lekarz Józef Chojnacki

2,4
2,5
2,5
2,6

tragedia nigdy w zyciu nie polecilabym takiego gbura nikomu psychicznie mnie rozwalil zabieg ktorego sie podjal nie wykonal dobrze kazal mi sobie szukac innego lekarza zeby mi zrobil zabieg horror naprawde jak pojdziecie to sie przekonacie jaki jest czy mowie prawde

Dobry fachowiec, ale bardzo humorzasty i czasami arogancki.

Dobry fachowiec, ale bardzo humorzasty i czasami arogancki.

Mam 54 lata Przeszedłem niedawno operację prostaty pod kierunkiem doktora Józefa. Podpisuję się obydwoma rękami pod polecaniem jego osoby wśród krewnych i znajomych! Piotr G.

Bardzo dobry chirurg-urolog. Daje z siebie wszystko wykonując operacje. Nie jest wylewny w słowach ale odpowiada na wszystkie pytania. Mówi prawdę, " nie owija w bawełnę". Polecam wszystkim chorym na nerki i układ moczowy. EKa

EKa

To b. dobry chirurg urolog! Faktem jest, iż jest mało mówny, w przypadku pacjenta oraz jego nie dosytu wiedzy, po prostu należy jeszcze pytać go o szczegóły zabiegu, aby mocniej się jeszcze „nakręcić”. Czy aby jest to nam potrzebne? Obiektywnie oceniając stres, pobytu w Klinice oraz to co jest nie uniknione, warto wiedzieć jednak owe minimum. Przed salą operacyjną, czekał na mnie UW chirurg i w krótkiej rozmowie był bardzo przyjacielski i serdeczny, wzbudzający zaufanie. Następnie odlot na Sali Operacyjnej i przebudzenie na OIOM w cieplutkim łóżeczku, i pytanie: jak się czujesz? Dobrze! To do jutra, cześć !. Wspomniany tu opis dedykowany jest, potencjalnym pacjentom. Oraz nie spełnionym wcześniej malkontentom w sferze wątpliwego leczenia. KMG.Serwis

Świetny i kompenenty lekarz. leczył mojego tatę z wielkim zaangażowaniem. Wspierał nas i informował na bieżąco o leczeniu. Tata miał raka złośliwego pęcherza. Dr Chojnacki przeprowadził bardzo skomplikowaną operację wycięcia chorego pęcherza oraz "uszycia" nowego pęcherza z jelit. Jestem mu ogromnie wdzięczna za poświęcony czas i wyrozumiałość.

pozbywa się pacjenta, nie zleca podstawowych badań, arogancki

pozbywa się pacjenta, nie zleca podstawowych badań, arogancki

do perfekcji opanował pozbywanie się pacjenta: "to nie moja sprawa" (studiował chyba tylko specjalizację a nie całe studia medyczne), "Czego pan oczekuje" (diagnozy i leczenia bo nie przyszedłem dla przyjemności lecz ze skierowaniem od internisty i wskazaniem od urologa z ostrego dyżuru), "jestem zmęczony po całym dniu pracy" (też jest w pracy!!! - o 15.00 w Megadent)

Zdecydowanie lekceważący stosunek do pacjenta, może podczas prywatnej wizyty wykazuje większe zainteresowanie ale na pewno nie w państwowej placówce.

Bardzo kompetentna osoba, potrafi wesprzeć w momencie przekazania informacji trudnych dla pacjenta. Mogę go spokojnie polecić. Adam Z.