lekarz Józef Chojnacki

2,6
2,7
2,7
2,8

Od ponad pól roku choruję, odczuwam ciągłe bóle podbrzusza, przeszłam większość badań, nikt nie wie co mi jest. Wizyta u specjalisty UROLOGA była dla mnie ostatnią nadzieją. Czekałam całe 3 miesiące na nią. Nie mogłam pójśc prywatnie ponieważ chciałam zrobić rezonans magnetyczny podbrzusza, który jest bardzo drogi, dlatego zdecydowałam się zaczekać na wizytę NFZ. Moja 1 wizyta u dr Chojnackiego była nieciekawa. Dr nawet nie wysłuchał mnie , nawet nie przejrzał pliku badań które miałam ze sobą, rzucił tylko hasło posiew nieaktualny proszę zrobić ponownie badanie. Nic dziwnego że data na wynikach badań była sprzed 2 miesięcy skoro czekałam tyle na wizytę! Ale pomyślałam ze lekarz potraktował mnie zdawkowo bo chce aktualnych badań zrobiłam ponownie posiew i przyszłam do gabinetu jak polecił po tygodniu. Lekarz nawet nie przyjął mnie w gabinecie O NIC NIE ZAPYTAŁ. Łaskawie ściągnął wyniki badań elektronicznie wydrukował, wyszedł na korytarz i pomachał mi wynikiem posiewu który oczywiście był ujemny. Po czym rzucił wszystko w porządku, dowidzenia! Byłam w takim szoku, że nawet nie zdążyłam nic odpowiedzieć. Zareagować! Badanie posiewu mogę sobie zrobic w każdej chwili, nie potrzebuje do tego urologa! ZANIM ZESZŁAM NA DÓŁ ZALAŁAM SIĘ CAŁĄ ŁZAMI PONIEWAŻ KOLEJNA NADZIEJA NA WYZDROWIENIE OKAZAŁA SIĘ ZŁUDNĄ. JESTEM MŁODĄ OSOBĄ, JESTEM PRZERAZONA ŻE NIKT NIE CHCE MI POMÓC, BOJĘ SIĘ ŻE TO COŚ POWAŻNEGO. NAPRAWDĘ TA WIZYTA UŚWIADOMIŁA MI, JAK WE WSPÓŁCZESNYM ŚWIECIE WYGLĄDA LECZENIE. JAK LEKARZ SPECJALISTA MOŻE BYĆ TAK NIECZUŁY, ZOBOJĘTNIAŁY, CZY NAPRAWDĘ DZISIAJ TYLKO ZA GRUBE PIENIADZE MOŻNA LICZYC NA SZACUNEK I DOBRĄ OPIEKĘ ZE STRONY LEKARZA????????????????????????????????????????

Absolutne zero i strata czasu! Wizyty trwaja ok 90 sekund i nic z nich nie wynika. Nie bada, nie interesuja go ani objawy ani informacje od pacjenta. Zleca badania i do widzenia. Zero pomocy o empatii i uprzejmosci nie wspomne. Wszyscy sie łapia bo ma terminy.... teraz wiadomo dlaczego! Nigdy wiecej !!! Odradzam!!!

To b. dobry chirurg urolog! Faktem jest, iż jest mało mówny, w przypadku pacjenta oraz jego nie dosytu wiedzy, po prostu należy jeszcze pytać go o szczegóły zabiegu, aby mocniej się jeszcze „nakręcić”. Czy aby jest to nam potrzebne? Obiektywnie oceniając stres, pobytu w Klinice oraz to co jest nie uniknione, warto wiedzieć jednak owe minimum. Przed salą operacyjną, czekał na mnie UW chirurg i w krótkiej rozmowie był bardzo przyjacielski i serdeczny, wzbudzający zaufanie. Następnie odlot na Sali Operacyjnej i przebudzenie na OIOM w cieplutkim łóżeczku, i pytanie: jak się czujesz? Dobrze! To do jutra, cześć !. Wspomniany tu opis dedykowany jest, potencjalnym pacjentom. Oraz nie spełnionym wcześniej malkontentom w sferze wątpliwego leczenia. KMG.Serwis

Lekarz, kóry uśmiercił mojego najukochanszego Tatę, który odszedł od nas 28.06 2015 Tata niestsety był pacjetem tego KONOWAŁA któremu nieudała się operacja, walczyliśmy o Tatę półtora roku, niestety odszedł od nas i co Panie Chojnacki jak się Pan czuje z kolejnym zgonem przez Pana?

Świetny i kompenenty lekarz. leczył mojego tatę z wielkim zaangażowaniem. Wspierał nas i informował na bieżąco o leczeniu. Tata miał raka złośliwego pęcherza. Dr Chojnacki przeprowadził bardzo skomplikowaną operację wycięcia chorego pęcherza oraz "uszycia" nowego pęcherza z jelit. Jestem mu ogromnie wdzięczna za poświęcony czas i wyrozumiałość.

Mam 54 lata Przeszedłem niedawno operację prostaty pod kierunkiem doktora Józefa. Podpisuję się obydwoma rękami pod polecaniem jego osoby wśród krewnych i znajomych! Piotr G.

Bardzo dobry chirurg-urolog. Daje z siebie wszystko wykonując operacje. Nie jest wylewny w słowach ale odpowiada na wszystkie pytania. Mówi prawdę, " nie owija w bawełnę". Polecam wszystkim chorym na nerki i układ moczowy. EKa

EKa

Drodzy pacjenci jeżeli chcecie żyć to nie zapi- sujcie się do tego lekarza,poziom wiedzy 0, traktuje chorych jak zło ,które się do niego przyczepiło jest nie uprzejmy nie chce słuchać chorego co ma do powiedzenia. Okropny lekarz. Zbyszek

Drodzy pacjenci jeżeli chcecie żyć to nie zapi-
sujcie się do tego lekarza,poziom wiedzy 0,
traktuje chorych jak zło ,które się do niego
przyczepiło jest nie uprzejmy nie chce słuchać chorego co ma do powiedzenia.
Okropny lekarz. Zbyszek

To prawda, ten lekarz to jedna wielka pomyłka. Arogancki, zarozumiały, z niewybrednym poczuciem humoru i pozwala sobie na podnoszenie głosu na pacjenta. Byłem świadkiem, jak się wydarł na korytarzu na pacjentkę. Lekarz - lux torpeda. Nawet na prywatnej wizycie spieszy się. Jeśli widzi, że pacjent nie daje się zbywać i ma jako taką wiedzę, próbuje zbywać głupimi uwagami. Tego lekarza powinno się pokazywać jako negatywny wzór .

tragedia nigdy w zyciu nie polecilabym takiego gbura nikomu psychicznie mnie rozwalil zabieg ktorego sie podjal nie wykonal dobrze kazal mi sobie szukac innego lekarza zeby mi zrobil zabieg horror naprawde jak pojdziecie to sie przekonacie jaki jest czy mowie prawde