dr n. med. Józef Rozkosz

Endokrynolog, Onkolog, Radioterapeuta

Jestem pacjentką poradni onkologicznej w Gliwicach od 2016 roku, przerabiałam tam różnych lekarzy, ale tak nieprofesjonalnego w swojej dziedzinie lekarza chyba jeszcze nie spotkałam. Po usunieciu tarczycy lekarzem prowadzącym była przemiła i bardzo konktmretna Pani Doktor, niestety w czasie pandemii zostałam przepisana do tego lekarza, bo doktorem raczej nie jest. Przy każdej wizycie, kiedy próbuje się czegoś dowiedzieć, odpowiedzi albo nie otrzymuje, albo dostaje pod postacią głupiego komentarza, który nic do leczenia nie wnosi. Ostatnia wizyta przelała czarę goryczy. Nie dość, że w trakcie wizyty w Instytucie lekarz odebrał sobie telefon i urządził prywatną pogawędkę, to na pytanie o lek sterydowy, ktory obecnie stosuje, czy zmniejszenie dawki do tej sugerowanej przez innego specjalistę nie będzie problemem dla mojego nadnercza (z którym wiążą się też wizyty w poradni) odpowiedział, że on się na tym nie zna. To po co tam jest?

Nie jestem zadowolony z wizyty u lekarza. Sposób tłumaczenia choroby i poszczególnych etapów leczenia nie przekonuje mnie.

Wizyta u pana dr trwała ponad godzinę dokładnie przeanalizował wyniki badań opisał drogi leczenia tj możliwości pytał kilka razy czy wszystko jest zrozumiałe. W życiu miałam tylko raz kontakt z lekarzem o podobnej wnikliwości i podejściu do pacjenta. W 100 procentach spełnił moje oczekiwania, chociaż niestety uleczyć się mnie nie da. Dodam że mam 30 lat, ale wierzę że jeszcze drugie tyle przede mną. Panie doktorze jeśli pan czyta te opinie dziękuję za zaangażowanie i pozdrawiam

Nic.. Ponad najniższy standard. Niestety.. Wypalony zawodowo. Jak większośc jemu podobnych.......................... ..............

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Dba o pacjenta wszystko dokładnie tłumaczy. Leczenie się u dr ponad 3 lata. Leczy mnie również w ciazy. Jego zaangażowanie jest niesamowite. Jedyny minus to, że w dzień wizyty czeka się po 2 3 h, ale ilość ludzi do Pana dr mówi sama za siebie. Nie wyobrażam sobie chodzić do innego lekarza. Polecam każdemu.

Masakra! Odradzam. Umowilem się na wizytę jakie 2 tyg temu i wypadła wczoraj. Miałem być pierwszy o 16 a tam sporo osób o okazuje sie ze doktor "nie będzie sie bawił w szkole " i przyjmuje według kolejności przyjścia. I nie chodzi o to ze miałem być pierwszy, gdyby mnie zapisano na inna godzinę to byłbym pubktualnie. Tymczasem doktor przychodzi 25 min po o ani me ani be.. Kompletne lekceważenie pacjenta. Stracił moje zaufanie na starcie. W pon idę do innego endokrynologa

Wspaniały lekarz, pomógł mi w ciężkim dla mnie okresie, potrafił spokojnie i rzeczowo wyjaśnić , wszystkim poświęca tyle czasu ile potrzeba. Godny polecenia.

Kompetentny lekarz, najlepszy specjalista ,ma podejscie do pacjenta, potrafi rzeczowo i spokojnie wytlumaczyc chorobe, godny zaufania.

chodzę z mamą już od 5 lat i nie zamieniłabym go na innego

chodzę z mamą już od 5 lat i nie zamieniłabym go na innego

wspaniały lekarz i człowiek. kompetentny, dokładny, MA CZAS DLA PACJENTA i wszystkich traktuje tak samo. To także człowiek o wysokiej kulturze osobistej, czego niestety wielu lekarzom brakuje.