lekarz Jolanta Ozuch

Bardzo dobry lekarz. Biegły w swej dziedzinie. Sumienny, rzetelny. Polecam panią dr z Centrum Medix.

Najlepszy radiolog jakiego znam. Dokładna, solidna,rzeczowa a przy tym miła i pomocna. Szczerze polecam Panią Ozuch!

Trafilam do gabinetu Pani Ozuch czytajac opinie na internecie. Jestem zadowolona z przeprowadzonego badania. Naprawde polecam i przy okazji dziekuje Dr. JOLANCIE OZUCH za pomoc

Jestem bardzo zadowolona. Podejscie lekarza bardzo profesjonalne i serdeczne, pacjent czuje się jak ktoś wyjątkowy ;). Polecam, Polecam i jeszcze raz polecam

Pełne zaangażowanie w pracę i doświadczenie poparte wieloletnia praktyką. Wielka pasja i oddanie. POLECAM POLECAM POLECAM Panią Jolantę Ozuch z Centrum Diagnostyki Medycznej MEDIX we Wrocławiu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bardzo dobry lekarz, czy podczas usg czy na mammografi zawsze mozna na panią doktor liczyć. Zawsze wiarygodna !!

Bardzo sympatyczna Pani doktor, zawsze pomocna z dobrym podejściem do pacjenta o czym przekonałam się na ostatniej wizycie w Medixie. Polecam tą lekarkę w 100%!!!

Doktor Jolanta Ozuch to jest tak wspaniałym człowiekiem jak i lekarzem że bez dwóch zdań polecam Ją.

KIEDYŚ KOLEŻANKA POLECIŁA MI TĄ RADIOLOG, OD WIELU LAT U DOKTOR OZUCH PRZEPROWADZAM ZALECANE KONTROLE. POLECAM BO NIE ZDAŻYŁO SIĘ ŻEBY PANI OZUCH MNIE KIEDYKOLWIEK ZAWIODŁA. JESTEM BARDZO ZADOWOLONA.

Bardzo miła lekarka. Zero stresu, każda wizyta przebiega bardzo spokojnie. Oczywiście chcę polecić Panią doktor!