lekarz Julita Wójtowicz-Lejman

Jestem pacjentką Pani doktor od kilku lat i jestem w 100% zadowolona. Wizyty odbywają się w miłej atmosferze, na wszystkie pytania zawsze udziela wyczerpującej odpowiedzi. Naprawdę świetny lekarz.

Jestem pacjentką z kasy chorych. Może Pani Lejman jest inna kiedy pacjentką płaci za wizytę, ale inaczej to wygląda z kasy chorych. Zostałam potraktowana jak intruz Pani doktor pokazała swoje prawdziwe oblicze, szkoda że nie miałam kamery żeby ją nagrać, choć miała dobre zdanie o Pani doktor to dziś mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć że nie polecę jej nikomu i sama będę ją mijała dużym łukiem. W moim odczuciu ocena 1 jest jeszcze za wysoka

niesympatyczna p. doktor , jakby żyła w innym świecie

niesympatyczna p. doktor , jakby żyła w innym świecie

Zdecydowanie polecam panią dr ;) Na wizycie zero skrępowania, miła atmosfera a co najważniejsze bardzo konkretne podejście pani dr do pacjentki. Polecam bo ja nie zamienię na żadnego innego lekarza ;)

Pani Lejman wypuścicła mnie z gabinetu z torbielami na jajnikach, oraz z nadzerka, nie przepisujac zadnych lekow, do dziś (minelo pótora miesiąca) nie można się z nią skontiaktowac, nie moge się dowiedzieć jakie mam wyniki jezeli chodzi o cytologie, telefonu Pani doktor nie odbiera jak i równiez nie odpowiada na smsy

Zdecydowanie polecam lekarz Julite Wójtowicz-Lejman.

Zdecydowanie polecam lekarz Julite Wójtowicz-Lejman.

Jestem w 12 tyg, ciąży, i póki co Pani doktor jest naprawdę świetna ! Polecam !:))

SUPER LEKARZ,KONKRETNA,MIŁA POLECAM W 100%

SUPER LEKARZ,KONKRETNA,MIŁA POLECAM W 100%

Ta sympatycznie wyglądająca pani doktor wcale nie jest sympatyczna, Badając mnie na fotelu ginekologicznym jednocześnie rozmawiała przez telefon komórkowy i załatwiała swoje sprawy osobiste. Zdecydowanie nie polecam. Nie podoba mi sie u tej pani również to, że twierdzi iż kobiecie po pięćdziesiątce nie potrzebna jest do niczego macica. Te pozytywne komentarze pewnie sama o sobie napisała. Pozdrawiam i idżcie dziewczyny do innego ginekologa!

Polecam Panią doktor, jest kompetentna i przejmuje się pacjentem. Jestem ciężarną i to z cukrzycą I typu, wiec wybór lekarza był dla mnie bardzo znaczący, muszę przyznać, że Pani doktor mnie jak na razie nie zawiodła. Zawsze uprzejma, zawsze przejmuję się tym co mówię, przede wszystkich słucha i nie zbywa mnie w razie wątpliwości. Mam nadzieję, że uda mi się urodzić u Pani doktor mojego skarbusia:)