dr n. med. Justyna Matulewicz-Gilewicz

3,2
3,5
3,1
3,4

Hmm......czytam opinię na forum już chyba setny raz i zastanawiam się kto je pisze,bo na pewno nie długoletni pacjenci Pani Doktor. Jako długoletni pacjent uważam, iż mam prawo, a wręcz obowiązek napisać, czy mówić o sobie,że mam sporą wiedzę na temat suwalskiego nefrologicznego środowiska lekarskiego,oraz bolączkach i tragediach osobistych niektórych pacjentów ,również tych którzy już od nas odeszli!!!! Nie chciałabym zostać odebrana jako osoba, która chce obrzucić "błotem " Panią Doktor.Uważam, iż kilkanaście lat walki o swoje życie, daje mi pełne prawo na wyrażenie swojej opinii,oraz opisania doświadczeń z obcowania ...

Hmm......czytam opinię na forum już chyba setny raz i zastanawiam się
kto je pisze,bo na pewno nie długoletni pacjenci Pani Doktor.

sobie,że mam sporą wiedzę na temat suwalskiego nefrologicznego
środowiska lekarskiego,oraz bolączkach i tragediach osobistych
niektórych pacjentów ,również tych którzy już od nas odeszli!!!!

Nie chciałabym zostać odebrana jako osoba, która chce obrzucić "błotem "
Panią Doktor.Uważam, iż kilkanaście lat walki o swoje życie, daje mi
pełne prawo na wyrażenie swojej opinii,oraz opisania doświadczeń z
obcowania z Panią Doktor Justyną Matulewicz-Gilewicz.

Nie zarzucam braku kompetencji i umiejętności zawodowych Pani Doktor i
ostatnią rzeczą jaką chcę zrobić to zszargać Pani dobre imię,bo szanuję
ludzi bez względu na ich wiek ,status majątkowy czy wykształcenie.Uważam, iż wiele Pani zrobiła dobrego dla niektórych pacjentów.TYLKO ZA JAKĄ
CENĘ???????

Znam przypadki (jestem jednym z nich) ,że za ekstra opiekę płaciło się
ekstra pieniądze.Ponadto podejście Pani Doktor do pacjenta to horror
.Niejednokrotnie byłam świadkiem traktowania przez Panią pacjentów i
personelu medycznego w sposób uwłaczający godności człowieka!!!!

Zdaję sobie sprawę ,że zabrzmi to co najmniej dziwnie ,ale zastanawiam
się CO SIĘ STAŁO Z PANI SUMIENIEM?????Przecież odpowiada Pani za życie
prawie setki osób!!

Wizerunek medialny stworzyła Pani sobie wspaniały .Słuchając Pani
wypowiedzi można odnieść wrażenie ,że pracy i pacjentom poświęca się
Pani bez reszty.Przedstawia się Pani jako troskliwy,pomagający
bezinteresownie ,doskonały lekarz. (tylko czy tego samego zdania są
ludzie którzy leczą się u Pani?)

Marzę o tym ,żeby podpisać swoją opinię imieniem i nazwiskiem,bo takie
wartości jak prawda i szczerość są dla mnie bardzo ważne. Zdaję
jednak sobie sprawę, że jestem zdana na łaskę i niełaskę Pani Doktor
Matulewicz-Gilewicz i podpisanie tej opinii imieniem mogłoby mieć dla
mnie bardzo nieprzyjemnie skutki. Ja po prostu się boję o swoje zdrowie
,a Pani Doktor doskonale wie jak zemścić się z uśmiechem na twarzy!!

Pacjenci proszę Was nie bójcie się mówić prawdy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sześć lat temu usłyszałam od przyjaciółki, że p. dr Matulewicz uratowała życie jej matki. Kiedy ja poznałam p. doktor czułam i wiedziałam, że mnie też uratuje. I uratowała. Ciekawa jestem, dlaczego paszkwile są od osób anonimowych? To jest takie niesprawiedliwe... Jestem zbulwersowana postawą takich osób. Pani dr składam podziękowania i zawsze będę o nią walczyć , jak lew.

