Justyna Badura

2,6
2,6

Podejscie lekarz Badury jest w mojej ocenie bardzo sumienne i wnikliwe. Czas jaki poświęca to ponad 15 minut na pacjenta, a często przyjmuje poza godzinami pracy. Zawsze rozmawia ze mną, jest w Niej dużo empatii. Bardzo pomocna, doradzi, odpowie, wyjaśni.Zatem komentarze, że mruczy pod nosem, czy jest niemiła wynikają wręcz z przekonania owych PANIUSI, że muszą być obsłużone na najwyższym poziomie. I lekarz Justyna Badura to jest najwyższy poziom!Tyle, że nie zasłania się usmiechami i byle gadaniem aby zbyc pacjenta. Nie zależy Jej na Państwa zdaniu. Solidnie wykonuje swoją pracę. A PANIUSIE niech wizyty domowe z prywatnych firm zamawiają..... z kawiorem.

Katarzyna G.

Faktycznie Pani doktor jest bardzo skryta ale, co do prowadzenia mojego syna nie mam zastrzeżeń. Mało mówi ale za to skrupulatnie bada pacjenta i trafnie wystawia diagnozy.(nawet ma poczucie humoru) :)

Zdecydowanie odradzam wizyty u tej pani.Gdyby nie to że chodziło o zdrowie mojego dziecka,wyszłabym z tego gabinetu.Za kogo ta pani się uważa.Jest nadęta jakby ją zmuszano do roboty.Zero kontaktu,mamrotanie pod nosem.Do małego dziecka odzywa się jakby miała przed sobą co najmniej dorosłego nieuprzejmego chłopa.Jest tak zimna w kontaktach że ma się ochotę wyjść z gabinetu.Na litość boską!!-może i jest lekarzem,ale z pewnością TYLKO NA PAPIERKU!!!!ODRADZAM!!!!!Dwa razy trafiłam do niej na dyżur-raz w nocy.Myślałam że ta pani mnie zaraz nawyzywa taka była wściekła.To z pewnością jest przypadek minięcia się z powołaniem....

Byliśmy u tej kobiety (bo nazwać jej lekarzem nie można) na nocnym dyżurze z niemowlęciem. Kompletne niezainteresowanie sprawą. Bardzo niemiła i niekontaktowa. Zero kompetencji, mamrotanie pod nosem. Podejście do dziecka karygodne. Zdecydowanie przeszkodziliśmy jej w odpoczywaniu w pracy. Odradzam, bo zamiast pomóc jeszcze bardziej zaszkodziła.. Chyba ja jestem bardziej kompetentna w dziedzinie medycyny niż ta kobieta.

Szanowni panstwo,oceniając kompetencję pracy lekarza,zastanówcie się do kogo się udajecie i po co?Lekarz,to nie koleżanka do pogaduch!Jestem pacjentką dr Badury od kilku lat...nigdy nie poczułam się zignorowana,potraktowana przedmiotowo,wręcz przeciwnie.Pani doktor to bardzo dokładna i kompetentna lekarka,skupia sie na dolegliwości i konkretach!Nigdy nie zostawia problemu w próżni,wręcz przeciwnie drąży go wieloaspektowo ,nie mając na uwadze chorych oganiczeń dotyczących skierowań do specjalistów ,czy docelowych badań.

Czytam z niedowierzaniem, czy to co czytam jest o Pani Doktor, chybna ludzie nie mają co zrobić ze swoim czasem i wypusują takie bzury. Jestem pacjentką Pani Doktor Justyny badury, i nie zgadzam się z żadną opinią, chyba o innej PANI DOKTOR TO JEST PISANE.

Pani Doktor rzeczywiście nie jest zbyt dobra w kontakcie z pacjentami. Niechętnie przyjmuje pacjentów którzy nie są zarejestrowani. Niewiele mówi o chorobie(albo i nic). Ale i tak to najlepszy lekarz rodzinny jakiego znam. Bardzo dokładnie, długo bada, nie myli się w diagnozach. Więc zależy czego człowiek oczekuje od lekarza. Jak ktoś oczekuje dobrego leczenia to dobrze trafił. Jak miłej pogawędki towarzyskiej to niech poszuka innego.

Zero kontaktu z lekarką, nie dowiedziałam sie co mi jest, jakieś mamrotanie pod nosem, zupełnie dla mnie nieczytelne. Miałam wrażenie, że przeszkadzam. Przypominam pani dr, ze to z naszych pieniędzy jest opłacana i jest dla nas ... więc robienie łaski jest nie na miejscu. Nieprzyjemna, sztywna, niekontaktowa. Nie polecam nikomu. Nie wspomnę o elementarnym braku kultury osobistej.

musieliśmy z chorym niemowlęciem skorzystać z nocego dyżuru przy ul.Mickiewicza okropna obsługa ze strony p. doktor, nie była zainteresowana pracą, ani dzieckiem. Stanowczo odradzam, jeśli będe musiała jeszcze kiedys skorzystać z nocnego dyżuru i trafię na tą panią pojade do innej przychodni.

porażka równie dobrze mógłby opis dolegliwości przesłac mailem. Czułem się jakbym rozmawiał w pokoju do pokoju. Pani doktor ANI RAZU nie nawiązała ze mną kontaktu wzrokowego. Nieuprzejma, lodowata okropność i nigdy więcej NIE POLECAM

porażka
Nieuprzejma, lodowata