lekarz Jolanta Pawlik

Nie do końca (a właściwie w ogóle) nie rozumiem krytyki Pani doktor Pawlik. Może problem nie tkwi w Niej, a w pacjentce... z różnych powodów. Ja trafiłam do Pani doktor przez przypadek. Jestem pacjentką w ramach NFZ, a czuję się jakbym przychodziła prywatnie. Jest kompetentna, skrupulatna, dyskretna, dokładna. |Przy tym niezwykle kontaktowa, sympatyczna, miła, poświęca dużo czasu i uwagi. Nie ma pytania, na które by nie odpowiedziała - i to często dotyczące sfer pozaginekologicznych. Miałam wielu ginekologów, ale taką osoby, jak Pani Pawlik w życiu nie spotkałam. Moje córki i koleżanki również są Jej pacjentkami i też są zachwycone. Przy każdej wizycie czujemy się niczym ktoś z rodziny. Polecam!!!

Świetny lekarz - Cała ciąża prowadzona była rzetelnie i bardzo fachowo. Szybka reakcja na jakiekolwiek odbiegające wyniki. Pani Doktor jest najbardziej zaufanym lekarzem ginekologiem u jakiego się leczyłam.

Pomimo,że dość pozytywnie oceniłam Panią doktor w powyższej tabelce, nie mam o niej zbyt pozytywnego zdania. Przeczytałam wszystkie dodane tutaj opinie o niej i muszę powiedzieć, że z każdą mogę sie zgodzić, każda jest prawdziwa i szczera, każda pozytywna jak i negatywna. Już tłumaczę dlaczego, jestem pacjętką Pani Pawlik od ok 2 lat, trafiłam do niej zaraz po zakończonym leczeniu szpitalnym (torbiel) do takiego stanu, niestety doprowadził mnie inny lekarz(też z przychodni Medika). Do niej poszłam tylko dlatego,że tamten lekarz miał długie kolejki, a ja nie mogłam czekać na wizytę i pielęgniarka poleciła mi dr. Pawlik. Dwie pierwsze wizyty były średnio przyjemne wręcz była b. niemiła, opryskliwa i z gabinetu mało mnie nie wygoniła, myślałam że wcale mnie nie zbada. Odniosłam wrażenie, że jest obrażona, że nie jestem jej pacjętką, a mam czelność przyjść do niej na wizytę...jednak po drugiej czy trzeciej wizycie wyjaśniłyśmy wszystkie nie ścisłości związane z miom zdrowiem ale tylko dlatego że w końcu nerwy mi puściły i dzięki temu mogłam dojść do głosu i powiedzieć co i jak pokolei było ze szpitalem trbielem itp. pani doktor zrobiła wielkie oczy i przyjęła mnie pod swoje skrzydła. Wtedy pomyślałam ok już teraz będzie dobrze, no i było..raz dobrze raz źłe w zależności od humoru lekarki...coś niesamowitego żeby pacjętka i jej zdiagnozowanie było zależne od humoru lekarza, wchodząc do gabinetu nigdy nie wiedziałam jak zostanę przyjęta czy dziś bedzie mila czy może wręcz przeciwnie. Na dodatek na dzień dzisiejszy mam tak duże problemy ze zedrowiem i gospodarką hormonalną, że nie mogę sobie z tym poradzić a pani doktor...ach...zaczne od początku, to prawda że ma lekką rękę do przepisywania antykoncepcji, a jeszcze lżejszą do jej zmiany bez zrobienia badań...od roku miesiac w miesiac brałam inne hormony bo żadne mi nieodpowiedały, po każdych czułam sie źle, ato bóle głowy, a to zbierała sie woda, a to jakieś załamania..szok nigdy nie miałam takich problemów, pani dokotor nie chciała mi przepisac tabeltek które brałam wcześniej, bo...bo nie i już, za to eksperymentowała ze mną strasznie. Jak zjawiałam sie w gabinecie i mówiłam że te znów nie odpowiadają to nawet nie zapytała co sie dzieje od ręki zmieniała, poprosiłam o badania w celu odpowiedniego doboru to mnie wyśmiała i powiedziała że to nie ma sensu, w końcu w grudniu 2010 poprosiłam o plastry...bez żadnych pytań dostałam na zasadzie mówisz i masz żaden problem...było jeszcze gorzej niż po tabletkach...wróciłam na początku stycznia i powiedziałam że jednak to też nie to i zosałam zbesztana za to że dostałam od niej plastry!!!zapytała dlaczgego je dostałam!!!szok!poprosiłam o tabletki które już brałam bo mi odpowiedały..dostałam receptę bez wyjasnień na zupełnie inne..na moje pytanie dlaczego.."bo sa o 10 zł tańsze" mi nie zależy na cenie one mają pasować, poza tym dostałam opierdziel ze jestem nie odpowiedzialna bo nie badałam sie od 6 miesięcy(hello jestem u niej co miesiac jakoś nie chciała mnie zbadać)...stwierdziliśmy z narzeczonym że wystraczy już tego zbyt źle sie czuję po tych ekserymentach żeby brać znów coś innego, a że chcemy niedługo zacząć strać sie o dziecko to tym bradziej odstawiamy hormony (na marginesie jak p. doktor usłyszała ode mnie jakoś w listopadzie ze planuję w ciagu 2 lat dziecko to mnie wyśmiała pytając "a po co Ci to?"), wybrałam się w marcu na wizytę kontrolną za którą zostłam zbesztana wcześniej powiedziałam ze zrezygnowałam z hormonów...wzrok lekarki powiedział wszystko...ewidentnie nie na rękę jej to było.W tym momencie zaczął sie mój koszmar trwający do dziś, po odstwieniu tabletek mój organizm sie tak jakby zatrzymał okres spóźniał sie 5/6 tygodni, testy wskazywały że w ciaży nie jestem więc szybko do lekarza...niespozianka w tym miesiacu nie da rady bo nie ma juz liminów NFZ a poza tym pani doktor stwierdziłą ze brak okresu to nie problem,ok został tydzień poczekam...dwa miesiace spóźniena, wyglądałam koszmarnie, poszłam do pani dokor i tu..zaskoczona byłam pozytywnie diagnoza badanie, USG wywiad tłumaczenie wszystkiego co jak i wogóle, ponad to ustaliła cały plan leczenia, powiedziała skąd moje dolegliwości wszytskie i najważneijsze...powiedziała że jak wywoła okres to musze się udac do endokrynologa ale najpierw do niej.. tak zrobiłam,z opinii pani doktor wynikało że ciężko bedzie z wywyołaniem nawet obawaiła sie ze może się nie udać, podejrzewała zespół PCO, dostałam duphaston-20 tabletek zjadłam i okres przyszedł...poszłam na wizytę i usłyszałam "no to jak przyszedł to po co przyszłaś do mnie?"- zatkało mnie, poprosiłam o skierowanie do tego endokrynologa "ale po co?to nie ja wystawiam"-zatkało mnie po raz drugi. To że dostałam miesiączke nie oznaczało końca moich problemów przecież, zwłaszcza że coś innego mówiła mi na wizycie poprzedniej, teraz poprostu machnęła na mnie ręką, a na dodatek znów chciała mi przepisać antykoncepcję!!!znalazłam dobrego learza ginekologa-endokrynologa prywanie...poszłam opwiedziałam wszystko i dostałam skierowanie do szpitala na kompleksowe badania hormonalne pod kątem PCO - choroba w rezultacie prowadząca do bezpłodności. Mam mieszane uczucia co do dr. Pawlik, niby sie zna potrafi pomóc ale ja jako pacjętka nie moge być uzależniona od humorków lekarza. A skierwanie powinna wystawić mi ona . Proponuję być ostrożnym, sama mam mieszane uczucia, daltego moja opinia nie jest ani pozytywna ani negatywna bo w gruncie rzeczy od dwóch lat nie mam problemów z innymi dolegliwościami z którymi walczyłam kilka lat:)Pozdrawiam

