dr n. med. Justyna Matulewicz-Gilewicz

Nefrolog

totalne dno,kto nie zgadza sie z jej pogladami jest zerem

totalne dno,kto nie zgadza sie z jej pogladami jest zerem

Z pewnością w Suwałkach nie ma osoby - która dysponuje większą wiedzą niż Pani Doktor, ale nie potrafi wyjaścić na czym polega choroba, jakie są rokowania i alternatywne metody leczenia, nie ukrywam, że najwięcej informacji zdobyłam z internetu oraz od innych lekarzy. Nie wystarczy powiedziedzieć "jest tragicznie, nie masz nerek" ale należy pacjentowi wyjaśnić co można zrobić!!! Brak takiej wiedzy powoduje, strach, rozpacz a wystarczy rozmowa... Brak empatii powoduje, że Pani Doktor jest odbierana jako osoba zimna, która nie interesuje się losem pacjenta....

Hmm......czytam opinię na forum już chyba setny raz i zastanawiam się kto je pisze,bo na pewno nie długoletni pacjenci Pani Doktor. Jako długoletni pacjent uważam, iż mam prawo, a wręcz obowiązek napisać, czy mówić o sobie,że mam sporą wiedzę na temat suwalskiego nefrologicznego środowiska lekarskiego,oraz bolączkach i tragediach osobistych niektórych pacjentów ,również tych którzy już od nas odeszli!!!! Nie chciałabym zostać odebrana jako osoba, która chce obrzucić "błotem " Panią Doktor.Uważam, iż kilkanaście lat walki o swoje życie, daje mi pełne prawo na wyrażenie swojej opinii,oraz opisania doświadczeń z obcowania ...

Hmm......czytam opinię na forum już chyba setny raz i zastanawiam się
kto je pisze,bo na pewno nie długoletni pacjenci Pani Doktor.

sobie,że mam sporą wiedzę na temat suwalskiego nefrologicznego
środowiska lekarskiego,oraz bolączkach i tragediach osobistych
niektórych pacjentów ,również tych którzy już od nas odeszli!!!!

Nie chciałabym zostać odebrana jako osoba, która chce obrzucić "błotem "
Panią Doktor.Uważam, iż kilkanaście lat walki o swoje życie, daje mi
pełne prawo na wyrażenie swojej opinii,oraz opisania doświadczeń z
obcowania z Panią Doktor Justyną Matulewicz-Gilewicz.

Nie zarzucam braku kompetencji i umiejętności zawodowych Pani Doktor i
ostatnią rzeczą jaką chcę zrobić to zszargać Pani dobre imię,bo szanuję
ludzi bez względu na ich wiek ,status majątkowy czy wykształcenie.Uważam, iż wiele Pani zrobiła dobrego dla niektórych pacjentów.TYLKO ZA JAKĄ
CENĘ???????

Znam przypadki (jestem jednym z nich) ,że za ekstra opiekę płaciło się
ekstra pieniądze.Ponadto podejście Pani Doktor do pacjenta to horror
.Niejednokrotnie byłam świadkiem traktowania przez Panią pacjentów i
personelu medycznego w sposób uwłaczający godności człowieka!!!!

Zdaję sobie sprawę ,że zabrzmi to co najmniej dziwnie ,ale zastanawiam
się CO SIĘ STAŁO Z PANI SUMIENIEM?????Przecież odpowiada Pani za życie
prawie setki osób!!

Wizerunek medialny stworzyła Pani sobie wspaniały .Słuchając Pani
wypowiedzi można odnieść wrażenie ,że pracy i pacjentom poświęca się
Pani bez reszty.Przedstawia się Pani jako troskliwy,pomagający
bezinteresownie ,doskonały lekarz. (tylko czy tego samego zdania są
ludzie którzy leczą się u Pani?)

Marzę o tym ,żeby podpisać swoją opinię imieniem i nazwiskiem,bo takie
wartości jak prawda i szczerość są dla mnie bardzo ważne. Zdaję
jednak sobie sprawę, że jestem zdana na łaskę i niełaskę Pani Doktor
Matulewicz-Gilewicz i podpisanie tej opinii imieniem mogłoby mieć dla
mnie bardzo nieprzyjemnie skutki. Ja po prostu się boję o swoje zdrowie
,a Pani Doktor doskonale wie jak zemścić się z uśmiechem na twarzy!!

Pacjenci proszę Was nie bójcie się mówić prawdy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jest osobą godną zaufania.Bardzo mi pomgła, teraz przez dłuższy już czas czuję się lepiej.

Była bardzo dobrą uczennicą w szkole średniej.Pracowita,zdolna,solidna firma.Taką jest lekarką i można jej powierzyć swoje problemy zdrowotne do rozwiązania ponieważ możesz być pewnym,że była na wszystkich wykladach i zadanie domowe odrobiła dobrze.Problemy zgłębia dokładnie

Jest typem lekarza, który wzbudza zaufanie u ludzi wrażliwych,szczerych i serdecznych, natomiast ci, którzy są typowymi materialistami wyczuwają , że nie mają szans by "załatwić swoją sprawę po swojemu"

jest wspanialym specjalista ,znam p,doktor od dawna i jestem jak najlepszego o niej zdania,

Absolutnie należy zignorować oszczerstwa, które padły w pierwszej ocenie. Znam Pani doktor i widzę, że oceniający pała osobistą nienawiścią. Przypuszczam, że za tą opinią kryje się niujaki Grzegorz... . Pani doktor jest lekarzem ze wszech miar godną polecenia. Gdyby nie Jej determinacja, dawno w Suwałkach nie byłoby Stacji Dializ.

Polecam ,wiele mi pomogła w sytuacji moich chorób skóry,jest nefrologiem,ale słusznie zaleciła dietę bezglutenową i złuszczanie skóry ustąpiło,wczesniej nikt na to nie wpadł...

Z pierwszą opinią w pełni się zgadzam, pozostałe są chyba osób, które mają dużo kasy lub są na wysokich stanowiskach, bo to też Pani Doktor bierze pod uwagę, zwykły człowiek to jest nikt.