lekarz Jolanta Różak

2,2
2,4
2,1
2,1

Bardzo dobry lekarz!! Poświeca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba, odpowiada na wszystkie pytania

Niestety, traktuje dziecko przedmiotowo.Nie bada a oglada powierzchownie i to bardzo szybko. Nie wzbudza mojego zaufania.

Po co te gadki, babka jest super doktorką, wyleczyła mi dzieciaka szybko i bez problemów.

Pani doktor jest niezwykle kulturalną, kompetentną i pełną ciepła i empatii osobą. Pomimo bardzo długiej kolejki, przyjęła mojego syna, dokładnie i bez pośpiechu zbadała. Pani doktor ma bardzo dobre podejście do dzieci. Mój synek, pomimo wysokiej gorączki, podczas badania był spokojny, nie stresował się, nie płakał. Dziękuję Pani Doktor, oby więcej takich lekarzy było w naszej służbie zdrowia.

Byłem z dzieckiem u Pani Różak kilkukrotnie. Za każdym razem wychodziłem wzburzony. Raz pani doktor przyjmowała pacjentów będąc chora (kaszel + gorączka). Kilka razy miała jakieś rany na dłoniach (a dotyka dziecka bez rękawiczek). Dziś przy temperaturze -12 stopni miała otwarte na oścież okno. Traktuje dzieci przedmiotowo i nie przejmuje się ich reakcjami i płaczem. Myślę, że sprawdziłaby się jako weterynarz a nie pediatra. Zdecydowanie odradzam!