lekarz Jolanta Danninger

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor. Poleciła mi ją córka, która również korzystała z pomocy pani Danninger i była także zadowolona. Pani doktor nie liczy czasu pacjentowi, przemiła, kompetentna i bardzo pomocna. Gdybym trafiła tam parę lat wcześniej, uniknęłabym problemów. Przepisane leki pomogły od razu. Dr Dannineger starała się pomóc mi także w innych dolegliwościach nie związanych z ginekologią. Serdecznie dziękuję i życzę wszystkiego dobrego!

jak najbardziej polecam Panią doktor. Bardzo miła sympatyczna kobieta, która zna się na tym co robi. Jest delikatna i wszystko dokładnie wytłumaczy. Zapłaciłam 140zł gdyż robiłam cytologię bez cytologii koleżanka, która była ze mną zapłaciła 100zł. Co prawda do Pani doktor muszę dojeżdzać 60 km bo w moim mieście nie znalazłam żadnych kompetentnych lekarzy. Poleciła mi ją koleżanka,a ja polecam ją innym ;)

Pani Danninger prowadziła całą moją ciążę i jestem zadowolona z opieki, cierpliwości jaką okazała, bo pewnie nie ja pierwsza i nieostania zadawałam durne pytania. Jest sympatyczna, uprzejma i wzbudza zaufanie, ale po lepszym poznaniu, bo przyznaje, że wygląd pani doktor po pierwszej wizycie może odstraszyć niejedną pacjentkę, ale to przecież nie szata zdobi człowieka. Zawsze w pełni tłumaczy wszelkie wątpliwości i potrafi podtrzymać na duchu. Z czystym sumieniem mogę ją polecić jako dobrego lekarza.

Z czystym sumieniem mogę ją polecić jako dobrego lekarza.

CHODZĘ DO PANI DANNINGER OD WIELU LAT. BYŁAM W POWAŻNIE ZAGROŻONEJ CIĄŻY, GDY BYŁAM W SZPITALU NIE DAWALI SZANS, ONA TRZYMAŁA MNIE NA DUCHU, MOGŁAM ZADZWONIĆ DO KAŻDEJ PORZE JAK COŚ SIĘ DZIAŁO, ODKĄD CHODZĘ DO TEJ PANI DOKTOR NIE WYOBRAŻAM SOBIE ŻEBYM MOGŁA PÓJŚĆ DO INNEGO LEKARZA. JEST BARDZO MIŁĄ, SYMPATYCZNĄ OSOBĄ, NIE LICZY CZASU NA WIZYTĘ, ZDARZAŁO SIĘ ŻE PO PÓŁ GODZINY SIEDZIAŁAM W JEJ GABINECIE. ODPOWIE NA KAŻDE PYTANIE. ZAZNACZĘ JESZCZE, ŻE PRZEZ PIERWSZE 2-3 LATA CHODZIŁAM NA LECZENIE DO PANI DANNINGER NA KASĘ CHORYCH W CHEŁMŻY ...

PO PROSTU ŚWIETNA LEKARKA Z POWOŁANIA

Do tej pory byłam u Pani dr raz i bardzo jestem zadowolona z tej wizyty. Aparycja Pani dr i gabinet może nie wzbudzają zaufania, ale sama Pani dr jest bardzo mila i rzeczowa. Trochę byłam zestresowana na początku tej wizyty, ale dzięki rozmowie z nią od razu się rozluźniłam. Jeżeli chodzi o samo badanie to nie mam nic do zarzucenia. Generalnie koszt wizyty to 100 zł plus jeżeli się zdecydujemy 20 zł za cytologię.

Pani doktor stwierdziła że jeśli test wskazał że jestem w ciąży to tak jest.Ograniczyła się tylko do poprania wymazu na cytologię i umówiła na wizytę za miesiąc.Dodam że zgłosiłam się do niej będąc ok w 7 tygodniu ciąży.Podczas badania bardzo nie miła i nie delikatna.Sźnia się notorycznie z reguły ok. godziny nie przepraszając pacjentek ani słowem.Prywatnie może jest inaczej ale na NFZ nie polecam.

pani doktor pod względem dostępności jest absolutnym numerem jeden;w razie problemów przyjmie zawsze;może gabinet nie szału nie robi,ale warto do Niej iść

Chodzę do dr. Danninger całą ciążę i miałam wiele problemów aby ją utrzymać do końca a Ona mi w tym bardzo pomogła.W nagłych przypadkach przyjmuje odrazu,do tego miła,konkretna,szczera i można do niej dzwonić z każdym problemem 24h/dobę. Ma dobre serce i naprawdę spore kompetencje.Polecam!!!

Gabinet nie zachwyca, ale pani dr jest b.rzeczowa, wszystko tłumaczy, ma b.dobre podejście do pacjenta, do tego miła i sympatyczna. Polecam szczególnie dla dziewczyn, które pierwszy raz idą na badanie ginekologiczne. Wizyta bezstresowa.