polecam tą lekarkę, jestem bardzo zadowolona z wizyt u niej, tylko koszt wizyty mogłby być niższy

Osobiście uważam że pani Pawlik jest bardzo dobrą i fachową lekarką.Chodzę do niej tylko i wyłącznie na NFZ i nigdy nie zdarzyło sie aby była nie miła,albo opryskliwa.Jestem zadowolona z niej i nie zamienię pani doktor na żadną inną.

Serdecznie polecam Panią doktor,fachowa, kompetentna, delikatna i zawsze uśmiechnięta.Agata K.

Serdecznie polecam Panią doktor,fachowa, kompetentna, delikatna
i zawsze uśmiechnięta.Agata K.

ja chodzę do pani doktor od około 3 lat i jestem bardzo zadowolona, poleciła mi ją koleżanka, a za moją namową pani Pawlik zdobyła kilka kolejnych pacjentek! jest bezproblemowa i miła, chodząc do niej czuję się komfortowo, a przecież wiadomo jak to jest ważne. potrafi rozładować napięcie i zawsze wszystko dokładnie tłumaczy, daje materiały itd.

Rewelacyjna Pani doktor- leczyłam się u kilku lekarzy i wciąż nawracała mi choroba kiedy trafiłam do Pani doktor przepisała mi konkretne leki i wszytko minęło- nie wiem skąd te opinie że ona krzyczy i jest nieprzyjemna- ostoja spokoju. Nie bagatelizuje problemu z jakim się przychodzi- chodź potrafi sprowadzić na ziemie i uspokoić- ale to akurat ja uważam za duży plus.Bardzo ciepła i miła osoba- cytologie z miejsca robi i nie robi tu żadnych problemów tylko trzeba wiedzieć że tych cytologii nie przypada nam 10 na rok- ale widać nie każdy ma taką wiedzę i lepiej oczernić lekarza. Ja szczerze Panią doktor polecam:)

Polecam z czystym sumieniem, chodzę od paru ładnych lat i nie zmienie dr. na żadną inną.

Ja jestem dr Pawlik zachwycona. Trafiłam do niej z polecenia. Przeprowadziła moja ciażę rewelacyjnie. Co prawda lecze się u dr prywatnie, ale ni spotkaam się osobiście ze zła opinia na jej temat. Jest osoba kompetentną, miła i bardzo ciepła. piewrszy raz się spotkałąm z takim ginekologiem. Bo powiedzmy sobie szczerze wizyty u tego specjalisty nie należa do przyjemnych. Obecnie chodzę tylko do kontroli i musze oprzyznać ,że brakowałao mi tych spotkań juz po ciązy. nie wiem skąd takie opienie negatywne. A.J.