dr n. med. Kamilla Barchan-Kucia

Pani doktor w pełni zasługuje na pozytywną opinie. Kompetentne podejście, badanie przeprowadzone dokładnie, bez pośpiechu co uważam za ogromny plus. Dodatkowo Pani doktor to bardzo sympatyczna osoba, która zawsze powita nas z uśmiechem na twarzy :)

Pani Dr. Kamila ktora mnie badała jest bardzo sympatyczna i profesjonalna .Badanie było przeprowadzone bardzo dokładnie, a dodatkowo otrzymałam zniżkę na okulary z okazji walentynek :)

Wizyta badania wzroku przebiegła w bardzo sympatycznej atmosferze, Pani doktor bardzo dokładnie zbadała mój wzrok wykonując dodatkowe badania na nowoczesnym sprzęcie. Jestem zadowolona w 100% z przebiegu wizyty! ;)

Bardzo serdecznie polecam Panią doktor! Badanie zostało przeprowadzone w salonie Okoekspert, nowym sprzętem. Postawiona diagnoza i nowa moc soczewek są idealne, nie mam żadnego dyskomfortu w noszeniu nowych okularów. Pani doktor to bardzo ciepła oraz sympatyczna osoba.

Pani doktor jest wspaniałym specjalistą! Po dokładnym zbadaniu, dobrała mi idealną moc szkieł do okularów! Jestem bardzo zadowolony i na pewno będę stałym pacjentem.

Po raz kolejny jesteśmy wraz z małżonką bardzo zadowoleni z usług Pani doktor. Bez żadnego problemu umówiliśmy się na dogodny nam termin i nasza córka, która przez wiele lat miała wstręt do noszenia okularów, po badaniach u Pani Doktor jest szczęśliwa i nie wyobraża sobie dnia bez swoich różowych oprawek.

Byłam wczoraj, i było tak jak być powinno. Polecam wszystkim. 2@

Byłam wczoraj, i było tak jak być powinno. Polecam wszystkim.

2@

Prze sympatyczna okulistka, byliśmy z naszymi bliźniakami, świetnie radzi sobie z dziećmi. A i w końcu moja żona dała się zbadać i nosi fajne okulary. Polecamy baaardzo !

Nareszcie jestem zdrowa, okazało się, że zawsze byłam. Inni lekarze nie przebadali mnie dokładnie tylko przepisywali leki i mówili "jest pani chora i musi pani brać leki". Dzięki nieuprzejmości naszego poprzedniego okulisty i po rozmowach ze znajomymi, poszukiwaniami w internecie trfiliśmy do doktor Barchan. Pani doktor jest bardzo dobrą specjalistką, przemiła i ma anielską cierpliwość (pacjentka prze demną była okropna) POLECAM

Bardzo dobry specjalista i widzę że w ostatnim czasie zdobyła tytuł doktora nauk medycznych co świadczy o jej wysokim poziomie kompetencji. Polecam