Jolanta Śmiałowicz

Lekarz, który poświęca pacjentowi czas i jest nim naprawde zainteresowany pomimo tego, że to wizyta w ramach NFZ.

Wyleczyła mnie bez żadnych komplikacji. Ładna kobieta przy tym.

Wyleczyła mnie bez żadnych komplikacji. Ładna kobieta przy tym.

Całą rodziną jesteśmy pacjentami Pani dr Śmiałowicz od wielu lat i zawsze jesteśmy bardzo profesjonalnie przyjmowani, diagnozowani i leczeni. Pani dr Śmiałowicz jest doskonałym lekarzem i wspaniałym, ciepłym człowiekiem. Chciałabym tylko takich lekarzy w życiu spotykać.

Kompetentny i uprzejmy lekarz. Przy zapaleniu górnych dróg oddechowych Pani doktor zapisała mi skuteczne leki i wyznaczyła wizytę kontrolną za trzy dni(!!!) uwzględniając fakt, że moja żona była w ciąży. Polecam lekarza!

Kompetentny i uprzejmy lekarz.

Najbardziej niekompetentny lekarz z jakim się spotkałam. Miałam u dr Śmiałowicz kilka wizyt. Z każdej odnosiłam wrażenie nieszczerości wobec mnie - sztuczny uśmiech, zbywanie kolejnymi lekami zamiennikami. Miałam nawracający problem chorobowy, a Pani doktor najwyraźniej sobie z tym nie radziła przez co jej podejście wobec mnie było z wizyty na wizytę coraz bardziej lekceważące. Gdy nie czułam poprawy po wcześniej przepisanym mi leku, Pani doktor wypisała drugi niby lepszy, ale po wykupieniu okazywało się, że to ten sam lek tylko o innej nazwie. Nie wiem czy dr Śmiałowicz ma swoich pacjentów za totalnych idiotów, nie potrafiących porównać składu leku?! Zakończyłam swoje leczenie, gdy sama Pani doktor zasugerowała okrzykiem, że jak mi się nie podoba to se mogę zmienić. I zmieniłam. Żałuje tylko, że tak późno. Że naraziłam siebie na zupełnie nie potrzebne nerwy i szprycowanie zupełnie zbędnymi lekami. Dodam jeszcze, ze dzięki zmianie lekarza w końcu zostałam dobrze zdiagnozowana :)))