Hurrra! Właśnie dowiedziałam się, że pani doktor Rusałka (ten mnie rusał tamten rusał) dostała wypowiedzenie, Ojej jaka szkoda... Boże czyżby na tym świecie istniała sprawiedliwość??! Wątpię, Juścia, jak ją drzwiami wyp.., to oknem wróci. Ale jednak satysfakcję mam, niechby i chwilową. Choć na jakiś czas pacjenci i personel nefrologii i stacji dializ odetchną z ulgą. Aby pani doktor i jej przydupasom ułatwić zadanie: Tak, to jest w pełni niezasłużony, wielce nieobiektywny, napisany w emocjach, bo pani doktor była zbyt zmęczona, PASZKWIL! P.S. Szkoda, że skala nie jest od zera, a ...

P.S. Szkoda, że skala nie jest od zera, a w kosztach wizyty nie można napisać wiele, wiele nerwów, nieprzespanych i przepłakanych nocy!

Dializuję się w Suwałkach i jestem zadowolona z opieki Pani lekarz: dr nauk med. Justyna Matulewicz-Gilewicz. Z poważaniem K.M.

Zdecydowanie nie polecam,być może specjalista z niej dobry, jednak jeśli chodzi o podejście do pacjenta - koszmar! Potrafi bez ogródek zasugerować, że jeśli "dasz w łapę", będziesz bardziej kompleksowo leczony. W szpitalu, podczas wywiadu lekarskiego wypytuje o miejsce pracy pacjenta i jego partnera, żeby wiedzieć czy jest szansa, że coś wyciągnie. Nastawiona na zarabianie pieniedzy, a nie na dobro pacjentów. Ci, którzy regularnie jej "dziękują" są lepiej traktowani. Gdy ma zły humor, potrafi pacjenta zmieszać z błotem, że ten nie wie gdzie się podziać. Poza tym zupełnie nie ma szacunku do starszych osób, uważa, że skoro ma tytuł doktora, ma prawo do starszych od siebie pacjentów mówić na "ty". Także wykształcenie i znajomość medyczna niezła, ale kultura osobista poniżej normy.

Jest typem lekarza, który wzbudza zaufanie u ludzi wrażliwych,szczerych i serdecznych, natomiast ci, którzy są typowymi materialistami wyczuwają , że nie mają szans by "załatwić swoją sprawę po swojemu"

Absolutnie należy zignorować oszczerstwa, które padły w pierwszej ocenie. Znam Pani doktor i widzę, że oceniający pała osobistą nienawiścią. Przypuszczam, że za tą opinią kryje się niujaki Grzegorz... . Pani doktor jest lekarzem ze wszech miar godną polecenia. Gdyby nie Jej determinacja, dawno w Suwałkach nie byłoby Stacji Dializ.

Nie podwazam kompetencji,wiedzy medycznej. Jako czlowiek? zero kultury,kompletny brak szcunku dla czlowieka.Wartosciuje ludzi pod wzgledem zasobnosci portfela,stanowiska. Biedny oznacza nic nie wart. Epatuje swoja religijnoscia a jednoczesnie chamskim zachowaniem wobec ludzi,no a przy tym morale pani doktor pozostawia wiele do zyczenia.

Wszystko było ok.Jestem zadowolona z wizyty .Podane leki dały poprawę.Poczułam się bezpieczniej, chociaż mam chore nerki przewlekle

Tak nieprzyjemnej,bufoniastej i aroganckiej osoby dawno nie widziałem. Ta pani powinna sobie uświadomić ,że oddział nefrologiczny nie jest jej prywatnym folwarkiem a opłacana ona jest miedzy innymi z moich podatków.Traktowanie rodzin pacjentów to już szczyt bezczelności.Proponuję przyspieszony kurs dobrych obyczajów o kultury osobistej. Nie wiem tylko czy to pomoże ?