dr n. med. Kamilla Barchan-Kucia

Myślałem, że nie zawsze opinie w internecie są w pełni trafne. Pani Doktor zasługuje na wszystkie pozytywne opinie w 100%. Świetna !!! Byłem w Promedzie na Podkarczówce. Polecam.

Polecam, najlepsza w Kielcach, prawdziwy fachowiec, szybka diagnoza, trafione leki i bardzo sympatyczna.

Pani Doktor zmieniła życie mojego syna i moje, wreszcie wiem, że żyje. Inni lekarze przez dwa lata nic nie widzieli. Dziękuje Pani Doktor.

Polecam pania doktor Kamile w 100%, jest bardzo ciepla i sypmatyczna osoba . Pomogla mi, jak i mojej zonie i oboje jestesmy z niej zadowoleni .

Kocha to co robi,niesamowita wiedza i organizacja pracy. Polecam.

Kocha to co robi,niesamowita wiedza i organizacja pracy. Polecam.

SZACUNEK ! Byłam świadkiem jak Pani doktor musiała się męczyć z bardzo awanturującą się starszą panią, zachowała stoicki spokój. To już moja kolejna wizyta, jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim.

Osobiście jestem bardzo zadowolona z pani dr.Kamilli, jest naprawde kompetenta i wie jak pomoc pacjentowi . Polecam !!!

Byliśmy ze swoim niemowlakiem. SUPER :-)

Byliśmy ze swoim niemowlakiem. SUPER :-)

Przemiła, sympatyczna i bardzo kompetentna. Byłem u Pani Doktor trzy razy, jestem bardzo zadowolony i wzrok wreszcie sie poprawił. Ciekawostka, Pani Doktor zawsze przyjmuje o wyznaczonej godzinie, nie ma opóźnień. Polecam wszystkim.

Kompetencja-Kultura i Uprzejmość, wszystko na 110 % W obecnych czasach takich świetnych lekarzy jak pani doktor Barchan spotyka się bardzo rzadko, niestety. Pani doktor została mi polecona przez znajomą i ja tez polecam wszystkim.