lekarz Jolanta Góralewicz

2,9
2,7
2,9
2,7

Ja z całego serca polecam Panią! Poświęciła mi naprawdę sporo czasu. Cierpliwie odpowiadając na wszystkie pytania czy wątpliwości. Nawet te najgłupsze :) panuje bardzo dobra atmosfera, nie było problemu z wystawieniem skierowania czy receptą na lekarstwa. Na koniec otrzymałam numer telefonu, z prośbą o kontakt w razie jakichkolwiek problemów czy wątpliwości, bardzo polecam

Z pełną świadomością i przekonaniem mogę wystawić jak najniższą ocenę Pani "Ginekolog". Rozpoczynając od ponad półgodzinnego opóźnienia, które jeszcze może ujść, bo każdy zasługuje na przerwę w pracy. Jednakże same kompetencje, zachowanie oraz przeprowadzenie wizyty jest karygodne. Pani Jolanta zamiast zachować się jak profesjonalny lekarz i mówić cokolwiek na tematu przebiegu badania, zaczęła pod nosem prawić swoje moralne opinie. Zamiast ocenić i opisać zaistniałą sytuację, jak przebiega ciąża skupiła się na wytykaniu oraz wciskaniu niechcianych hormonalnych leków. Wspomniana Pani miała również problem z wypisaniem zwykłego L4, a na koniec dodam, ...

Rozpoczynając od ponad półgodzinnego opóźnienia, które jeszcze może ujść, bo każdy zasługuje na przerwę w pracy. Jednakże same kompetencje, zachowanie oraz przeprowadzenie wizyty jest karygodne. Pani Jolanta zamiast zachować się jak profesjonalny lekarz i mówić cokolwiek na tematu przebiegu badania, zaczęła pod nosem prawić swoje moralne opinie. Zamiast ocenić i opisać zaistniałą sytuację, jak przebiega ciąża skupiła się na wytykaniu oraz wciskaniu niechcianych hormonalnych leków. Wspomniana Pani miała również problem z wypisaniem zwykłego L4, a na koniec dodam, że nie określiła najbardziej podstawowych rzeczy, czyli który to tydzień ciąży, czy ciąża przebiega prawidłowo i czy w ogóle jest żywa. Można się domyślić, że lekarz "ginekolog", który nie potrafi zrobić tak podstawowej rzeczy, nie poradzi sobie z resztą, a w tym przypadku nawet z opanowaniem własnych emocji.
Jeżeli ktoś zastanawia się nad wyborem tej Pani, całkowicie mogę odradzić!

Byłam na czterech wizytach, na każdej słyszałam że jestem zdrowa że może trzeba zmienić tabletki hormonalne które biorę, a na płyn w zatoce Douglasa usłyszałam „najwidoczniej tak Pani ma” po tym tekście poszłam prywatnie do innej lekarki która już na pierwszej wizycie wyczuła zrosty endometrialne i wdrążono leczenie, nie polecam i radzę omijać..

To była moja pierwsza wizyta u ginekologa. Byłam nieco zestresowana ale zupełnie niepotrzebnie! Pani doktor bardzo miła i z idealnym podejściem do pacjentki. Szczerze mogę polecić ;)

stwierdzono u mnie guza jajnika 66mm na 67mm i diagnozą był zabieg, ale ja chciałam skorzystać z opini innego lekarza i polecono mi p.doktor guralewicz. chodze do niej na wizyty już od 4 miesięcy i pani doktor stwierdziła że nie trzeba zagiegu, ale i też nic z tym nie robi, nie daje leków żadnego leczenia kompletnie nic ,na badanie poświęca 5min i nic nie wytłumaczy jak sama nie zapytam. więc nadal chodze z tym guzem i niemam pojęcia co dalej a p.doktor wcale mi nie pomaga... więc czas na zmiane lekarza

za wypisanie recepty na tabletki koncepcyjne, gdzie nawet nie zdążyłam usiąść i byłam w gabinecie dosłownie 3 minuty wzięła 100zl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bardzo sympatyczna Pani, jestem naprawdę zadowolona z przeprowadzonych badań, a także z rozmowy. Spokojne ,sympatyczne i bardzo miłe podejście do pacjentki, ogromna wiedza, widoczna podczas omawiania leczenia.

Bardzo miła,sympatyczna,spokojna.Byłam pierwszy raz na badaniu, którego panicznie się bałam. Zbadała mnie p.doktor delikatnie, wszystko krok po kroku wytłumaczyła co będzie robiła.Jestem zachwycona,polecam.

Bardzo miła,sympatyczna,spokojna.Byłam pierwszy raz na badaniu,

Polecam :) dzisiaj byłam u Pani dr i poświęciła mi chyba z 40 min,zrobiła wywiad i niezbędne badania, odpowiedziała na wszystkie nurtujące mnie pytania. Była bardzo taktowna i miła. Taka życiowa, fajna babka. Będę chodziła tylko do niej :)

Pani Doktor jest bardzo miła czy w gabinecie prywatnym cz w przychodni bada bardzo delikatnie wszystko wytłumaczy i moge zawsze na nią liczyć