lekarz Jolanta Kosior

2,7
2,6
2,7
2,5

pani doktor na wizycie publicznej zachowuje się jakby pozjadała wszystkie rozumy, bardzo nie przyjemna dla chorych, wiecznie nie zadowolona, Sprawiała wrażenie, że nie słucha tego co mówię. Mówiła monosylabami.Ciężko dowiedzieć się co dolega dziecku mówi ogólnikami, gdy zadawałam więcej pytań na temat choroby to patrzy się jakbym była idiotką.

Nie polecam! Zgadzam się z wypowiedziami poprzedników. Ciężko dowiedzieć się co dolega dziecku mówi ogólnikami, gdy zadawałam więcej pytań na temat choroby to patrzy się jakbym była idiotką z łaską odpowiedziała na NIEKTÓRE pytania ale bardzo w skrócie bez objaśnień.

Pani doktor jest miła i sympatyczna. Co wy na nią gadacie. Trzeba z nią współpracować to ona będzie z wami. !!!Ogarnijcie się!!!

Osoba o bardzo dziwnym zachowaniu wobec dziecka i jego opiekuna. Chaotyczna i raczej nie sprawiająca wrażenia osoby kompetentnej. Uprzejmość,cierpliwość oraz kultura osobista nie należą do jej mocnych stron. Cechą charakterystyczną jest wprowadzanie zamieszania i zamętu. Jako Allergolog,sama potrzebuje pomocy specjalisty z uwagi na silną alergię na zadawane pytania przez opiekuna dziecka dotyczące stanu zdrowia oraz przebiegu dalszego leczenia.Podsumowując: nie polecam !

Osoba o bardzo dziwnym zachowaniu wobec dziecka i jego opiekuna.
Chaotyczna i raczej nie sprawiająca wrażenia osoby kompetentnej.

Nie ma pojęcia o leczeniu ludzi może nadaje się na weterynarza Kompletny brak wiedzy na temat alergii a niby jest alergologiem. Na stos spalić

Nie ma pojęcia o leczeniu ludzi może nadaje się na weterynarza
Kompletny brak wiedzy na temat alergii a niby jest alergologiem.
Na stos spalić

Mam zupełnie inne doświadczenia z Panią doktor - kontakt z Nią miałem podczas wizyty domowej bezpośrednio po przywiezieniu żony i syna ze szpitala po porodzie - miła, uśmiechnięta,kompetentna, potrafiąca uspokoić podejrzliwego i ojca (czyli piszącego te słowa).

Pani dr bardzo mało poświęca czasu pacjentom. Jest niesympatyczna przez co nie wzbudza zaufania. Nie wytłumaczyła na czym polega choroba mojej córki, gdy zadawałam pytania okazywała zniecierpliwienie. Po wyjściu z gabinetu czułam rozczarowanie i niesmak