dr n. med. Jolanta Świerszcz

1,9
2,1
1,9
1,6

Lekarka kompetentna, znająca się na swojej profesji, a dodatkowo miła, serdeczna i uśmiechnięta. Poświęciła zdecydowanie więcej czasu niż przepisowy kwadrans i to wielokrotnie. Nie dość, że potrafi wszystko wytłumaczyć to jeszcze fachowo doradzi jak dalej postępować. Polecam, oby więcej takich lekarzy z powołania.

Ok.......................................................-..............................................................................

Dziwne, bo Pani Swierszcz kiedyś na Kopernika w gabinecie ECHA SERCA zachowała się zupełnie inaczej. Zaatakowała mnie, zrobiła mi awanturę, powiedziała, że nie wykona echa, bo nie jestem jej pacjentem, a w dodatku mam minę niezadowolonego. Trzasnęła drzwiami i wyszła. Potem wróciła, wykonała nerwowo zaplanowane kilka miesięcy wcześniej badanie, popychając mnie na łóżku; chcąc tym samym pokazać, że jestem dla niej denerwującym ją przedmiotem!!!!. Tę sytuację opisałem (ze szczegółami) WSZYSTKIM ZNAJOMYM. BYLI ZSZOKOWANI! Odradzam kontakt z tą lekarką. Nie powinna Ona pracować w ośrodku uniwersyteckim, bo to ujma do uniwersytetu.

Byłam u Pani dr Świerszcz tylko raz i już raczej się nie wybiorę. Pani doktor jak tylko się dowiedziała, że biorę pigułki antykoncepcyjne zaczęła na mnie krzyczeć, że powinnam się cieszyć, że jeszcze żyję, bo mogłam dostać zawału, wylewu itd. Następnie zaczęła wypytywać dlaczego biorę pigułki. Gdy odpowiedziałam, że mam stałego partnera i nie chcę zajść w ciążę Pani doktor dała mi dobrą radę, powiedziała "ja pani radzę zacząć się szanować, zmienić antykoncepcję hormonalną, na naturalną, a partnera na męża". Myślałam, że idę do kardiologa, a nie do poradni rodzinnej. Po tych słowach miałam serdecznie dość i wiem, że już raczej nie pojawię się u Pani doktor. Tym bardziej, że nie zostałam poinformowana, że w momencie rozpoczęcia kuracji na nadciśnienie powinnam ostawić pigułki, bo mogą być problemy. Dopiero moja pani ginekolog mnie uświadomiła. Naprawdę nie polecam!!

Za wizytę wzięła 80zł, wizyta umówiona na konkretną godzinę. Przyjęła 20 minut po umówionej godzinie. Na dzień dobry przepisała na przeziębienie antybiotyk Zinnat, bo uwaga "to wdzięczny antybiotyk". Jednocześnie przyjmowała dwóch pacjentów w dwóch gabinetach!!!. Nie chciała wypisać i nie wypisała L4, bo zażyczyła sobie NIP zakładu pracy na pieczątce firmowej. Powiedziała, że jak chce zwolnienie to trzeba iść do innego lekarza z NIPem (czyli kolejne 80zł). Bardzo niepoważna i nieprofesjonalna osoba, co widać chociażby po stroju (bez fartucha)

Pani doktor ŚWIERSZCZ bardzo niegrzeczna ,nosząca głowę w chmurach ,traktuje pacjentów jak zło ostateczne .Lekarz niekompetentny.Nie polecam.

Pani doktor lubi się spóźniać i narażać pacjentów na oczekiwanie. Ale jej samej zawsze sie spieszy i nie ma cierpliwości wysłuchać do końca. Panikuje i straszy niemalże śmiercią, zamiast mówić o konkretach agituje politycznie na rzecz PiS. Bywa, że odnosi się pogardliwie do pacjenta. Np. odradza czytanie ulotek do leków i odmawia wyjaśnień rozwiewających wątpliwości sugerując, że wszytko co ona zapisuje jest świetne. Niestety czasami nie pomaga, a wręcz szkodzi. Najważniejsze badania zlecili mi inni lekarze i tylko im zawdzięczam postęp w leczeniu.

Pani doktor J.Świerszcz wypisuje bardzo drogie recepty płatne 100% i zabrania wykupywać zamienników,Leki wypisywane są tak drogie że stanowią 50% mojej renty,oprócz tego ilości tych leków są spore 9 rodzajów leków na obniżenie ciśnienia tętniczego, wizyty bywają bardzo krótkie badanie osłuchowe krótki wywiad i recepta.

Jestem oburzona na zachowanie pani doktor podczas wykonywania echa serca.Brak profesjonalizmu i szacunku dla pacjenta.Omijać z daleka .

Wizyta internistyczna. Nie polecam, Pani doktor ma zbyt wysokie mniemanie o sobie przez co zapomina, że pacjentowi należy się szacunek, po pierwszej wizycie i tak musiałam zaliczyć drugą, ponieważ leczenie było niewystarczające, a wszystkie leki wypisywane są na 100% odpłatności. Bardzo nie miła i bezczelna osoba. NIE POLECAM!!!