dr n. med. Justyna Matulewicz-Gilewicz

Nefrolog

Myślę że jest to osoba, która jest profesjonalistką w tym co robi. Stara się pomóc wszystkim, którzy o to proszą, poświęca swój czas i wiedzę.

Wszystko było w porządku.Leczę się od dawna i moja choroba nie pogłębia się.To jest najważniejsze.

Jest wybitnym fachowcem. Leczy skutecznie na miarę możliwości źle wyposażonych Stacji Dializ. Ma zacięcie menagerskie. Nie lubiana przez środowisko lekarskie. Pacjentów traktuje sprawiedliwie i nie wyróżnia nikogo.

Zdecydowanie nie polecam,być może specjalista z niej dobry, jednak jeśli chodzi o podejście do pacjenta - koszmar! Potrafi bez ogródek zasugerować, że jeśli "dasz w łapę", będziesz bardziej kompleksowo leczony. W szpitalu, podczas wywiadu lekarskiego wypytuje o miejsce pracy pacjenta i jego partnera, żeby wiedzieć czy jest szansa, że coś wyciągnie. Nastawiona na zarabianie pieniedzy, a nie na dobro pacjentów. Ci, którzy regularnie jej "dziękują" są lepiej traktowani. Gdy ma zły humor, potrafi pacjenta zmieszać z błotem, że ten nie wie gdzie się podziać. Poza tym zupełnie nie ma szacunku do starszych osób, uważa, że skoro ma tytuł doktora, ma prawo do starszych od siebie pacjentów mówić na "ty". Także wykształcenie i znajomość medyczna niezła, ale kultura osobista poniżej normy.