lek. dent. Jolanta Gromaszek

Stomatolog, Protetyk

Właśnie przed urlopem chciałem wyleczyć zęby , żeby nie mieć niemiłych niespodzianek.Spędziłem parę godzin, nie mówiąc , ile zostawiłem pieniędzy.Przez 2 tyhonie wypadły mi 2 plomby.Zraziłem się do tego stomatologa i więcej nie będę chodził.

Byłem dwa razy na wizycie i byłem średnio zadowolony. Niby ok, ale póki co szukam nowego stomatologa.

Bardzo kompetentna Pani stomatolog jest godna olecenia

Bardzo kompetentna Pani stomatolog jest godna olecenia

Goraco polecam uslugi Pani Jolanty. Uratowala moje zeby! Jesli szukacie dentysty ktory bez zadnego bolu (!!!) zadba o Wasze zeby, z taka estetyka, ze sami nie bedziecie w stanie wskazac zeba ktory byl leczony skorzystajcie z uslug Pani Jolanty. Ja prylatuje do Dr Gromaszek az z Australii, poniewaz mimo ze korzystalam juz z uslug wielu dentystow zaden sie do Pani Jolanty pod wzgledem profesjonalizmu i uprzejmosci nie umywa.

Byłem na kilku wizytach ,ale nie zachwyciłem się za bardzo.Moja ocena średnia.

Byłem na kilku wizytach ,ale nie zachwyciłem się za bardzo.Moja ocena średnia.

Pani doktor jest nie tylko profesjonalnym i sprawnym stomatologiem, ale także ponadprzeciętnie miłą, delikatną, wyrozumaiłą, empatyczną i uroczą osobą -co jest niezwykle dla mnie ważne, gdy siedzę na fotelu w gabinecie. Wszyskim, którzy boją się dentystów gorąco namawiam na wizytę u Pani doktor.

Bardzo dobry Stomatolog Chodziłem do Pani doktor jak pracowała jeszcze w „Miłym Uśmiechu”

Bardzo dobry Stomatolog
Chodziłem do Pani doktor jak pracowała jeszcze w „Miłym Uśmiechu”

Pani dokotor jest niesamowitym lekarzem. Goraco polecam. Mam pieknie przeleczone zęby-a bylo co leczyć. I naprawdę ładna protetyczna pracę. Dziękuję Pani doktor za ta ciężką pracę nad moimi zębami. ANNA

Wyczucie pacienta, fachowość, wysoka jakość pracy, staranność -polecam wizytę

Wyczucie pacienta, fachowość, wysoka jakość pracy, staranność -polecam wizytę

Zdecydowanie polecam! Profesjonalizm, delikatność, wysoka kultura osobista,życzliwość, orientacja na dobro i zdrowie pacjenta. Jestem zachwycona- żałuje że nie poznałam wcześniej.