lekarz Julita Wójtowicz-Lejman

Jestem w 22 tygodniu ciąży.Zmieniłam lekarza na panią doktor i jestem zadowolona.Jest wspaniała i każdej kobiecie polecam.

polecam tego lekarza! Pani dr jest delikatna, mówi po kolei co bedzie robiła, wzbudza zaufanie ,jedyny minusik- spontanicznie nie bada piersi ,ale zawsze przeciez mozna poprosic, polecam !

Byłam bardzo zadowolona wizyta była szybka ale konkretna. Lekarka godna zaufania .

Pani Doktor jest osobą godną zaufania. Jestem kobietą ciężarną i naprawdę nie narzekam na badania oraz sposób traktowania przez Panią Doktor.Podpowiada w jaki sposób można sobie poradzić z każdymi dolegliwościami zawiązanymi ze sprawami kobiecymi. Polecam

Nie polecam pani dr, przepisuje tabletki antykoncepcyjne bez badań hormonalnych, nigdy nie bada piersi, musialam niemalże błagać,aby po któreś wizycie to zrobiła. Koleżankę odesłała do zapisania się na usg,chociaż w poczekalni było psuto, 2 miesiące później wykryto u niej torbiela na jajniku...

Swietny lekarz, osoba budzaca pelne zaufanie. Polecam z czystym sumieniem.

Swietny lekarz, osoba budzaca pelne zaufanie. Polecam z czystym sumieniem.

Jest świetnym lekarzem i prawdziwą profesjonalistką. Ma fachowe podejście do pacjentki,do każdego podchodzi indywidualnie. Wszystko tłumaczy. Polecam