lekarz Jolanta Sarnowska-Makus

Polecam gorąco wszystkim Panią Dr. Sarnowską ponieważ jest bardzo dobrym, kompetentnym i dokładnym lekarzem,chodzę do Pani Dr.od 5 lat i jestem bardzo zadowolona :) Agata Suletzka z Bydgoszczy lat 23.

Szczerze nie polecam. Jest miła, ale co z tego skoro, później się okazuje, że jest niekompetentna. Strasznie zakręcona i spóźnienia do godziny sa u niej normą.Jeśli ważniejsze jest dla Ciebie dobro dziecka w prowadzeniu ciąży niż uprzejmość lekarza prowadzącego to nie wybieraj się do tego lekarza. Zmieniłam na doktora Sarapa i mogę go polecić go polecić z czystym sumieniem, gdyż mam porównanie w podejściu do ciąży i do pacjenta. Jeden z najlepszych ginekologów w Bydgoszczy, posiada wieloletnie doświadczenie, poza tym także jest uprzejmny

Takich lekarzy ze świecą szukać.Profesjonalistka kompetentna dokładna i bardzo czujna . Prowadziła mi dwie ciąże które nie były bez komplikacji a teraz mam dwóch świetnych synków. Dodam że na wizyty chodziłam do przychodni na Fundusz Zdrowia. Świetna lekarka, dowcipna kobieta i miły człowiek. Polecam serdecznie

Polecam Panią Dr.Sarnowska w 100%, Pani doktor prowadziłą moje dwie ciaże i naprawdę byłąm zadowolona:) P.Dr. jest osoba kompetentną i bardzo życzliwą.

Osoba bardzo miła i pozytywnie podchodząca do pacjenta, prowadziła moją drugą ciążę i wielkim minusem jest to, że pani doktor nie robi sama usg, ale polce usługi kompetentnych kolegów. Chętnie odpowiada na wszelkie pytania, ale na wizytę trzeba się przygotować i wiedzieć czego się od niej oczekuje, bo często w zamieszaniu o czymś może zapomnieć.

Wspaniały człowiek, lekarz z powołania, szczerze polecam.

Wspaniały człowiek, lekarz z powołania, szczerze polecam.

Bardzo sympatyczna i życiowa kobieta, można porozmawiać z nią otwarcie o wszystkim "co nas boli"

Jedynym zaproponowanym rozwiązaniem dla nieregularnej miesiączki były tabletki antykoncepcyjne. Ów specyfik próbuje mi wcisnąć przy każdej wizycie. Nikomu nie polecam. Może prywatnie jest rzeczywiscie lepsza. Sympatyczna owszem ale lekarz kiepski.

Serdecznie Polecam bardzo miła Pani doktor dowcipna i potrafi rozluźnić atmosferę w gabinecie. Osobiście bardzo się denerwowałam przez wizytą, a nie było tak strasznie jak myślałam :) POLECAM !

POLECAM !

Gorąco polecam tę Ginekolog! Osoba bardzo kompetentna, miła, sympatyczna, ciepła, konkretna, z poczuciem humoru. Podczas wizyty czuję się bardzo komfortowo. Informuje dokładnie co będze robić. Dba o zdrowie pacjentek, wysyła na wszyskie badania - usg, cytologia, morfologia... Byłam już u różnych ginekologów, zdecydowanie polecam Panią Sarnowską!