lekarz Jolanta Ozuch

Skromna, zdecydowana, empatyczna o ujmującej osobowości. Dzieki szybkiej diagnozie uratowała w porę życie mojej mamy za co jesteśmy całą rodziną JeJ niezmiernie wdzięczni

Jestem bardzo zadowolona, lekarz zaopiekował sie mną profesjonalnie. Bardzo sobie cenię pomoc Pani doktor . Ceny adekwatne do jakosci usług, jeszcze raz dziekuję i polecam!!

Dzięki NIEJ jestem zdrowa. Fantastyczny lekarz i człowiek-szybka diagnoza poprzedzona bardzo szczegółowym badaniem i rozmową, pokierowanie do dobrych specjalistów na konsultacje. Dziękuję serdecznie jeszcze raz !!!-Maria

Pani Jola swoją pracę wykonuje z sercem i ogromnym poświęceniem.Chwała jej za to i ogromne podziękowania.-Monika

Profesjonalne podejście, postawiona diagnoza a nie rozłożone ręce i lecz się człowieku sam. Nie wspomnę już o miłej obsłudze. Polecam.

Dobry fachowiec, długo szukała powodów moich dolegliwości ale w końcu diagnoza okazała się słuszna. Polecam

Po wizycie u Pani Doktor w Medixie jestem bardzo zadowolona, dr Ozuch dużo ze mną rozmawiała i poświęciła mi dużo uwagi. Jest tez bardzo miłym człowiekiem, wielki plus dla Doktor Jolanty :)

Byłam u Doktor Jolanty Ozuch na usg i polecam. Bardzo sympatyczna osoba (co niestety rzadkie wśród lekarzy) i do tego zna się na tym co robi .

Bardzo profesjonalna p. doktor, doświadczona, szybko zyskała moje zaufanie. Każdemu kto szuka dobrego radiologa życzę aby trafił właśnie na doktor Ozuch - śmiało mogę polecić.

Dr Jolanta Ozuch to świetny lekarz, bardzo delikatna podczas badania, dobrze diagnozuje, jest sympatyczna