Jolanta Śmiałowicz

Internista

Jak dla mnie ta kobieta nie wzbudza we mnie zaufania i parę razy miałam okazję u niej być i nie byłam zadowolona, nie była zbyt uprzejma i miła. Tak jakby robiła coś dla mnie z łaski. Mam wrażenie, że wybiera sobie osoby, dla których chce być miła i uprzejma, a którzy jej z pierwszego wrażenia nie leża to traktuje z góry tak ja to widzę. Nie chodzę do tej kobiety i nie zamierzam. Mam inną i wzbudza moje zaufanie, a to dla mnie bardzo ważne i czas poświęcony dla pacjenta i empatię.

Najsympatyczniejsza lekarka z jaką spotkałam się kiedykolwiek w życiu, miła i rzetelna, a ponadto cierpliwa i umiejąca słuchać. Doradzi jakie badania wykonań, pomorze znaleźć specjalistę gdy trzeba coś poważniejszego, a w przypadku zwykłych przeziębień i chorób codziennych nie szprycuje antybiotykami, ale leczy skutecznie! Polecam wszystkim

Nie rozumiem zarzutów wobec Pani doktor, ponieważ leczy mnie od lat, zawsze diagnozuje trafnie, wyratowała mnie z naprawdę groźnych sytuacji, wykazując pełne zaangażowanie i uruchamiając wszelkie możliwe środki. Wiem, że nie tylko ja zawdzięczam jej życie. Zresztą opinie, w których każdy element ankiety jest oceniony nisko są mało wiarygodne, a jest napisane: nie dodawaj opinii pod wpływem emocji.

Najbardziej niekompetentny lekarz z jakim się spotkałam. Miałam u dr Śmiałowicz kilka wizyt. Z każdej odnosiłam wrażenie nieszczerości wobec mnie - sztuczny uśmiech, zbywanie kolejnymi lekami zamiennikami. Miałam nawracający problem chorobowy, a Pani doktor najwyraźniej sobie z tym nie radziła przez co jej podejście wobec mnie było z wizyty na wizytę coraz bardziej lekceważące. Gdy nie czułam poprawy po wcześniej przepisanym mi leku, Pani doktor wypisała drugi niby lepszy, ale po wykupieniu okazywało się, że to ten sam lek tylko o innej nazwie. Nie wiem czy dr Śmiałowicz ma swoich pacjentów za totalnych idiotów, nie potrafiących porównać składu leku?! Zakończyłam swoje leczenie, gdy sama Pani doktor zasugerowała okrzykiem, że jak mi się nie podoba to se mogę zmienić. I zmieniłam. Żałuje tylko, że tak późno. Że naraziłam siebie na zupełnie nie potrzebne nerwy i szprycowanie zupełnie zbędnymi lekami. Dodam jeszcze, ze dzięki zmianie lekarza w końcu zostałam dobrze zdiagnozowana :)))

Całą rodziną jesteśmy pacjentami Pani dr Śmiałowicz od wielu lat i zawsze jesteśmy bardzo profesjonalnie przyjmowani, diagnozowani i leczeni. Pani dr Śmiałowicz jest doskonałym lekarzem i wspaniałym, ciepłym człowiekiem. Chciałabym tylko takich lekarzy w życiu spotykać.

Z całego serca polecam doktor Jolantę Śmiałowicz. Jest doskonałą internistką, a przy tym ma serce dla ludzi. Jest kompetentna i wyrozumiała. Nigdy się na niej nie zawiodłam.

Kompetentny i uprzejmy lekarz. Przy zapaleniu górnych dróg oddechowych Pani doktor zapisała mi skuteczne leki i wyznaczyła wizytę kontrolną za trzy dni(!!!) uwzględniając fakt, że moja żona była w ciąży. Polecam lekarza!

Kompetentny i uprzejmy lekarz.

Fajny lekarz i skuteczny.w cel. Wyleczyła mi dolegliwości jelitowe - szybko i skutecznie. Dobra analiza i lek, który trafił

duża niekompetencja, nieuprzejmość , sztuczny uśmiech .Pacjent jest intruzem i tylko zawraca jej głowe. Nie udziela pomocy pacjentowi w sytuacjach nagłych , nie widzi takiej potrzeby. Nie polecam tej kobiety . Jeśli chcesz żyć omijaj ją z daleka !!!

Lekarz, który poświęca pacjentowi czas i jest nim naprawde zainteresowany pomimo tego, że to wizyta w ramach NFZ.