lekarz Jolanta Danninger

Do Pani doktor trafiłam kilka lat temu przypadkowo, szukałam szybkiej porady ginekologicznej. Była to moja druga wizyta u tego typu lekarza. Byłam tak pozytywnie zaskoczona, że od tej pory regularnie chodzę na wizyty kontrolne do Pani dr. Ważnym elementem wizyt jest ich bezstresowość oraz miła atmosfera. Nie wiem co kto zarzuca wyglądowi Pani dr. Atrakcyjna i zadbana kobieta. Zdecydowanie POLECAM.

Byłam u pani Doktor, aby pomogła dobrać mi tabletki antykoncepcyjne. Z wizyty jestem bardzo zadowolona - zero stresu, profesjonalne i jednocześnie miłe podejście do pacjenta. Recepta ("dawka") na tabletki wypisana na 6 miesięcy. Zapłaciłam około 120-130zł za badania i wypis recept. Następnym razem czeka mnie cytologia, więc za pewne ok. 150zł, jak pisały o tym pozostałe pacjentki. Polecam!

Najlepszy lekarz z jakim kiedykolwiek miałam kontakt. Pani doktor jest osobą miłą i kompetentną. Zawsze odpowie na wszystkie pytania i w razie ewentualnej choroby utrzymuje stały kontakt z pacjentem. Póki co chodzę tylko do Pani Danninger na wizyty kontrolne ale już teraz wiem że to właśnie pani doktor będzie prowadzić moją przyszłą ciąże:) Pod jej opieką będę się czuć pewnie i bezpiecznie:)

super, ja jestem bardzo zadowolona i polecam Panią Doktor!!!

super, ja jestem bardzo zadowolona i polecam Panią Doktor!!!

Moje poszukiwania "tego idealnego ginekologa" zakończyły się na wizycie u Pani Doktor. Nigdy nie zostałam tak profesjonalnie i rzetelnie przyjęta. Pani doktor wszystko potrafi w zrozumiały sposób wytłumaczyć i daje poczucie , że to "Ja" jestem najważniejsza. I co ważne - recepty wypisuje na 6-mc ! Nie żeruje niepotrzebnie na pacjencie, każąc mu przychodzić co miesiąc po kolejną.

Jedyne czego nie rozumiem i mi przeszkadza, to fakt,że Pani doktor nie bada piersi podczas wizyty. Reszta dla mnie rewelacja,brak przebieralni i bidetu, nie jest wielkim problemem, ponieważ można skorzystać z toalety a w gabinecie jest mały parawan, gdzie można swobodnie się przygotować.

Z czystym sumieniem mogę polecić panią doktor przemiła kobieta rzeczowa, profesjonalnie podchodzi do pacjenta odpowiada na wszystkie pytania, tłumaczy wszystko, a samo badanie jest (jeśli można w ogóle określić badanie ginekologiczne)komfortowe.Babka naprawdę godna polecenia.Z cytologią 150 zł

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u p. Doktor:) Prowadziła moja ciązę, zawsze odpwiadała na kazde nawet glupie pytania, i to w taki sposob ze nie trzeba sie pozniej glowic i czytac o co chodzilo..:) zawsze poswiecala mi tyle czasu ile bylo potrzeba, nawet wtedy kiedy poczekalnia pękała w szwach. Mogę z czystym sumieniem polecić:) Wiec polecam!!!

Zdecydowanie polecam. Badanie bezbolesne,a sama pani doktor uprzejma i sympatyczna. Potrafi rozładować napięcie i stara się zminimalizować stres dlatego polecam szczególnie na pierwsze wizyty.

raz bylam u pastwowej ginekologa z nfz u kobiety to byla najgorsza ginekogol na jaka trafilam miala zaprzeproszeniem mnie w dupie,wtedy postanowilam ze nigdy juz do zadnego ginekologa nie pojde.Lecz gdy mialam bardzo powazne dolegliwosci musialam isc do ginekologa i trafilam na dr danninger ja ja poprostu uwielbiam zlamala moje steeotypy ze baby sa brutalniejsze od mezczyzn to nei prawda dr danninger jest delikatna cierpliwa, rzetelna, pomocna, martwi sie kazda pacjentka i troszczy sie , potrafi dobre leki dopisac do danych dolegliwosci, jest cudowna:) przy niej nie da sie krepowac:) bardzo ja polecam i nawet jak krucho z kasa nie pujde do innego ginekologa tylko do nie bo jest zaufana osoba:)