lekarz Jolanta Góralewicz

2,9
2,7
2,9
2,7

Z CAŁEGO SERCA ODRADZAM!!!!!! NAJGORSZY LEKARZ U JAKIEGO BYŁAM!!!!

Z CAŁEGO SERCA ODRADZAM!!!!!!
NAJGORSZY LEKARZ U JAKIEGO BYŁAM!!!!

Z wizyty u pani Jolanty Goralewicz nie bylam zadowolona. Szybkosc z jaka pani Jolanta przeprowadzala badanie byla ekspresowa a musze przyznac ze za wizyte zaplacilam nie malo jak sie pozniej okazalo o 20zl wiecej niz u innych lekarzy.Wydawalo mi sie ze pani Jolanta nie ma czasu aby mnie porzadnie zbadac juz nie mowiac o odpowiadaniu na moje pytania.Wychodzac z gabinetu domyslilam sie dlaczego moja wizyta pierwszy raz od pieciu latach trwala tak krotko...Powodem byla dluga kolejka pod gabinetem co uwazam za bardzo nieprofesjonalne biorac pod uwage fakt ze poszlam do prywatnego gabinetu.Kolejna sprawa ktora mnie zdziwila to diagnoza ze mam nadzerke. Przejelam sie tym bardzo i juz bylam umowiona na zabieg u pani Jolanty ale na szczescie zdecydowalam sie sprawdzic to u innego ginekologa i okazalo sie ze zadnej nadzerki nie mam, dzieki czemu zaoszczedzilam niemala kwote pieniedzy. Nie polecam tego lekarza nikomu.

Pani Doktor jest lekarzem , która chce pomóc ! A to już połowa sucesu .Jest kompetentna , sama operuje szpitalu MSWiA . Interesuje się pacjentem , jest ok ! Dziękuję za już i prosze o jeszcze ...

Pani doktor próbowała mi wmówić, że mam nadżerkę i naciagała mnie na kosztowny zabieg. 3 innych lekarzy zaprzeczyło temu, byłam zdrowa. Dobrze, że zapytałam o opinię innego specjalisty.

Jetsem w 9 tygodniu ciazy i bylam u Pani doktor dwa razy.Bardzo mila, delikatna.Jest to moja pierwsza ciąża i wlasciwie nie wiem jak powinna wygladac i ciagle czegos sie boje.Jak do tej pory Pani doktor jest na kazdy telefon. Raczej odpowiada na pytania niz sama dopowiada cos wiecej. Ceny jakie podalam to ceny pierwszych dwoch wizyt,obie z usg i jedna z cytologia.

bardzo przyjemna kobieta, kompetentna i uprzejma.

bardzo przyjemna kobieta, kompetentna i uprzejma.

Urodziłam 3 lata temu dziecko z poważną wadą ,teraz wiem ile można było odczytać z moich dolegliwości.Nie polecam szkoda czasu !

Miałam okazje poznać Panią Doktor przez przypadek - zastępstwo. Poświęciła mi jakieś 3-5 minut (zawody na czas), była jak dla mnie nieuprzejma wręcz arogancka, nie zleciła badań które miałam zapisane w kartotece, na prośbę o zwolnienie (jestem w ciąży) powiedziała coś w stylu "dobrze Pani się czuje (wygląda) nie widzę potrzeby zwolnienia, poza tym nie mam przy sobie druczków..." Bardzo źle wspominam tą wizyte i zdecydowanie nie polecam!

Miałam okazje poznać Panią Doktor przez przypadek - zastępstwo.
Bardzo źle wspominam tą wizyte i zdecydowanie nie polecam!

Pani doktor w mojej opinii jest bardzo uprzejma i kompetentna. Chodź przy pierwszym naszym spotkaniu w publicznym gabinecie uważałam ja za osobę która zbyt poważnie pochodzi do zawodu... Jenak przy kolejnych wizytach Pani doktor naprawdę okazała się wspaniałym lekarzem !!! Zdecydowanie polecam :)

Pani doktor w mojej opinii jest bardzo uprzejma i kompetentna.
Zdecydowanie polecam :)

Pani sprawia wrażenie lekko nieprzytomnej, słabo kontaktuje, przeprowadza wywiad z pacjentką i nic z tego nie pamięta. Zleca badania, których sens sama później podważa, ale nie potrafi wycofać się z błędnej decyzji. Wizyta publiczna, wiec koszty społeczne, ale stracony czas (cztery wizyty nie potrzebne(!)) i nerwy pacjentki - to już moje prywatne straty. Zdecydowanie polecam ...omijanie pani doktor z daleka