lekarz Kamil Bochynek

Urolog

Rewelacyjny lekarz stawiający trafne diagnozy i stosujący skuteczne leczenie. Indywidualnie podchodzi do pacjenta, uprzejmy.

Rewelacyjny lekarz stawiający trafne diagnozy i stosujący skuteczne leczenie.
Indywidualnie podchodzi do pacjenta, uprzejmy.

Zgłosiłem się do dr Kamila Bochynka, wykonał sam USG, /bez odsyłania do gabinetu USG, oszczędza to czas i pieniądze/. Dał skierowanie na biopsję, wykonał ją sam, obyło się bez większego stresu i bólu. Niestety wynik nie nastrajał optymistycznie. Polecił wybitnego specjalistę radioterapeutę urologa w Instytucie Onkologii w Gliwicach, leczony jestem tam na nowoczesnej aparaturze, nowatorską metodą z nadzieją na wyleczenia. Serdecznie dziękuję dr Kamilowi Bochynkowi za trafną diagnozę i wskazanie właściwej metody leczenia. Polecam wszystkim.

Ten miły pan doktor i dobry człowiek, robi to co lubi, i to czyni go wspaniałym fachowcem w swojej dziedzinie. W związku z tym ma bardzo dużo zadowolonych pacjentów, i dla każdego znajduje czas...

Lekarz traktuje pacjenta przedmiotowo.Miałem atak kolki nerkowej wieczorem nie chciałem jechać na ostry dyżur ponieważ czekanie z bólem 1,5 godziny lub więcej nie jest przyjemne.Na drugi dzień udałem się z samego rana do dr. Bochynka (myślałem ze mam szczęście akurat znalazło sie miejsce z powodu rezygnacji innego pacjenta) wchodząc do gabinetu jeszcze porządnie nie usiadłem a już usłyszałem że ja u niego się nie leczę ponieważ ostatni raz byłem 1 rok temu i mam się udać do innego lekarza gdzie uczęszczam i nie pomogło tłumaczenie że jestem na Ketonalu i ze boli, jako odpowiedz dostałem cytuje: "trzeba było udać się na ostry dyżur" lub "to proszę nadal brać ketonal i udać się do swojego lekarza bo ja pana nie leczę " a na koniec jako podsumowanie całej rozmowy lekarz stwierdził iż to ja odmówiłem porady lekarskiej i dokona odpowiedniej adnotacji. Odradzam !!

Dziękuję za ponad 2-letnią opiekę medyczną nad moim Tatą i dziękuję za to co zrobił Pan dla mnie. Mieliśmy dużo szczęścia, że trafiliśmy do Pana, Szanowny Panie Doktorze! (bea)

Byłam zszokowana. Podczas badania brzucha ( naciskanie ręczne) spytał mnie , czy mi się podoba jak mnie dotyka. Podważał diagnozy szpitalnych lekarzy. Niczego konkretnego mi nie powiedział. Wizyta trwała około 7 mninut. Podejście przedmiotowe i nastawione wyłącznie na zbijanie kasy. NIE POLECAM!!!

ten jest super, to mój koleś z podstawówki. A Iwona niech idzie do lasu na grzyby. Ja pierwszy się wepchałem do gabinetu, żeby się nie zesikać przed badaniem. Piguła dała mi kubeczek żebym nasiusiał i tak się stało. Mały trochę wariował ale się uspokoił. A teraz poważnie. Jestem cały i zdrowy !!!!!

Będę się powtarzać, ale to wspaniały lekarz i człowiek, szkoda że u nas w Częstochowie lekarze mają inne podejście do pacjenta Iwona

Super lekarz.Moim zdaniem diagnozuje szybko i skutecznie.Co jest ważne po wyjściu ze szpitala nadal się interesuje swoimi byłymi pacjętami.Podczas badań kontrolnych wszystko tłumaczy nie owija w bawełne jak to robią inni lekarze. LEKARZ NA 6!! Andrzej T.