lekarz Jolanta Misiak

2,9
2,7

Bardzo się zawiodłam. Od progu miała pretensje i nawet krzyczała bo uważa że przychodzę tylko w celu antykoncepcji tak jakby tylko współżycie się dla mnie liczyło i nic więcej co oczywiście jest bzdura! W czasie badania stwierdziła że mam dużo tkanki tłuszczowej dała wyraźnie do zrozumienia że jej to przeszkadza, spojrzała dziwnie na moją figurę to było przykre a przecież nie jestem żadnym grubasem a gdyby nawet to co figura ma do rzeczy?? Powinna zbadać i pomóc a nie oceniać człowieka. Więcej się nie wybiorę

NIE POLECAM TEGO GINEKOLOGA NIE MIŁA, ZERO PODEJŚCIA DO PACJENTA. ZALEŻY JEJ TYLKO NA PIENIĄDZACH . Nie płacisz to sie nie liczysz strata czasu

Nie polecam. Brak podejścia do pacjenta. Bardzo nieprzyjemnie. Pani doktor przyjmuje z wielką łaską.

nie polecam!!! lekarz kompletnie się na niczym nie zna, badania przeprowadza dosyć nieprzyjemnie dla pacjenta, wyraża się w sposób chamski i wulgarny.

Stanowczo odradzam Dr. Misiak. Jest nieprzyjemna, co chwilę ma z czymś problem i wszystko załatwia krzykiem. Czytałam poprzednie opinie i mam również podobną sytuację jak opisała jedna osoba. Poszłam do Dr Misiak ze strasznymi bólami brzucha. Stwierdziła, że MUSI boleć. Nie zareagowała na to, że te bóle sięgają takiego stanu, że ostatnio musiałam jechać do szpitala. Jedynie co chciała przepisać to nospę. Więcej do niej nie pójdę i stanowczo odradzam.

przyjechałam na badania do dr Misiak na USG piersi, zrobiła mi brzucha a na koniec dała następne skierowanie na prześwietlenie piersi. Mało inteligenta osoba z tej pani doktor. Wybiegłam z płaczem bo mnie szarpała i kazała ściągnąć spodnie..nikomu nigdy tego nie życzę. To była moja pierwsza wizyta u dr Misiak a za razem ostatnia !

Zdecydowanie nie polecam. Rzadko który lekarz jest aż tak nieprzyjemny dla pacjenta..

Jestem pacjentką Pani dr Misiak od dwóch lat. Zdecydowanie nie polecam jej jako lekarza. Na początku wydaje się być miła,ale pózniej wszystko załatwia krzykiem...

wolę się nie wypowiadać przez panią doktor w ciągu 1 minuty przybyło mi 10 lat

wolę się nie wypowiadać przez panią doktor w ciągu 1 minuty przybyło mi 10 lat

Jestem pacjentką Pani Misiak od ponad 20 lat . Korzystałam z jej usług w gabinetach prywatnych , przychodni i szpitalu . Prowadziła moją ciąże odbierała poród .Nisłychanie życzliwa osoba , dobry specjalista i wrażliwy człowiek . Chętna służy wiedzą i pomocą bez wględu na porę dnia i nocy , telefon odbiera zawsze . Kompetentna , wrażliwa i uczynna , taki "doktor Judym " w spódnicy. Polecam każdemu i zawsze .