lekarz Jolanta Sarnowska-Makus

Pani dr jest super.Na wieść że będę miała bliźnięta ucieszyła się bardziej od nas.Pierwszą wizytę miałam prywatną a następne już w przychodni z NFZ-tu(dodam że Pani doktor sama ten sposób zaproponowała)Lekarz godny polecenia i z pewnością nie wyciąga kasy od pacjentek.

Nie będę się powtarzać po przedmówcach. Polecam.

Nie będę się powtarzać po przedmówcach. Polecam.

Świetna Pani doktor. Po półrocznym poszukiwaniu kompetentnego lekarza, wreszcie takiego znalazłam. Polecam wszystkim Paniom, które oczekują godnego traktowania, miłego kontaktu, dyskrecji, a przede wszystkim profesjonalizmu. To pierwszy ginekolog, który oprócz łykania kwasu foliowego (staramy się z mężem o drugie dziecko), skierował nas na kompleksowe badania.

Pani doktor jest przede wszystkim bardzo kompetentna jeżeli jest jakiś problem tłumaczy normalnym nie medycznym językiem ponadto ma poczucie humoru a w przypadku tej specjalności lekarza jest to dość istotne. polecam z czystym sumieniem

Świetny lekarz, z humorem i dzieki temu wizyta nie jest stresująca.

Świetny lekarz, z humorem i dzieki temu wizyta nie jest stresująca.

bardzo dobra miła nie czuje się skrempowania godna polecenia

bardzo dobra miła nie czuje się skrempowania godna polecenia