lekarz Jolanta Misiak

3,1
3,3
2,9
2,7

Bardzo się zawiodłam. Od progu miała pretensje i nawet krzyczała bo uważa że przychodzę tylko w celu antykoncepcji tak jakby tylko współżycie się dla mnie liczyło i nic więcej co oczywiście jest bzdura! W czasie badania stwierdziła że mam dużo tkanki tłuszczowej dała wyraźnie do zrozumienia że jej to przeszkadza, spojrzała dziwnie na moją figurę to było przykre a przecież nie jestem żadnym grubasem a gdyby nawet to co figura ma do rzeczy?? Powinna zbadać i pomóc a nie oceniać człowieka. Więcej się nie wybiorę

Byłam na wizycie ok. 10 minut. mimo, iż się zarejestrowałam, to coś tam było nie tak, bo dr Misiak nie może dogadać się z NFZem. wysyła listy, bo chce przyjąc więcej pacjentów na kase chorych, ale kogo to obchodzi. już od jakiegoś czasu wysyła. w każdym razie nie musiała mnie przyjmować, mogła powiedzieć , że nie, albo skroić mnie za wizytę, ale porozmawiała, zrobiła USG, dała nr na pomorzany. Powiedziała co i jak. i może i ma tam jakieś wady, jak każdy z nas, ale jako lekarz, uważam , że ...

w każdym razie nie musiała mnie przyjmować, mogła powiedzieć , że nie, albo skroić mnie za wizytę, ale porozmawiała, zrobiła USG, dała nr na pomorzany. Powiedziała co i jak. i może i ma tam jakieś wady, jak każdy z nas, ale jako lekarz, uważam , że warto do niej iść. tym bardziej na pierwszą wizytę. niby ginekolog to nic takiego, ale niektóre kobiety wolą iść do kobiety.
Polecam :)

przez 3 lata leczyłam się u Pani Misiak z zapaleniem grzybiczym. Nie dość, że przepisywała drogie leki, to na krótko i nie dawało to żadnych efektów. Później okazało się, że mam nadżerkę, więc potraktowała mi ją kwasem (przyżeganie) i pamiętając o tym, że jestem dziewicą włożyła mi wziernik dopochwowy dla kobiet współżyjących przez co straciłam błonę dziewiczą - a ona bezczelnie udawała, że ciągle jest i wylatuje mi opatrunek - tylko, że nagle bez problemu mogłam wkładać wszystkie globulki dopochwowe. Szkoda, że jej nie oskarżyłam o błąd lekarski, bo byłam głupia i bałam się. Po trzecie Pani Misiak zrobiła mi cytologię podczas zapalenia grzybiczego, a chyba każdy gin powinien wiedzieć, że cytologia nie wyjdzie przy zapaleniu i trzeba je najpierw wyleczyć??? Mojej siostrze też źle wykonała cytologię pobierając zbyt płytko próbkę. NIE POLECAM !!!!! A recepty i antykoncepcje wypisuje bez problemu nie dopasowując jej do kobiety!!!!

Jestem pacjentką Pani Misiak od ponad 20 lat . Korzystałam z jej usług w gabinetach prywatnych , przychodni i szpitalu . Prowadziła moją ciąże odbierała poród .Nisłychanie życzliwa osoba , dobry specjalista i wrażliwy człowiek . Chętna służy wiedzą i pomocą bez wględu na porę dnia i nocy , telefon odbiera zawsze . Kompetentna , wrażliwa i uczynna , taki "doktor Judym " w spódnicy. Polecam każdemu i zawsze .

Stanowczo odradzam Dr. Misiak. Jest nieprzyjemna, co chwilę ma z czymś problem i wszystko załatwia krzykiem. Czytałam poprzednie opinie i mam również podobną sytuację jak opisała jedna osoba. Poszłam do Dr Misiak ze strasznymi bólami brzucha. Stwierdziła, że MUSI boleć. Nie zareagowała na to, że te bóle sięgają takiego stanu, że ostatnio musiałam jechać do szpitala. Jedynie co chciała przepisać to nospę. Więcej do niej nie pójdę i stanowczo odradzam.

NIE POLECAM TEGO GINEKOLOGA NIE MIŁA, ZERO PODEJŚCIA DO PACJENTA. ZALEŻY JEJ TYLKO NA PIENIĄDZACH . Nie płacisz to sie nie liczysz strata czasu

zdecydowanie świetny ginekolog, miałam sporo problemów zw. z miesiączą, Pani Doktor że miała czas by uspokoić moje obawy kiedy rozmawiałam z nią telefonicznie, w gabinecie była bardzo miła, przeprowadziła mi badania cytologiczne, piersi i na wszelki wypadek USG, za które mi chyba nawet nie policzyła, wytłumaczyła mi dokładnie jakie leki dostaje, kiedy je przyjmować, po wyniki mogłam zadzwonić by nie chodzić do gabinetu i nie czekać w kolejce mile zaskoczona byłam, że choć nie odwiedzałam jej przez 2 lata to dokładnie pamiętała moje wcześniejsze problemy ZDECYDOWANIE POLECAM!!!

ZDECYDOWANIE POLECAM!!!

przyjechałam na badania do dr Misiak na USG piersi, zrobiła mi brzucha a na koniec dała następne skierowanie na prześwietlenie piersi. Mało inteligenta osoba z tej pani doktor. Wybiegłam z płaczem bo mnie szarpała i kazała ściągnąć spodnie..nikomu nigdy tego nie życzę. To była moja pierwsza wizyta u dr Misiak a za razem ostatnia !

Jeszcze nigdy nikt nie potraktował mnie tak kompetentnie i poważnie !!! Polecam bez mrugnięcia okiem A miły to nie musi być tylko kompetentny i pomóc choremu. Niektóre opinie wydają się być bez sensu. Lekarz nie zawsze dobierze wszystko za pierwszym razem - jeszcze takiego nie było i nie będzie

nie polecam!!! lekarz kompletnie się na niczym nie zna, badania przeprowadza dosyć nieprzyjemnie dla pacjenta, wyraża się w sposób chamski i wulgarny.