dr n. med. Jolanta Litwińska

To świetna okulistka dużo cierpliwości dla pacjentów szczególnie dla dzieci. Byłam na wizycie juz z moim drugim synkiem. Badanie przebiegało bardzo sprawnie, ale to nie znaczy że nie dokładnie, dziecko było spokojne nie płakało jak u innych lekarzy. Pani doktor cały czas mu nuciła w trakcie badania, byłam bardzo zadowolona i dziękuję że polecono mi tego lekarza. Nie zgadzam się z poprzednią opinią.

średnio oceniam, za szybka wizyta- trochę jak taśmówka... , za dużo płatna

średnio oceniam, za szybka wizyta- trochę jak taśmówka... , za dużo płatna

NIE POLECAM .WYBIERAJĄC OKULISTĘ DLA SWOJEGO DZIECKA ZASUGEROWAŁAM SIĘ OPINIAMI JAKIE ZNALAZŁAM .BYŁY BARDZO POCHLEBNE.Z PANIĄ DR SPOTKAŁAM SIĘ DWUKROTNIE PRYWATNIE I W PRZYCHODNI. NA MOJE PYTANIA ODPOWIADAŁA Z POIRYTOWANIEM NIE MIAŁA CZASU .NIE DOWIEDZIAŁAM SIĘ WSZYSTKIEGO CO ZAOWOCOWAŁO PÓŹNIEJSZYMI PROBLEMAMI.

w tej chwili mam 20 lat , leczę się u Pani doktor 7 lat i nie żałuje , gdyby nie ona nie wiem czy bym dziś widziała. Jako jedyna podeszła do mnie profesjonalnie. Dodam że nie jestem ze Szczecina ani z okolic. Wszystkim mogę polecić Dr. Litwińską!

bez komentarza byłem tylko raz więc za dużo powiedzieć niemoge

bez komentarza byłem tylko raz więc za dużo powiedzieć niemoge

Pani doktor to niebywale ciepła osoba. Bardzo indywidualnie podchodzi do pacjenta, moja 2,5 letnia córka bez problemu dawała się badać Pani doktor ( a przecież to dzieciaczki najlepiej wyczuwają ludzi:)) Polecam wszystkim

Witam szczerze nie bardzo poleca Pania doktor moje dziecko od roku czasu ma zeza, pojechalismy do doktor Litwińskiej poniewaz wszyscy uwazali ze jest dobrym lekarzem. We mnie nie wzbudziła zaufania nie podchodzi do choroby mojego dziecka kompetentnie, wizyte w gabinecie to dosłownie 5 minut, nie tłumaczy co dalej jak przebiega choroba, czy jest poprawa czy pogorszenie zeza, nic tylko badanie i dowidzenia, moje dziecko od 6miesiaca zycia nosi okulary, Doktorka nie poinformowała mnie nawet jak mam uczyc moje dziecko noszenia tych okularów nic na ten temat, badanie recepta i dowidzenia, moje dziecko nadal zezuje a ja nie wiem co mam robic czy czekac bezczynnie na operacje czy udac sie jeszcze na jakas kontrole zero informacji szybka wizyta,

pacjentów załatwia się z góry i w dodatku na korytarzu szpitalnym jak na klinikę to wstyd

Dziecko miało okropnego naprzemiennego zeza. Podjęliśmy leczenie już wieku 1,5 roku. Trafiliśmy do Pani Litwinskiej. Od razu nam powiedziała aby nastawić się na długotrwałe leczenie. Teraz dziecko ma 10 lat i nie widać śladów zeza. Gorąco polecam tą lekarkę.

Wspaniała okulistka.Nic dodać i nic ująć.Aby taką ciepłą osobą i takim wspaniałym lekarzem była zawsze.