dr n. med. Jolanta Litwińska

nie jednej znjomej polecilam juz dr.litwinska i polece kazdemu swietny specjalista w leczeniu choroby zezowej jestem pacjentka o 9 lat i jestem bardzo zadowolona

Prowadzi moje dziecko już 14 rok, od dziewiątego miesiąca życia. Polecam gorąco. WYjątkowe podejście do najmłodszych, którzy są najtrudniejszymi pacjentami, pełen profesjonalizm. Same superlatywy

Bardzo miła, ma dobre podejście do dzieci. Moja córka bardzo bała się lekarzy. Przy Pani Doktor nie było tego problemu. Polecam również Panią Kasię która współpracuje z Panią doktor, jest również miła i sympatyczna, zna się na swojej pracy i umie doradzić w sprawie okularów. 100% miłej i fachowej obsługi.

Dziecko miało duże kłopoty z niedroznymi kanalikami łzowymi , korzystałam z wielu fachowców, dopiero Pani Doktor udało się udroznic kanalik u mojego dziecka - jest w tym najlepsza polecam wszystkim którzy maja podobny problem.

mogę powiedzieć o tej Pani w samych superlatywach

mogę powiedzieć o tej Pani w samych superlatywach