Kardiolog Dziecięcy Lublin

20-109 Lublin

Witam. Chciałam wszystkim rodzicom polecić doktor Agnieszkę Łuszcz, jest lekarzem który ma świetne podejście do małych dzieci, bardzo cierpliwa i wyrozumiała. Dokładnie opisuję badania i wszystko krok po kroku wyjaśnia. Idealna Pani doktor na pierwsze wizyty niemowląt u kardiologa.

20-109 Lublin

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyt u Pani doktor.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyt u Pani doktor.

DSK
832
20-832 Lublin

fantastyczna polecam wszystkim ,doskonale prowadzi moją córkę od 12 lat

fantastyczna polecam wszystkim ,doskonale prowadzi moją córkę od 12 lat

20-109 Lublin

Najlepsza kardiolog na świecie! Świetne podejście, dużo cierpliwości, podziwiam za ten spokój i wyciszenie.

Opinia dodana przez: anonim

Chodźki 3 lok. 2
Lublin

Najlepszy pediatra-kardiolg w Lublinie. Poświęca się dzieciom, jest bezinteresowna, zajmuje się dziećmi, ma podejście potrafi rozmawiać z dziećmi i rodzicami. Jest bezkonfliktowa.

20-109 Lublin

Wizyty u doktora są dość drogie jednak na pewno nie są to pieniądze wyrzucone w błoto. Lekarz jest dobrym specjalistą,i na pewno pomoże każdemu maluchowi.

20-109 Lublin

Wspaniała Pani Doktor, jest bardzo dociekliwa w prowadzeniu chorego dziecka, ma fajne podejście do pacjenta i budzi zaufanie. Stara się rodzicom, w zrozumiały sposób z punktu medycznego przybliżyć sytuację dziecka i nie pozostawia ich bez odpowiedzi. Serdecznie polecam!