Justyna Gmurek-Lewandowska

Psycholog, Psychoterapeuta

Jestem DDA i DDD po dwóch latach terapii w wieku 30 lat wreszcie staję na własne nogi, bardzo ciepła osoba, taki normalny człowiek, nie przytakuje mi tylko po to żebym się lepiej poczuła ale ona naprawdę w każdej sytuacji mnie rozumie i jest po mojej stronie, ponieważ miałam problem z wychodzeniem z domu w mojej miejscowości to Justyna przyjechała do mnie tylko po to żeby się ze mną przejść i pomoc mi się przełamać, baaaardzo empatyczna osoba, 100% profesjonalizmu, bardzo dąży do doprowadzenia do autonomicznego działania Klienta...mogłabym pisać i pisać ale najważniejsze jest to, że naprawdę potrafi pomóc.M.

Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Jestem zadowolona z poświęconego mi czasu i uwagi. Mam nadzieję że terapia przyniesie mi oczekiwane zmiany. Moim zdaniem psycholog godny zaufania.

Przyszłam z problemem i po kilku wizytach udało mi się poradzić sobie. Czuję się lepiej i mam więcej wiary w siebie. Polecam.

Wciąż poszukujesz "Psycholog Warszawa"?

Specjalistyczna Poradnia Psychologiczna Centrum
ul. Modlińska 199 A / 51 ( 5 piętro)
NZOZ Centrum Zdrowia Kobiet
ul. Zygmunta Modzelewskiego 35 / 9 ( metro Wilanowska)
VeritaMed
ul.Długa 27 ( metro Ratusz Arsenał) , 00-236