lekarz Jolanta Pawlik

\bardzo polecam dr. Pawlik. Bardzo się dziwię opinią ludzi na forum. byc moze trafiliscie na gorszy dzien. Ja od poczatku stwierdziłam do innego lekarza juz w zyciu nie pojde wszystcy znajome ktorym ja polecilam sa bardzo zadowolone. Bardzo uprzejma miła wzbudza zaufanie, dobry człowiek i lekarz. Jezeli sie sparzyliscie proponuje przyjsc w inny dzien. Ja jzu nie moge sie doczekac az bede w ciazy i bedzie mnie leczyc. nieraz widziałam jak pacjentki przychodza z dziecmi juz troszke wiekszymi odwiedzic P. doktor POLECAM

Trafiłam do Pani Pawlik przez przypadek i bardzo się z tego cieszę. Jest uprzejma, z niczym nie robi problemów. Poleciłam ją mojej siostrze, mamie i kilku koleżankom i wszystkie są zadowolone. Polecam z czystym sumieniem.

Bardzo miła i uprzejma lekarka. Mozna pytac bez krępacji o wszystko chętnie i wyczerpująco odpowiada na pytania. Lekarka godna polecenia :) Pozdrawiam

Lekarka godna polecenia :)
Pozdrawiam

wszystko na duży plus, podejście do pacjentki, dobry kontakt i chęć pomoocy, profesjonalizm

Zupełnie nie zgadzam sie z tymi negatywnymi opiniami. Bardzo miła i sypatyczna lekarka. Uprzejma, zdecydowana. Prowadzi mi moja drugą ciążę i jestem zadowolona. Leczę sie u niej państwowo,kieruje mnie na różne badania niezbędnę w trakcie trwania ciąży. Poleciłam ją moim koleżanką i również są z niej zadowolone.

Ja też nie polecam dr Pawlik .Trafiłam do niej przez przypadek ponieważ potrzebne było mi skierowanie na mamografie ,gdyż leczę się prywatnie .Pani doktor była od początku bardzo nie miła wręcz stwierdziła że traktuję ją przedmiotowo . W końcu dostałam to skierowanie ,ale ta pani skutecznie mnie do siebie zniechęciła i chyba o to jej chodziło , a gdyby była miła to całkiem możliwe że zdobyła by nową pacjentkę .Bardzo nie polecam .

Jak widać większość opinii jest negatywna. I bardzo słusznie. Ta pani od razu z wejścia na wizytę może dlatego że nie prywatnie miała o wszystko dziką pretensję wręcz darła się jakby miała przed sobą niewiem kogo. Jest nieprzyjemna, opryskliwa. hamska oraz traktuje czlowieka jak przedmiot. Że też dopuszcza się takie stworzenia do kontaktu z otoczeniem. Cytologii oczywiście nie zrobi i to się potwierdziło juz kilka razy nie tylko w moim przypadku. Absolutnie nie polecam lepiej w ogóle nie chodzić jak iść do takiej obrażonej na cały swiat osoby. Z tego co wiem ma ona prywatny gabinet i bardzo dobrze że istnieje takie forum gdzie można przestrzegac innych przed takimi "lekarzami"

Ja do doktor Pawlik trafiłam z polecenia mojej koleżanki bardzo się nią zachwycała. Na pierwszej wizycie było ok chociaż musiałam się prosić o cytologię na NFZ. Odkąd pamiętam zawsze chodziłam prywatnie do ginekologa i za wszystko płaciłam więc raz stwierdziłam, że pracuję, płacę składki to mi się należy. Oczywiście była wielka łaska. Dostałam jakieś tabletki nie wiem dlaczego nie powiedziała mi lekarka dlaczego mam je brać. Na nastepnej wizycie chciałam zrobić cytologię żeby sprawdzić czy wszystko ok powiedziałam że zapłacę za nią to niestety odmówiono mi jej. Poprosiłam o usg brzucha gdyż 2 lata temu urodziłam córkę i chciałam sparwdzić czy wszystko jest w porządku to usłyszałam "po co?" oniemiałam. Wkurzona odpowiedziałam co neico więc lekarka z łaską zrobiła mi te usg. Nie polecam tej lekarki gdyż o wszystko trzeba się prosić, jest niemiła, niekompetna. Traktuje pacjentki jak przedmioty.

Witam. Korzystałam z usług pani doktor kilka lat. Podczas tych kilku lat starałam się o dziecko. Niestety jak do tej pory nie udało mi się zostać mamą. Wizyty kosztowały ok 100 zł, ale to o nie pieniądze tu chodzi. Cieszę się, że jest takie coś jak forum i mozna ocenić lekarza - ponieważ ja nie polecam, zdecydowanie - tego lekarza. drogie panie, jak szukamy kogoś, to owszem fajnie by było być przyjmowanym w super wyposażonym gabinecie i ładnie urządzonym (bo akurat gabinet jest ładnie urządzony) ale nie jest to najwazniejsze. Najważniejsze jest to, żeby lekarz prowadzący każdą pacjentkę był kompetentny i nie liczył tylko na kasę, ale na cel, w którym pacjentki się udają do lekarza. ja zaczęłam szukać innego lekarza, a zwłaszcza doktora a nie lekarza - bo o ile się nie mylę pani Jolanta jest tylko lekarzem. Popieram, że pani Jola znacznie się zmieniła, zauważyłam u niej, że zaczęła się w pewnym momencie liczyć tylko kasa. Zaczęła olewac swoją pracę, na zasadzie, że moje oczekiwania stały się mniej ważne. Straciłam parę lat, tylko po to, by se pochodzić do prywatnego ginekologa - bo to tylko tyle. A moze w tych kilku latach u innego lekarza udało by mi się zajść w ciążę. Nie polecam !!!!!!!!!

Bardzo polecam. Dobry lekarz i swietna babka!

Bardzo polecam.
Dobry lekarz i swietna babka!