dr Jolanta Grelak-Leońska

2,6
2,9

Bardzo dobra lekarka. Kiedyś konsultowała syna (2,5 roku) z wysypką, którą nikt nie potrafił zdiagnozować. Ona zaleciła zawiesinę i tabletki, które szybko pomogły. Bardzo miła nawet, gdy konsultowałam się z nią telefonicznie. Polecam

Lekarka wiecznie obrażona, nie nawiązująca żadnego kontaktu z dzieckiem. Ona chyba po prostu nie lubi dzieci. Gdy dziecko gorączkowało i poszłam na wizytę, usłyszałam, że mam czekać w domu aż pojawią się inne objawy, bo skąd ona ma wiedzieć co mu jest. Gdy dziecko wymiotowało i krztusiło się po badaniu gardła, nawet nie podniosła nosa znad kartoteki. Masakra

Bardzo niemiła osoba ,może i kompetentna ale jej podejście do dzieci jest straszne .W trakcie wizyty pani doktor jest obrażona ,nic nie mówi a na pytania odpowiada zdawkowo i nieuprzejmie .W przychodni byłam kilka razy i zawsze było tak samo ,ale wizyta prywatna wyglądała zupełnie inaczej ,pani doktor przemowila ludzkim głosem nawet wiedziala jak dziecko miała na imię .Takich ludzi którzy mineli się z powołaniem należy omijać z daleka!!!!!!