3,6
3,9
3,1

Świetny lekarz 😊 dziękuję Doktorze.Uratowal moją Mamę,świetnie prowadzi moją ciąże. Pełny profesjonalizm,usg 4D naprawde polecam

kobiety nie chodzcie do takiego oszusta usg 3d i myli diagnozy mama była rak macicy miała krwawienia to jej wmowil ze ma chory kregoslup kazal jej poszukać fajnej poradni przeciwbólowej nie rozpoznal jeszcze na nia nakrzyczał kto jej to wmowil ta macice chora LECZYLA SIE U NICH W BIELSKY 3 RAZY LYZECZKOWALI KONOWALY NIC NIE WIDZIALY LUDZI NASMIERC SKAZUJA POTEM OPERACJE ZROBILI LECZ W INNYM SZPITALU MUSIELI MAME JESZCZE RAZ ZDIAGNOZOWAC MAMA UMARLA PRZEZ TAKICH LUDZI POMYSLEC ZASTEPCA ORDYNATORA WSTYD SAM BY SIE JUZ ZWOLNIL A ON JESZCZE TYLE GABINETOW I TAK TE KOBIETY WYKANCZA GBUR ILAPUWKARZ 200 ZL WZIASC IZLA DIAGNOZE POSTAWIC KOCHAJ WIETRZNY TOMASZEK I MISKO DO ZWOLNIENIA LEKARZE Z BIELSKA CZYSTE CHAMY

Witam, ja poznałam tego lekarza z naprawdę dobrej strony. Mam dziś 3 letniego syna. Podczas ciąży miałam problemy. Z zagrożeniem poronienia trafiłam do szpitala do Pszczyny, tam całkowicie mnie olano-zbadał mnie ordynator bolało,wiadomo, ale najgorsze było to,że nie dostałam od rana do samego wieczora żadnych leków. Pielęgniarki kiedy pytałam odpowiadały tylko,że jest zagrożenie poronieniem- byłam przerażona. Następnego dnia dyżur miał Pan dr T. Przyszedł uśmiechnięty i zaczął ze mną rozmawiać, wszystko spokojnie wytłumaczył...powiedział,że dostanę tabletki na podtrzymanie ciąży i będzie dobrze. Kolejnym razem kiedy go spotkałam, po porodzie, kiedy syn ...

Witam,
ja poznałam tego lekarza z naprawdę dobrej strony. Mam dziś 3 letniego syna. Podczas ciąży miałam problemy. Z zagrożeniem poronienia trafiłam do szpitala do Pszczyny, tam całkowicie mnie olano-zbadał mnie ordynator bolało,wiadomo, ale najgorsze było to,że nie dostałam od rana do samego wieczora żadnych leków. Pielęgniarki kiedy pytałam odpowiadały tylko,że jest zagrożenie poronieniem- byłam przerażona. Następnego dnia dyżur miał Pan dr T. Przyszedł uśmiechnięty i zaczął ze mną rozmawiać, wszystko spokojnie wytłumaczył...powiedział,że dostanę tabletki na podtrzymanie ciąży i będzie dobrze. Kolejnym razem kiedy go spotkałam, po porodzie, kiedy syn miał rok, miałam straszne problemy( spowodowane zbagatelizowaniem problemu przez innego ginekologa) I z pełną odpowiedzialnością mogę wyznać,że Pan dr T. uratował mi życie. Miałam zabieg-po zabiegu 3 wizyty były darmowe. To lekarz z sercem!!! Zawdzięczam mu życie i nie tylko ja!! A do tych, którzy twierdzą,że wizyty są drogie:na głupoty wydajemy tyle pieniędzy, raz na jakiś czas naprawdę warto poświęcić je na coś ważniejszego- na życie, bo ono jest bezcenne. Pozdrawiam, A.

lepiej unikać , ja do końca życia nie zapomnę tego co chciał mi zrobić :( lepiej unikać , ja do końca życia nie zapomnę tego co chciał mi zrobić :(

lepiej unikać , ja do końca życia nie zapomnę tego co chciał mi zrobić :(
lepiej unikać , ja do końca życia nie zapomnę tego co chciał mi zrobić :(

Wspaniały lekarz! Uratował moją Mamę, teraz prowadzi moją ciążę. Uśmiechnięty, spokojny, godny zaufania i profesjonalny. Świetny specjalista.

Świetny specjalista.

po "ustaleniach" co do operacji, nie wiedział o co chodzi, o mało co nie straciłam wszystkiego, trauma do końca życia i źle zrobiona operacja ......

powiem tak mam 25 lat i podejrzenie raka szyjki macicy od 3 mc jestem żoną .Wczesniej chodziłam do innego lekarza ale zrezygnowałam . Pan Doktor Tomaszek jest wspaniałym ginekologiem a przy tym człowiekiem.Któras Pani napisała ze dużo bierze?! bzdura mój były lekarz bierze 200 nawet 250 . Życze wam dużo zdrowia;)

Lekarz nie ma podejścia do pacjenta, nie poświęca pacjentowi odpowiednio dużo czasu, nie stara się pomóc pacjentowi, robi wszystko szybko tak jakby mu nie zależało na zdrowi pacjenta. Jestem nie zadowolona i osobiście nie polecam, to są tylko moje odczucia. Do każdego ten lekarz pewnie podchodzi indywidualnie i możecie mieć inne odczucia i opinie, ja mam takie bo mi nie pomógł chociaż przyszłam z wielkim bólem to mnie Pan doktor zlekceważył.

Super lekarz. Operował mnie w 2009r . Cierpliwie wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Dokładny, troskliwy. W szpitalu w Bielsku co godzinę przychodził sprawdzić jak się czuję!

PO tym jak powiedział, że mam martwą ciążę (ze słuchu bo nawet w gabimecie nie miał usg umówił się ze mną na oddziale w Pszczynie na usg następnego dnia gdzie nie przyszedł bo zapomniał)i nic z tym nie zrobił bo nie przyszedł na umówione spotkanie nie chciałam już go znać. Poza tym prowadził moje dwie wcześniejsze ciąże z której tylko jedna skończyła się pozytywnie z 3 naszczęście trafiłam ( po incydencie z usg) do innego lekarza. Nie polecam i odradzam

Nie polecam i odradzam