Justyna Złotoś-Hojka

Internista, Lekarz rodzinny

Jedna z niewielu lekarek,która w sposób widoczny przejmuje się zdrowiem pacjentów. Cierpliwość,wyrozumiałość,fachowość wszystko w jednym...szacun dla pani Doktor.

Cierpliwość,wyrozumiałość,fachowość wszystko w jednym...szacun dla pani Doktor.

Polecam serdecznie. Najlepsza lekarka jaką spotkałam na swojej drodze.Zawsze pomocna. Zawsze poleci konkretne badania na różne dolegliwości. POLECAM.

Jest bardzo dobrym lekarzem, z powołania. Ma ogromną wiedzę, którą ciągle pogłębia, oraz dużą INTUICJĘ--co również jest istotne, zwłaszcza w trudnych diagnozach

Chodzę do pani doktor juz kilka dobrych lat i muszę przeznać, że ani razu się nie zawiodłam. Zawsze trafia z diadnozą. Polecam w 100%

Doskonała lekarka, sympatyczna, miła i kompetentna. Polecam Panią Doktor !

Doskonała lekarka, sympatyczna, miła i kompetentna. Polecam Panią Doktor !

bardzo dobry lekarz! polecam!! byłam u pani doktor niejednokrotnie i naprawdę mogę z czystym sercem powiedzieć - pani doktor jest niezawodna!

naprawde super lekarka!! polecam!! bylam u niej kilkukrotnie i z czystym sumieniem moge stwierdzic iz jest ona bardzo sympatyczna, mila, uprzejma, potrafi pomoc kazdemu

naprawde super lekarka!! polecam!!

Bardzo dobra lekarka pierwszego kontaktu.W przewazajacej wiekszosci przypadkow trafna diagnoza i leczenie po pierwszej wizycie.Drobnym minusem jest zbyt lakoniczne tlumaczenie choroby ale jak narazie pokladajac zaufanie w Pani doktor nigdy sie nie zawiodlem.Uprzejma i sympatyczna-jak najbardziej polecam !

Polecam - za fachowość, kompetencje i podejście do pacjenta

Polecam - za fachowość, kompetencje i podejście do pacjenta