dr Jolanta Soszka

2,2
1,9
2,5
1,7

Dziewczyny macie rację- przy pierwszej wizycie byłam zachwycona panią doktor, natomiast podczas drugiej wizyty- czar prysł !!! Pani doktor poświęciła mi 5 minut, nawet mnie nie badając. Jak się okazało mam niepokojący wynik cytologii, a Pani doktor nawet nie potrafiła tego zdiagnozować. Czy Ona się zna na tym co robi??? jestem zażenowana wizytą w klinice. A co do Pań recepcjonistek- to się zgadzam- mało subtelne... obgadywały pacjentkę, nie zwracając uwagi na inne w poczekalni. Jednym słowem- porażka !!!!!

Zawiodłam się bardzo chociaż na pierwszej wizycie odniosłam wrażenie że to super lekarz.Szczerze odradzam!

Pani dr Soszka - owszem sprawia wrażenie przemiłej na pierwszej wizycie. Dalej już nieco gożej, może i jest miła ale nie wiem czy do końca zna sie na rzeczy. A skandalem już było to, że nie zostałam przyjęta na wizyte w dzień powszedni - kiedy dyżur miała pani dr, a jestem w ciąży i potrzebowałam konsultacji. Panie w receppcji śmiejąc się do słuchawki, powiedziały cyt. ,,niech sobie pani jedzie na pogotowie" NIC DODAĆ NIC UJĄĆ... ale przykre...........

Byłam u doktor Soszko kilka razy. Pierwszą wizytę odebrałam bardzo pozytywnie. Pani doktor była skrupulatna, uprzejma. Niestety wraz z ilością wizyt standardy się obniżały. Na ostatniej nie wytłumaczyła mi na czym polega moja choroba ( kłyciny) i wypisałam maść za 120 zł. Zachowywała się, jakby sama nie wiedział co i jak. Bardzo mnie zawiodła. Udałam się do innego lekarza ( także na NFZ), który poświęcił mi dużo czasu, zbadał ( doktor Soszko, tylko zajrzała!) i wyjaśnił co mi dolega. Przykre, że Pani doktor wystraszyła się pacjentki z chorobą zakaźną, czułam ...

Przykre, że Pani doktor wystraszyła się pacjentki z chorobą zakaźną, czułam się jak trędowata.

Jedna wizyta to za mało abym mogła się wypowiedzieć. Kiedyś jeszcze napiszę.

Jedna wizyta to za mało abym mogła się wypowiedzieć. Kiedyś jeszcze napiszę.

POLECAM .WIZYTA BYLA BEZ STRESOWA,PANI DR.MIŁA I CIERPLIWIE WSZYSTKO TLUMACZY .W REJSTRACI PRZEMIŁA KOBIETA.

Pani doktor jest moim pierwszym ginekologiem kobietą i wprost nie mogę się jej nachwalić. Badanie przeprowadzone profesjonalnie, dokładnie bez zbędnego pośpiechu, poświęca dla pacjentki tyle czasu ile jest potrzebne. Cieszę się że to właśnie Pani Doktor poprowadzi moją drugą ciążę.

Pani doktor jest niezwykle miłą, pogodną, taktowną osobą z poczuciem humoru. Ponadto bardzo delikatnie bada, mówi o tym co widzi podczas badania. Odpowiada szczegółowo na pytania. Wizyta przebiega spokojnie, bez pośpiechu. Odczuwa się zainteresowanie pacjentem. Atmosfera jest intymna, warunki, sprzęt i wystrój są na wysokim poziomie. Gabinet wyposażony jest w Usg , łazienkę pacjenta. Jestem z wizyty bardzo zadowolona i śmiało mogę polecić Panią doktor każdej kobiecie.

Pani doktor Soszka jest bardzoooo przemila,uprzejma,wesola,godna zaufania kobieta.Bardzo sie balam wizyty u lekarza ale gdy zaszlam do niej to moje lęki zniknely bardzo polecam pania doktor dla inny kobiet.