lekarz Jolanta Góralewicz

2,9
2,7
2,9
2,7

Pani Jola prowadzi moją ciązę. Jestem z niej bardzo zadowolona. Co prawda wyzyty są prywatne ale nie da się oniej powiedzieć złego słowa. Szczerze powiem,że przy niej w ogóle się nie stresuje. Naprawdę polecam

Niestety ale ta Pani mineła sie z powołaniem,nie miła,krzykliwa,zdecydowanie NIE POLECAM!!!nic konkretnego sie nie dowiedziałam!!!!

zapłaciłam 150zł, bo miałam robioną też cytologię (wyniki za tydzień). Zwykła wizyta jest tańsza - nie wiem o ile. Mimo różnych ocen tej pani na tej stronie internetowej, ja mam całkiem dobre wrażenie. Pani doktor była bardzo miła, sympatycznie się rozmawiało. Przyszłam w sumie tylko po tzw. "tabletkę PO" a zrobiła mi bez pytania też cytologię... Powiedział że mam niewielką nadżerkę, ale nie powiedziała z czym się to wiąże, ani czy mam to leczyć i jak. Potem w rozmowie wyszło, że mam nieregularny okres od jakiegoś roku (za sprawą wielu stresów rozlegulował się) powiedziała że jeżeli nie chcę brać hormonów na uregulowanie tego, to mam pić jakieś zioła - ale nie powiedziała jakie ani nic. Ogólnie atmosfera bardzo miła. Bałam się przed wizytą, bo czytałam tą strone, a tu ocena jest słaba. Ja nie mówię, że Ci co piszą że one jest taka i owaka kłamią, ale może to zależy od chumoru czy coś. Ja mam dobre doświadczenia. Pozdrawiam.

Miła Pani, ale pomocy właściwie żadnej nie uzyskałam. Nic konkretnego nie doradziła, wiadomości trzeba było z niej wyciągać, bo sama nic nie chciała powiedzieć.

to jedyna ginekolog u jakiej byłam jak narazie na trzech wizytach. konsultowałam sie z nia w sprawie antykoncepcji, jak narazie wszystko jest ok. faktem jest ze przebadala mnie raz w ciagu trzech wizyt, nie wiem, moze nie ma takiej potrzeby ale na pierwszej wizycie wykryla malą nadzerke lecz w badaniach niby bylo wsz w normie, moze dlatego nie "zaglądała" juz... ogolnie troche malo czasu poswieca na wizyte, jako mloda dziewczyna zawsze mam lekki stresik i spowdziewalam sie ze wiecej bedzie ze mna rozmawiac, bo pozniej wychodzi ze ze stresu zapomnialam ...

ogolnie troche malo czasu poswieca na wizyte, jako mloda dziewczyna zawsze mam lekki stresik i spowdziewalam sie ze wiecej bedzie ze mna rozmawiac, bo pozniej wychodzi ze ze stresu zapomnialam o wszystkim co mam jej powiedziec ;) jak narazie nie mysle o zmianie lekarza bo to jedyna pani ginekolog jaka mi polecono

Jestem stała pacientką pani doktor i należy mi ją tylko chwalić. Jestem bardzo zadowolona! Polecam

Jestem stała pacientką pani doktor i należy mi ją tylko chwalić.
Jestem bardzo zadowolona!
Polecam

Ta pani nie jest lekarzem!!!! Stwierdziła ciążę u mojej przyjaciółki, wzięła za to 200zł. Po 3 tyg. podczas badania widziała zarodek, któego nie BYŁO!!!!koszt wizyty 100zł. W efekcie okazało się, że zarodka nie było!!! Tej kobiecie powinno się odebrać prawo do wykonywania zawodu!!!! Zdecydowanie nei polecam. DROGA, NIEKOMPETENTNA A W DODATKU OSZUKUJE!

Tej kobiecie powinno się odebrać prawo do wykonywania zawodu!!!!
Zdecydowanie nei polecam. DROGA, NIEKOMPETENTNA A W DODATKU OSZUKUJE!

Gdyby można było dać ocenę 0 to taką bym dała. Pani Doktor nie potrafiła wskazać choroby, sama znalazłam w internecie co mi dolega co potwierdziła inna Pani Doktor u której prywatnie zapłaciłam za wizytę 70 zł. Pani Góralwicz w ogóle nie wzbudza zaufania moim zdaniem nie wiele wie o zawodzie który wykonuje. To przykre ze są tacy lekarze.

To przykre ze są tacy lekarze.

Lekarz-Porażka, wogóle to nie lekarz tylko jakaś pani położna która raczej przypadkiem dorobiła się tytułu ginekologa i korzysta z gabinetu męża do dorabiania sobie w wolnym popołudniowym czasie-takie jest moje zdanie. Najlepsze że za zaświadczenie do becikowego chciała 50zł gdzie przez 9mies. wydałam około 1300zł na wizyty. Chciwa, pod przykrywką uprzejmości - Chamska !!

To była moja pierwsza ciąża. Więc szybko chciałam znaleźć jakiegoś dobrego ginekologa. A, że nie miałam się kogo poradzić poszukałam w internecie. No i poszłam. Wszystko wydawało się ok na pierwszy rzut oka, poczekalnia ładna i w ogóle czystko i zadbane. Lecz całkiem inne wrażenie spełniała Pani doktor, niemiła, badania robiła w ekspresowym tempie, poświęciła mi może 5 minut i skasowała za to 150 złotych i tak za każdą następną wizytę. Wiem powinnam od razu zmienić lekarza, ale doszłam do wniosku, że to moja pierwsza ciąża i powinien prowadzić ja jeden lekarz. Tez stwierdziła, że mam nadżerkę i przepisała mi jakieś leki dopochwowe. Na następnej wizycie stwierdziła, że nic mi nie jest, ale, że łożysko jest zniszczone i dziecko może być chore. Mój syn urodził się zdrowy, choć przez Panią Jolantę do samego rozwiązania żyłam w strachu. Jak okazało się po porodzie łożysko było zupełnie zdrowe i dziecko też. Jeszcze chciałam dodać, że za samo zaświadczenie lekarskie skasowała mnie 50 złotych. nikomu nie polecam takiego lekarza prowadzącego ciążę.