Psycholog specjalizujący się w ludzkiej seksualności.

Psycholog specjalizujący się w ludzkiej seksualności.
W praktyce zajmuje się problemami szeroko pojętego zdrowia psychicznego i seksualnego kierując się zasadami etyki poradnictwa psychologiczno-seksuologicznego.
Prowadzi psychoedukację i poradnictwo indywidualne i partnerskie (małżeńskie).
Absolwent Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Krakowie- uzyskanie tytułu magistra psychologii w 2014 roku.
Członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.
Stażysta w Centrum Terapii Lew-Starowicz w Warszawie, uczeń Szkoły Terapii Seksualnej. Rozwój ten jest skierowany w kliniczną stronę ludzkiej seksualności i deficytów w obszarach życia seksualnego.

Z drugiej strony wiedzę i pozytywne podejście oparte na zasobach i potencjale seksualnym danego układu (związku, relacji) czerpię ze szkoły Sex CoachU- World Association of Sex Coaches and Sex Coach Univeristy, w trakcie certyfikacji SexCoacha.

# Pomysłodawca i główny doradca w PsychoKaffe- poradnictwa psychologicznego i seksuologicznego w kawiarni, www.psychokaffe.pl

# Psycholog transportu w PsychoCars- ośrodku badań psychotechnicznych w Dąbrowie Górniczej www.psychocars.pl

W 2015 roku ukończone studia podyplomowe z psychologii transportu w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Katowicach.

Psycholog Transportu- NR K313 w ewidencji psychologów uprawnionych do badań psychologicznych w zakresie psychologii transportu prowadzonej przez marszałka województwa małopolskiego.

PsychoCars- ośrodek badań psychotechnicznych” – zostało wpisane do rejestru przedsiębiorców prowadzących pracownie psychologiczną prowadzonego przez marszałka województwa śląskiego.

#CEO- Brain Washers- kooperatywy specjalistów pomagających w różnych dziedzinach życia, zainteresowany głównie poprawą jakości życia Bio-Psycho-Seks-Społecznego… www.brainwashers.pl mniej

Długo mi zeszło z decyzją o pójściu do seksuologa, ale kiedy już w koncu się zdecydowałam, wiedzialam ze moje życie niedługo sie zmieni. Po kilku miesiacach terapii czuję, że uratowałam moje małżeństwo i poczucie bycia kobietą. Dziękuję!

Bardzo miły lekarz, profesjonalnie podchodzi do problemu. Konkretny i kompetentny. Jestem aktualnie w trakcie terapii, ale widzę już pierwsze efekty. Doktor ogromnie mi pomógł, polecam z całego serca!