lekarz Jolanta Sulej-Leśniewska

Internista, Kardiolog

Do kliniki zostałem skierowany po rozrusznik. Pani Dr. zaproponowała mi kardiowersję jako zabieg mniej inwazyjny a mogący dać dobre efekty w przypadku migotania przedsionków. Najmniej przyjemnym badaniem przed planowanym zabiegiem było echo serca przełykowe. Pani Dr. przeprowadziła je bardzo delikatnie. Ustaliła również parametry defibrylacji skutkiem której po jednorazowym pobudzeniu moje serce zaczęło pracować normalnie. Uważam panią dr. Jolantę Sulej-Leśniewską za bardzo dobrego specjalistę i przyjaznego lekarza Jerzy Włodarczyk

Jerzy Włodarczyk