspaniały lekarz