dr n. med. Józef Rozkosz

Endokrynolog, Onkolog, Radioterapeuta

Wizyta u pana dr trwała ponad godzinę dokładnie przeanalizował wyniki badań opisał drogi leczenia tj możliwości pytał kilka razy czy wszystko jest zrozumiałe. W życiu miałam tylko raz kontakt z lekarzem o podobnej wnikliwości i podejściu do pacjenta. W 100 procentach spełnił moje oczekiwania, chociaż niestety uleczyć się mnie nie da. Dodam że mam 30 lat, ale wierzę że jeszcze drugie tyle przede mną. Panie doktorze jeśli pan czyta te opinie dziękuję za zaangażowanie i pozdrawiam

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Dba o pacjenta wszystko dokładnie tłumaczy. Leczenie się u dr ponad 3 lata. Leczy mnie również w ciazy. Jego zaangażowanie jest niesamowite. Jedyny minus to, że w dzień wizyty czeka się po 2 3 h, ale ilość ludzi do Pana dr mówi sama za siebie. Nie wyobrażam sobie chodzić do innego lekarza. Polecam każdemu.

6 lat leczyłam się u dr Rozkosza, po przeprowadzce do innego województwa szukałam dobrego endokrynologa zaliczyłam 4 specjalistów przytyłam 40kilo. Teraz jeżdżę 280 kilometrów do dr Rozkosza wyniki mam w normie i schudłam 23 kilo i walcze dalej. Polecam

Nic.. Ponad najniższy standard. Niestety.. Wypalony zawodowo. Jak większośc jemu podobnych.......................... ..............

Wspaniały lekarz, pomógł mi w ciężkim dla mnie okresie, potrafił spokojnie i rzeczowo wyjaśnić , wszystkim poświęca tyle czasu ile potrzeba. Godny polecenia.

Masakra! Odradzam. Umowilem się na wizytę jakie 2 tyg temu i wypadła wczoraj. Miałem być pierwszy o 16 a tam sporo osób o okazuje sie ze doktor "nie będzie sie bawił w szkole " i przyjmuje według kolejności przyjścia. I nie chodzi o to ze miałem być pierwszy, gdyby mnie zapisano na inna godzinę to byłbym pubktualnie. Tymczasem doktor przychodzi 25 min po o ani me ani be.. Kompletne lekceważenie pacjenta. Stracił moje zaufanie na starcie. W pon idę do innego endokrynologa

Kompetentny lekarz, najlepszy specjalista ,ma podejscie do pacjenta, potrafi rzeczowo i spokojnie wytlumaczyc chorobe, godny zaufania.

chodzę z mamą już od 5 lat i nie zamieniłabym go na innego

chodzę z mamą już od 5 lat i nie zamieniłabym go na innego

wspaniały lekarz i człowiek. kompetentny, dokładny, MA CZAS DLA PACJENTA i wszystkich traktuje tak samo. To także człowiek o wysokiej kulturze osobistej, czego niestety wielu lekarzom brakuje.