lekarz Jolanta Misiak

2,9
2,7

Uwazam,że jest to dobry lekarz,obie moje ciąże pani doktor dobrze prowadzila.

Uwazam,że jest to dobry lekarz,obie moje ciąże pani doktor dobrze prowadzila.

Zdecydowanie nie polecam. Pani doktor generalnie jest niemiła i opryskliwa. Jeśli czegoś nie wie, to krzykiem próbuje przykryć swój brak niewiedzy.

Jeszcze nigdy nikt nie potraktował mnie tak kompetentnie i poważnie !!! Polecam bez mrugnięcia okiem A miły to nie musi być tylko kompetentny i pomóc choremu. Niektóre opinie wydają się być bez sensu. Lekarz nie zawsze dobierze wszystko za pierwszym razem - jeszcze takiego nie było i nie będzie

Pani doktor raczej miła, choć to zależy od tego czy ma dobry dzień. Bardzo podoba mi się, że odbiera telefony również poza godzinami pracy, zawsze pomoże i doradzi.

Dobry, fachowy lekarz mi pomogła. Odpowiedziała, mi na wszystkie pytania, zbadała dokładnie i fachowo. Była miła i bardzo uprzejma.

Byłam na wizycie ok. 10 minut. mimo, iż się zarejestrowałam, to coś tam było nie tak, bo dr Misiak nie może dogadać się z NFZem. wysyła listy, bo chce przyjąc więcej pacjentów na kase chorych, ale kogo to obchodzi. już od jakiegoś czasu wysyła. w każdym razie nie musiała mnie przyjmować, mogła powiedzieć , że nie, albo skroić mnie za wizytę, ale porozmawiała, zrobiła USG, dała nr na pomorzany. Powiedziała co i jak. i może i ma tam jakieś wady, jak każdy z nas, ale jako lekarz, uważam , że ...

w każdym razie nie musiała mnie przyjmować, mogła powiedzieć , że nie, albo skroić mnie za wizytę, ale porozmawiała, zrobiła USG, dała nr na pomorzany. Powiedziała co i jak. i może i ma tam jakieś wady, jak każdy z nas, ale jako lekarz, uważam , że warto do niej iść. tym bardziej na pierwszą wizytę. niby ginekolog to nic takiego, ale niektóre kobiety wolą iść do kobiety.
Polecam :)

Nie polecem, baba wyrobiona, moze przerobiona. Bylam u niej w 12 tygodniu ciazu. Opowiadalam o straszych bolach brzucha i braku sil. Stwierdzila, ze czasami musi bolec!!! A ja na drugi dzien po wizycie u nie nie moglam wstac z lozka....tak bolalo. Dwa dni pozniej znalazlam sie w Szczecinie w szpitalu z martwym plodem, z ktorym chodzilam prawie 3 tygodnie. Nie zrobila mi zadnego USG, choc powinna. Tylko powiedzcie mi, skad 20 letnia dziewczyna moze wiedziec, ze cos jest nie tak, jezeli Pani doktor z prowincji stwierdzi, ze musi bolec, ze ...

Dwa dni pozniej znalazlam sie w Szczecinie w szpitalu z martwym plodem, z ktorym chodzilam prawie 3 tygodnie. Nie zrobila mi zadnego USG, choc powinna. Tylko powiedzcie mi, skad 20 letnia dziewczyna moze wiedziec, ze cos jest nie tak, jezeli Pani doktor z prowincji stwierdzi, ze musi bolec, ze to normalne.

polecam jak najbardziej. Lekarz jest zyczlliwy kompenentny. Posiada sprzet wysokiej jakości :) nic dodac nic ujac

przez 3 lata leczyłam się u Pani Misiak z zapaleniem grzybiczym. Nie dość, że przepisywała drogie leki, to na krótko i nie dawało to żadnych efektów. Później okazało się, że mam nadżerkę, więc potraktowała mi ją kwasem (przyżeganie) i pamiętając o tym, że jestem dziewicą włożyła mi wziernik dopochwowy dla kobiet współżyjących przez co straciłam błonę dziewiczą - a ona bezczelnie udawała, że ciągle jest i wylatuje mi opatrunek - tylko, że nagle bez problemu mogłam wkładać wszystkie globulki dopochwowe. Szkoda, że jej nie oskarżyłam o błąd lekarski, bo byłam głupia i bałam się. Po trzecie Pani Misiak zrobiła mi cytologię podczas zapalenia grzybiczego, a chyba każdy gin powinien wiedzieć, że cytologia nie wyjdzie przy zapaleniu i trzeba je najpierw wyleczyć??? Mojej siostrze też źle wykonała cytologię pobierając zbyt płytko próbkę. NIE POLECAM !!!!! A recepty i antykoncepcje wypisuje bez problemu nie dopasowując jej do kobiety!!!!

zdecydowanie polecam. jestm pacjentką Pani Doktor od 18 roku życia (czyli już 14 lat), nigdy nie spotkałam się z nieodpowiednim potraktowaniem, wszystkie moje sprawy są załatwiane profesjonalnie. Polecam