dr n. med. Kamilla Barchan-Kucia

Super Okulista. Bardzo miła pani z bardzo profesjonalnym podejsciem. Dokładnie wytłumaczyła mi na czym polega moja wada i jak będzie wyglądać leczenie i pomogła dobrać okulary. Gabinet Też świetnie wyposażony. Polecam każdemu bo naprawdę warto. Najlepszy specjalsita z jakim miałem doczynienia.

Najlepszy specjalsita z jakim miałem doczynienia.

Kompleksowa i uprzejma obsługa. Wszystkie badanie wykonane z największą starannością. Pani doktor miła i konkretna. Ogromny wybór oprawek pod każdą twarz . Dawno nie spotkałem tak miłej i pełnej profesjonalizmu pani doktor. Polecam każdemu.

Serdecznie polecam Pani Doktor godna zaufania. Widać profesjonalizm w każdym calu oraz genialne podejście do klienta!

Umówiona wizyta odbyła się na czas, badanie zostało przeprowadzone bardzo dokładnie. Nowa moc szkieł, jest bardzo dobrze dobrana (nie odczuwam żadnego dyskomfortu) Z czystym sumieniem polecam ten salon

Bardzo serdecznie polecam panią doktor. Badanie wzroku było prowadzone w salonie Okoekspert na nowym sprzęcie. Postawiona diagnoza i nowa moc soczewek są idealne, nie mam żadnego dyskomfortu w noszeniu nowych okularów.

Pozytywne opinie w pełni zasłużone. Bez problemu umówiłam się na dogodny dla mnie termin badania, które potem odbyło sie bez żadnych opóznień i bardzo sprawnie

Prze sympatyczna okulistka, świetnie radzi sobie z dziećmi. Mój Mąż dał się zbadać i nosi fajne okulary. Polecamy baaardzo !

Serdecznie Polecam Panią doktor! Świetny i konkretny lekarz!

Serdecznie Polecam Panią doktor! Świetny i konkretny lekarz!

Bardzo serdecznie polecam Panią doktor! Wizyta zawsze odbywa się na czas oraz w bardzo miłej atmosferze. Pani doktor zawsze stawia trafną diagnozę.

Wizyta u Pani doktor przebiegła bez zarzutu. Przeprowadzone badania była bardzo dokładne, moc okularów dobrana perfekcyjnie :)