lekarz Julita Wójtowicz-Lejman

Bylam pierwszy raz u Pani doktor w ramach ubezpieczenia NFZ bardzo miło, sprawnie, przyjaźnie przebiegła wizyta,na wizycie wszystko zrobione usg dop.. i cytologia, gorąco polecam

Witam. Przyszłam do pani doktor z problemami hormonalnymi pcos, brak owulacji, insulinoopornosc ogólnie komplet 🤦‍♀️tyle o ile wypisanie tabletek anty. I na cukier ok ale po odstawieniu tabletek poinformowałam ze chcemy z partnerem zacząć starać się o dziecko,pani doktor ani razu nawet nie sprawdziła owulacji nic kompletnie. Mieszkam za granicą, wystarczyło po prostu ustalić termin badania owulacji. Jak dla nas strata czasu.!

Pani doktor leczyła lata temu mnie i moją siostrę, lubiłyśmy jej podejście. Niedawno wróciłam do pani Lejman i bardzo zawiodłam się na poziomie świadczonych usług. Wybrałam się do niej na kontrolną cytologię po konizacji szyjki macicy (zmiany HSIL- więc na wynik czekam w dużym napięciu). Wynik pani doktor miała przesłać po 2-4 tygodniach. Przypomniałam się, gdy minął miesiąc- pani doktor powiedziała, że wyniki muszą już być i prześle je na drugi dzień... Po czym zapadła się pod ziemię. Przestała odpisywać/ odbierać moje telefony. Odbiera od innych numerów. Zbliżamy się do 8 tygodni po cytologii- a ja nie dostaję żadnych wyjaśnień. Mieszkam za granicą, więc nie wybiorę się po wyjaśnienia osobiście... Jest mi bardzo przykro.

Najlepsza lekarka na świecie. Ma niesamowitą wiedzę miła zawsze wszystko wytłumaczy. Pani doktor zasługuje na 10 gwiazdek. Zleca wszystkie badania.

Całym sercem polecam Panią Doktor przyszłym mamom. Pani Julita prowadziła mi dwie ciąże, bardzo konkretna, kompetentna i empatyczna specjalistka. I w jednej i w drugiej ciąży czułam troskę i zainteresowanie a nie tylko nastawienie na pieniądze.

Pani doktor prowadziła dwie moje ciążę. Pierwszą prywatnie, drugą państwowo. Nie było zadnej roznicy w podejsciu. Pani doktor zawsze miła i pomocna. Wszystko dokladbie tlumaczyla. Natomiast ani w jednej, ani drugiej ciązy...wlasciwie nigdy nie badała mi piersi. A w karcie ciązy zaznaczała, ze badanir mialo miejsce. Do tego w gabinecie na nfz zawsze, ale to zawsze spózniona. Trzeba się nastawic na czekanie okolo 1, 5 godziny. Po za tym brak zastrzezen. Ogolnie polecam.

Niestety, nie polecam Pani doktor. Wizyta była szybka i niedbała. Pani doktor podczas badania była niedelikatna i niemiła. Miałam wykonane pełne badania ginekologiczne z usg dopochwowym będąc osobą niewspółżyjącą. Pani doktor przerwała badanie dopiero w momencie kiedy doprowadziła mnie do płaczu z powodu bólu. Nie było żadnego wywiadu, żadnych pytań czy rozmowy... W ogóle żadnego zainteresowania. Jedyna rozmowa jaka była to rozmowa telefoniczna Pani doktor, w której narzekała na swoje pacjentki... Czułam się jak intruz. Było bardzo niekomfortowo. Oczywiście ta wizyta nic nie wniosła w moje życie oprócz urazu psychicznego. ...

Niestety, nie polecam Pani doktor.
Wizyta była szybka i niedbała.
Pani doktor podczas badania była niedelikatna i niemiła.

Czułam się jak intruz. Było bardzo niekomfortowo.

Oczywiście ta wizyta nic nie wniosła w moje życie oprócz urazu psychicznego.

To było 2-lata temu i jak można się domyśleć na NFZ.

NIE polecam!.

Chodziłam do Pani doktor w ramach NFZ oraz prywatnie, jest konkretna i udziela wyczerpujących informacji. Przede wszystkim - podczas badania czuję się swobodnie. Jestem zaskoczona negatywnymi opiniami, ponieważ do tej pory nie zauważyłam żadnych oznak lekceważenia pacjenta czy też spóźnień. Fakt, sposób rejestracji pacjentów (NFZ) jest na poziomie średniowiecza (kolejki od samego rana), lecz jest to raczej wina przychodni, niż samego lekarza. Koleżanka po szczęśliwym porodzie poleciła mi Panią doktor, ja również polecam ją innym.

Nie polecam. Tak jak wcześniej czytałam pani lekarz rzeczywiście nie jest ani dociekliwa ani nie jest zaciekawiona zbytnio historią Pacjentki oraz jej problemami. Być może wynika to z braku czasu, o którym dość często wspomina a być może brakiem kompetencji. Do tego jeszcze ta straszna Pani z rejestracji ( nie chodzi tu tylko o wygląd, ma chyba pretensje do całego świata, że musi tam pracować) , która jest postrachem całej przychodni. Jak dowiedziałam się, że jest ona położną to aż przeszły mi ciarki po plecach, nie chciałabym żeby kiedykolwiek była przy moim porodzie.