dr n. med. Justyna Matulewicz-Gilewicz

Nefrolog

Tak się złożyło że moja mama dostała skierowanie do szpitala w Augustowie pech chciał że wizyta domowa była po 13 więc w szpitalu byliśmy ok 15 Pani dr miała dyżur i pierwsze pytania to Dlaczego nie wcześniej przyjechaliśmy? Czy mama mieszka sama na odpowiedź że tak padło z jej strony że wszystko jasne Dodam że był to wtorek przed Wszystkimi Świętymi Jestem pielęgniarką z 40 stażem i proszę mi wierzyć że gdyby nie było takiej potrzeby nie zawiozłabym mamy do szpitala Niech każdy oceni zachowanie lekarza Ja rozumiem wypalenie zawodowe ...

Pani dr miała dyżur i pierwsze pytania to
Dlaczego nie wcześniej przyjechaliśmy?
Czy mama mieszka sama na odpowiedź że tak padło z jej strony że wszystko jasne
Dodam że był to wtorek przed Wszystkimi Świętymi
Niech każdy oceni zachowanie lekarza
Ja rozumiem wypalenie zawodowe ale trochę empati jeszcze nikomu nie zaszkodziło

Przeżyłam szok w kontakcie z tym lekarzem, usłyszałam, że w pracy to ona nie ma czasu dla siebie, zero informacji na temat chorej osoby, jak zaczną leki działać to będzie poprawa, hospitalizacja 11 dzień, zamiast lepiej -gorzej. Nie polecam. Szpital w Augustowie

Szpital w Augustowie

Nie podwazam kompetencji,wiedzy medycznej. Jako czlowiek? zero kultury,kompletny brak szcunku dla czlowieka.Wartosciuje ludzi pod wzgledem zasobnosci portfela,stanowiska. Biedny oznacza nic nie wart. Epatuje swoja religijnoscia a jednoczesnie chamskim zachowaniem wobec ludzi,no a przy tym morale pani doktor pozostawia wiele do zyczenia.

Hurrra! Właśnie dowiedziałam się, że pani doktor Rusałka (ten mnie rusał tamten rusał) dostała wypowiedzenie, Ojej jaka szkoda... Boże czyżby na tym świecie istniała sprawiedliwość??! Wątpię, Juścia, jak ją drzwiami wyp.., to oknem wróci. Ale jednak satysfakcję mam, niechby i chwilową. Choć na jakiś czas pacjenci i personel nefrologii i stacji dializ odetchną z ulgą. Aby pani doktor i jej przydupasom ułatwić zadanie: Tak, to jest w pełni niezasłużony, wielce nieobiektywny, napisany w emocjach, bo pani doktor była zbyt zmęczona, PASZKWIL! P.S. Szkoda, że skala nie jest od zera, a ...

P.S. Szkoda, że skala nie jest od zera, a w kosztach wizyty nie można napisać wiele, wiele nerwów, nieprzespanych i przepłakanych nocy!

Tak nieprzyjemnej,bufoniastej i aroganckiej osoby dawno nie widziałem. Ta pani powinna sobie uświadomić ,że oddział nefrologiczny nie jest jej prywatnym folwarkiem a opłacana ona jest miedzy innymi z moich podatków.Traktowanie rodzin pacjentów to już szczyt bezczelności.Proponuję przyspieszony kurs dobrych obyczajów o kultury osobistej. Nie wiem tylko czy to pomoże ?

Sześć lat temu usłyszałam od przyjaciółki, że p. dr Matulewicz uratowała życie jej matki. Kiedy ja poznałam p. doktor czułam i wiedziałam, że mnie też uratuje. I uratowała. Ciekawa jestem, dlaczego paszkwile są od osób anonimowych? To jest takie niesprawiedliwe... Jestem zbulwersowana postawą takich osób. Pani dr składam podziękowania i zawsze będę o nią walczyć , jak lew.

bardziej tłumaczyc na czym polega leczenie chorego

bardziej tłumaczyc na czym polega leczenie chorego

Dializuję się w Suwałkach i jestem zadowolona z opieki Pani lekarz: dr nauk med. Justyna Matulewicz-Gilewicz. Z poważaniem K.M.

Boże chroń mnie przed jej szponami!!!!!!!!!Nie masz kasy nie żyjesz!!!!!!

Boże chroń mnie przed jej szponami!!!!!!!!!Nie masz kasy nie żyjesz!!!!!!

Wszystko było ok.Jestem zadowolona z wizyty .Podane leki dały poprawę.Poczułam się bezpieczniej, chociaż mam chore nerki przewlekle